Capricorn

Kozorožec 22. december - 20. január

Vaša intuícia je mocnou silou a 1. a 2. urobíte dobre ak ju nejako použijete. Budete zvlášť úspešný ak nasmerujte všetku túto intuitívnu energiu na nejakú kreatívnu snahu či cieľ. Nakoniec, je to súčasťou vášho spojenia s vašim vnútorným ja a to je veľmi mocná sila! 5.,6. a 7. budete vo veľmi príjemnom období. Váš romantický život bude bežať hladko a vaše kreatívne snahy budú prekvitať. Báječné. 13. a 14. si dajte extra pozor na komplikované obchodné dohody. Nakoniec, je to komplikované. A je to obchod. Treba len presne vedieť o čo vlastne v tomto obchode ide. Priateľ s neutrálnym pohľadom by vám 19. alebo 20. mohol pomôcť vidieť situáciu jasne - tak sa nehanbite požiadať ho o pomoc. Páni! 23. a 24. sa bude zdať, že ste toho dosiahli naozaj veľa a celú kopu. Veľmi pôsobivé! Nebuďte prekvapení, ak začnete priťahovať pozornosť niekoho niekoho, na koho ste veľmi, veľmi zapôsobili! 28. a 29. si dajte dokopy emócie a ich príčiny a náhle uvidíte veľmi jasne o čo ide. 30. by ste mali nájsť lepšiu rovnováhu medzi rodinou a kariérou.
Aquarius

Vodnár 21. január - 19. február

Áno, 1. a 2. by ste chceli naozaj pokračovať v čo najväčšom porozumení a zhovievavosti. Ale predsa nechcete, aby niekto pokračoval v tom, čo naozaj pre niekoho nie je dobré, aj keď to tak chce robiť. A áno, môže to byť naozaj náročné určiť deliacu čiaru. Ale počúvajte svoje srdce a ono vám povie čo pomáha a čo len vyzerá akože pomáha, ale v skutočnosti škodí. Iste to zvládnete. Okolo trocha zvláštneho 5. a 6. sa budete baviť na na podivnosti všetkého! Nuž, prečo nie? Nakoniec, normálne je totálne nudné. 10., 11. a 12. budete naozaj, naozaj potrebovať poriadne si zacvičiť, fyzicky zapracovať či zašportovať - a naozaj dobre. Vyčistí vám to hlavu a dodá dobrý pocit telu. Ak sa budete 17. alebo 18. dištancovať nejakej emocionálnej situácie, keď pôjde o niekoho, kto sa vám páči a bojíte sa, že viac ako vy jemu, prečo to neskúsiť naopak? Dajte sa do toho. Uvidíte, ako to dopadne. 23. a 24. bude treba opäť navštíviť telocvičňu a 25., 26. a 27. budete milovať báječné pocity, ktoré budete mať. 30. budete elektrický.
Picses

Ryby 20. február - 20. marec

Dobre, dobre, dobre! Začnete mesiac celkom správne! Láska, úspechy veľké aj malé, kľud a mier, spokojnosť, romanca - to všetko sa pre vás bude diať 1. a 2. Pozvite všetkých priateľov navôkol, aby s vami oslávili všetky dobré novinky. Budú milovať, ak budú do toho zahrnutí a vy budete milovať, keď ich do toho zahrniete! Nakoniec, skvelé správy sú dokonca lepšie, ak sa máte o ne s kým podeliť! Naozaj super správa o láske sa objaví vo vašej doručenej pošte 5., 6. alebo 7. Tak, to je ako sa táto osoba cíti! Teraz to viete. A vám sa to naozaj, naozaj páči. Nuž, ak zanedbáte svoje telo, nebudete mať príliš šťastný pocit. Tak si 13. a 14. dajte jogu alebo plávanie! Potom sa držte tohoto zdravého zvyku počas celého mesiaca! 19. a 20. budete musieť byť trocha opatrný. Nie každý má vo svojom srdci vaše najlepšie dobro, tak budete musieť byť pripravený obhajovať svoje záujmy sám (zvládnete to). 25. a 26. si zasnívajte počas dňa o svojej budúcnosti. Bude to pozoruhodne produktívne. 28. a 29. budú opäť báječné dni. 30. milujte tajomstvo pre tajomstvo samé.
Aries

