Capricorn

Kozorožec 22. december - 20. január

Nikdy vám nikto nesľuboval, že to bude ľahké nájsť rovnováhu (ako pri kráčaní po lane) a to ešte pri takej činnosti, ako dostávať sa cez tak vysokú líniu akou je život. Najmä 1. sa môžete cítiť zatlačený či presilený jedným smerom a potom zasa iným. Najprv chcete tráviť viac času so svojimi priateľmi. Potom chcete tráviť viac času so svojou rodinou. Potom budete musieť aj zostať dlho pracovať do noci. Ach! Namiesto stresovania sa (alebo ešte horšie, obviňovania sa či trestania sa za to)si len obujte svoje povrazolezecké topánky a urobte čo viete najlepšie. Ta-dá! Povie niekto, že niečo 5., 6. alebo 7. spraví a potom to úplne nezvládne alebo vôbec a úplne sa nato vykašle? Nuž, nebuďte príliš rozčúlený a netlačte. Udržte si svoj kľud, ale dajte im vedieť, že to jednoducho nie je akceptovateľné. Romanca bude pre vás centrom záujmu aj vašou prvou líniou počas báječného 12. a 13. Kto si s vami dá rande, bude milovať vaše plány! Budú nakoniec veľmi vhodné na rande a to je to, čo chceli. 19. a 20. spravíte veľké kroky v oblastiach, ktoré sú pre vás najdôležitejšie. 25. a 26. nasledujte svoju intuíciu. Iste s ňou nezablúdite! 30. a 31. si užite absolútne všetko.
Aquarius

Vodnár 21. január - 19. február

Každý potrebuje cítiť, že je potrebným členom spoločnosti. Ale niekedy cítite, že to potrebujte viac, než iné veci. 1. sa ponorte do svojej hlbokej túžby pomôcť. Čím viac sa do toho dáte, tým lepšie sa budete cítiť. Začnite s dobrovoľníčením v polievkovej kuchyni alebo pomáhaním rodinám v núdzi s organizovaním ich výdavkov. Skôr než sa nazdáte by ste mohli začať s vašim vlastným charitatívnym fondom. Obmedzenia a reštrikcie zvyčajne padnú reštriktívne. Ale niekedy - ako 5. a 6. - sa reštrikcie ukážu ako požehnanie. Prinútia vás ku kreativite pri riešení problémov a vy prídete s riešením, z ktorého spadne šéfom sánka! 11. musíte dobre prehodnotiť vaše zdroje. a nemíňajte zbytočne! Okolo objavov plného (ale na výnosy chudobnejšieho) 17. októbra prídete na pár fascinujúcich záverov o tom, odkiaľ a kam smerujete. 21. budete triumfovať v hádke či súboji o moc. 26. sa spojte, nehľadiac na to, aké neľahké to bude. 30. zorganizujte vyrazenie von.
Picses

Ryby 20. február - 20. marec

Dôverujete a to je jedným z vašich silných bodov. Dávate tým ľuďom istú výhodu - dôverujte im aj v pochybnostiach, pri ktorých by ich iní obišli a keď sa títo ľudkovia chovajú tak ako podľa seba zvyknú, môžete sa od nich veľa naučiť. Niekedy sa ukážu tak, že majú veľa toho, čo môžu dať. Ale 1. potrebujete byť trocha opatrní. Niekto nebude dôveryhodný , tak sa majte na pozore (ak to dokážete). Nemeňte ale kompletne svoj štýl - keď dôverujete, riskujete sklamanie a je vašou silnou stránkou že ste ochotný to podstúpiť. 5. vám niekto pomôže. Úžasné! 10. a 11. budete mať dva skvelé dni. Kto by to vedel, že toľko úspechu a romance môže tak dobre padnúť? 16. budete pripravený na ešte dokonca viac fajn zážitkov v oblasti lásky. Okolo 21. bude naozaj potrebné opäť sa pozrieť na svoj plán zdravia. Robíte všetko čo sa dá (vrátane dostatku spánku). aby ste zostali zdravý? 26. nájdite rovnováhu. 30. vykročte alebo postúpte vpred. Dôverujte im, aj ak by vás celkom ľahko mohli podraziť.
Aries

Baran 21. marec - 20. apríl

Šarm vám umožní všetko - namrzenosť naopak nie. To bude dobrým receptom, ktorý sa oplatí mať na mysli 1. Najmä, ak sa vám niečoho nedostáva - nech už to je čokoľvek! Ale šance sú, že budete v takej dobrej a perlivej nálade, že budete šarmantný bez toho, aby ste sa o to pokúšali! Tak na čo čakáte? Choďte len pekne tam von a získajte čo chcete! 5. sa budete musieť vysporiadať s pár záludnými záležitosťami. Cítite sa zraniteľne? Nemáte radi, keď sa cítite zraniteľne? Odmietate zistenie faktu, že sa cítite zraniteľne? Nuž, berte to s kľudom, ale snažte sa byť voči sebe úprimní. 9. a 10. budete vo veľmi novom, pionierskom druhu priestoru. Áno, budete mať víziu a pôjdete ju fakt uskutočniť. 15. a 16. budú hrozne dobré dni - a to na čokoľvek. Budete mať veľa energie a váš entuziazmus bude nákazlivý. Kto by už len nechcel byť súčasťou toho - čokoľvek už to je - čo vás tak bude baviť? 21. urobte romantický ťah. Áno, bude správny čas. Romanca príde 25. s celou kopou príjemných náklonností. Horíte túžbou hlbšie sa do nich ponoriť? 30. bude treba dopriať si trocha času len pre seba. Uvarte si nejakú horúcu čokoládu a čítajte si dobrú knihu kým budete mať v pozadí pustenú obľúbenú hudbu a nohy budete mať pekne v teple.
Taurus

Býk 21. apríl - 21. máj

Niektoré ste