Baran 21. marec - 20. apríl

Neupadnite 1.a 2. septembra do pasce, v ktorej nedáte sami sebe priestor na nijaké chyby. Samozrejme, je super ak všetko vychádza bez zádrheľov. Ale nechajte si pre seba extra desať minút, aby ste sa tam dostali, v prípade problémov s premávkou. Vyhraďte si hodinu na to, aby ste si ešte raz prešli tie dôležité dokumenty. V skratke, doprajte si priestor na manévrovanie. Budete radi, že ste tak urobili, nech už pôjde o hocičo! Nakoniec, ak všetko pôjde hladko, môžete využiť ten extra vyhradený čas na relax. Okolo 3. a 4. budete v skvelej forme. Vaše projekty pôjdu skvele a vy sa budete cítiť dobre. 10., 11. a 12. sa opäť spojte so svojimi pocitmi. Seriózne. Vaše pocity si zasluhujú pozornosť. 17. a 18. zapnite šarm a úspech bude prúdiť. Ach, budete ale neodolateľný! Okolo vysoko lietajúceho 23. a 24. budete musieť vyvinúť sústredené úsilie nato, aby ste zostali vyrovnaný. Nakoniec, svoju prácu urobíte najlepšie oboma nohami pevne na zemi. Ak budete mať pocit, že sa vaše šťastie 28. a 29. vyčerpalo, pomôžte priateľovi. Veci začnú vyzerať omnoho, omnoho lepšie 30.
Taurus

Býk 21. apríl - 21. máj

1. alebo 12. môžete mať záblesk inšpirácie, ktorý osvetlí možnú budúcnosť veľmi hlbokým spôsobom. Celkom iste si zapíšte (alebo nakreslite), čo okom vašej mysli vidíte. Chcete predsa všetky informácie, ktoré môžete získať! Vau! Okolo 5., 6. A 7. keď vlna intenzívnej energie pretečie, budete mať všetko pekne usporiadané a môžete uskutočňovať, uskutočňovať, uskutočňovať. Znova to bude super. 8. alebo 9. nerobte žiadne veľké romantické rozhodnutia. 13. alebo 14. problém o ktorom ste si mysleli, že je veľký sa zrazu roztopí ako prvý neistý sneh na jeseň, hneď ako rozoznáte odkiaľ pochádza. A slnko vyjde spoza mrakov! 19. a 20. budú vaše pocity hlboké a vaše presvedčenia intenzívne a nemali by ste sa im hanblivo vyhýbať. 23. a 24. si dajte pár naozaj serióznych cvičení a popracujte na svojej forme. Masáž alebo sauna tiež neublížia. 28. a 29. sa podeľte o svoje myšlienky a nápady s nejakými empatickými kreatívnymi typmi. 30. spomaľte. Čo vás tak náhli?
Gemini

Blíženci 22. máj - 21. jún

Nedajte sa odradiť 1. alebo 2. nedorozumením v práci či v oblasti kariéry. Iste, nedorozumenie sa môže pritrafiť. Ale iste nejde až o takú veľkú vec, aby ste sa dali znechutiť. Najmä ak nedorozumenie napravíte, akonáhle ho rozpoznáte. Ak sa budete 5. alebo 6. cítiť tak trocha stresovane, nesnažte sa stres zahnať občerstvením a jedlom. Nebude to fungovať! Len to neurobí dobre vášmu žalúdku a bude sa vám horšie spať. Namiesto toho si radšej choďte zabehať alebo zaplávať alebo sa prejsť alebo si zacvičiť jogu. Definitívne sa budete cítiť lepšie. Okolo 8. a 9. sa budete cítiť báječne. Ako totálne úplne celkom skvele. Úžasné! 15. a 16. si dajte pauzu. Najmä ak budete mať pocit, že máte trocha problém komunikovať, najlepšou stratégiou bude sadnúť si a dopriať si nejaký tichý čas pre seba. 21. a 22. bude váš mozog ťahať nadčasy a partneri vo vašom projekte to budú milovať. 28. a 29. bude vaša kreativita stúpať vysoko. Vaši priatelia budú mať 30. dobrú radu.
Cancer

Rak 22. jún - 22. júl

Ste od prírody rodený prieskumník, ktorého láka nepoznané. Keď sa mesiac začne 1. a 2. rozbiehať, budete vo zvlášť dobrom období na objavovanie svetov, ktoré ste nikdy predtým nevideli. Či už to bude štúdium zložitostí meniacich sa ročných období alebo náhly výlet na veľmi ďaleké miesto, bude vás najviac baviť keď budete v neznámom teritóriu. Práve teraz sa učte, čo sa len dá. Okolo veľmi spoločenského 5., 6. a 7. si budete chcieť nasadiť svoj objavovateľský klobúk a navigovať na nejaké úplne nové spoločenské situácie. Počas čertovsky báječného 10., 11. a 12. budete zberať všetky druhy ocenení a lichôtok. Domáce blaho je niečo, o čo treba vždy usilovať ak ak 17. alebo 18. moc neuspejete, celkom iste sa o tom pozhovárajte. Ak sa vám 23. alebo 24. nebude jednoducho chcieť niečo riešiť, možno by ste nemali. Nakoniec, nikde nie je napísané, že že sa máte zaoberať niečím len preto, že to po vás chce niekto iný. 30. urobte všetko čo sa dá, aby st sa vyhli treniciam s nejakou osobou s autoritou.
Leo

Lev 23. júl - 23. august

Teda, ako každý dobrý zlatokop, aj vy viete, že nie je všetko zlato, čo sa blyští. Ale aj vás môže niekedy zdanie ošialiť. Tak ak 1. a 2. budete veľmi vzrušený ohľadom niečoho, čo sa ukáže byť nie celkom skutočnosťou, nebite sa za to. Nakoniec, vyzeralo do pekla tak celkom reálne! A trblietalo sa to a to veľmi! A nakoniec, nikdy neviete, nakoniec by z toho čosi naozaj mohlo byť. Možno by ste mohli otvoriť trh s mačacím zlatom a nakoniec použiť dobre to, čo ste našli? Okolo 5., 6. a 7. by ste sa mali snažiť byť čo najviac milosrdný a láskavý, nezáležiac na tom, o koľko ste lepší od tých ľudí, s ktorými budete spolupracovať. Seriózne - buďte milý. 13. alebo 14. budete bohato odmenený v peniazoch, poctách alebo všeobecným pocitom hlbokého uspokojenia. 19. alebo 20. by vaša intuícia mohla vyňuchať nejaký problémový bod. Tak na tieto varovné signály dávajte pozor. 25., 26. alebo 27. budete chcieť zbaviť dôležitý vzťah škriepok o moc či väčší vplyv. Popracujte na tom! 30. si vypočujte niečo nové od niekoho nového.
Virgo

Panna 24. august - 23. september

Ráno 1. vstanete z postele pravou stranou a začnete deň pravou nohou. Či už ste v reálnom živote pravák alebo ľavák, viete čo to znamená – vyzerá to na úžasný mesiac! 2. sa nenechajte príliš uniesť dobrou náladou, aby ste nebežali spraviť obrovský účet za oslavu. Pamätajte: lepšie je šetriť ako hýriť! 5. vás vaša intelektuálna zvedavosť privedie do výbornej pozície, aby sa mohli niečo nové naučiť. Ak príde 10. trochu lásky vhod – a veľa lásky príde ešte lepšie – budete mať úplne skvelý deň. 14. sa všetko môže zmeniť. V tom je krása života – nemá zmysel lipnúť na istom spôsobe usporiadania vecí, lebo skôr než sa nazdáte, niečo sa zmení. Tak len pokojne! 20. sa vynasnažte povedať presne to, čo chcete. Ak vám potom aj niekto nebude rozumieť, aspoň budete vedieť, že z vašej strany snaha bola. Ak vás bude 25. práca príliš stresovať, dajte si pauzu. Schmatnite si balíček s obedom alebo si vezmite dovolenku a choďte na popoludňajšie filmové predstavenie. Zaslúžite si trochu oddychu. 30. ukončíte mesiac v rovnakým štýlom, ako ste ho začali – výborne!
Libra

Váhy 24. september - 23. október

1. a 2. sa nesústreďujte nato, čo sa nedeje, alebo nato, čo nemáte alebo čo nejde tak ako by malo. Namiesto toho sa pozrite nato, čo sa deje, čo máte a čo funguje dobre. Možno budete prekvapený, aký veľký rozdiel robí pozitívna nálada a rozpoloženie. A celkom náhle, ako uvidíte koľko vecí funguje dobre, začne ich fungovať dobre viac. 8. a 9. bude pre vás naozaj plus vaša duálna povaha. Nakoniec zaujímate sa o myseľ aj o dušu, o vnútorné aj vonkajšie objavovanie aj o krásu a funkcionalitu. Skvelé! 15. neprehliadnite nutkavý hlas vo vašej hlave. Najprv sa pozrite nato, čo vám má povedať. Má to svoj zmysel? 17. a 18. pôjdu veci naozaj skvele a super dobre. Ak sa budete 23. cítiť trošku depresívne, urobte čo sa najlepšie dá, aby ste do toho nezapadli. Spravte proaktívne, pozitívne kroky (dobré jedlo, cvičenie, dobrý nočný spánok) a uvidíte, či pomôžu. 28. hľadajte harmóniu a nájdete ju. Vzťah medzi vami a niekým bude vyžadovať pozornosť 30.
Scorpio

Škorpión 24. október - 22. november

Romanca, kreativita, predstavivosť - viac romance, viac kreativity a viac imaginácie - ach, áno! Váš mesiac sa začne rozbiehať 1. a 2. v celkom znamenitej nóte. Iste si však doprajte kopec príležitostí, aby ste využili všetku túto skvelú energiu. Vďaka všetkej tejto skvelej romanci, všetkej skvelej kreativite a všetkej skvelej predstavivosti môžete práve teraz vo svojom živote urobiť dôležité zmeny. Okolo trocha spletitého 5., 6. a 7. sa môžete cítiť v nejakej oblasti svojho života trocha zaskočene. Snažte sa čo najlepšie, aby ste nereagovali príliš obranne. Ak bude niekto 13. alebo 14. pokúšať vašu autoritu, snažte sa nerozdávať rany. Rovnako sa však nestiahnite. Ale použite to ako príležitosť všetko znova prekontrolovať a uistite sa, že ste všetko urobili správne. Znovuzrodenie a regenerácia budú témy pre vás počas úžasne inšpirujúceho 19. a 20. Čo najviac sa snažiť byť úplne otvorený novým myšlienkam by ste mali 24 a 25. Nakoniec, čo môžete stratiť? 30. sa vyberte von a choďte na prechádzku, namiesto dohadovania sa.
Sagittarius

Strelec 23. november - 21. december

Ak neviete, kde ste odložili telefón, 1. septembra bude dobrý deň skúsiť to bez neho! Ak neviete, kde ste 2. septembra odložili peňaženku, bude to dobrá príležitosť, ako spoznať o trocha viac nejakého vášho spolupracovníka. Požiadajte ich (keďže nemáte peňaženku), či by vás pozvali na obed a sľúbte, že im láskavosť oplatíte hneď ako to bude najbližšie možné. Vidíte? Niekedy to, čo vyzerá ako smola, sa nakoniec obráti na skvelé šťastie - a začiatok ohromného priateľstva! 8. a 9. budete rozprávať o skvelej hre a príležitostiach ale pritom budete sedieť so založenými rukami. To je OK. Konať budete keď príde čas konať. Keď 13. a 14. pôjde o citové vzťahy, vyložte karty na stôl. Ako to, že ste tie karty tak dlho skryto držali pri svojej hrudi? 19. a 20. vám bude vaše podvedomie vysielať všetky druhy signálov. Prečo nepočúvate? Vy a priateľ alebo špeciálny priateľ alebo veľmi, veľmi špeciálny priateľ budete spolu 21. a 22. veľmi dobre vychádzať - a bude to pre vás skvelý pocit. 28. hľadajte v sebe vnuknutie. 30. ho môžete nájsť niekde vonku.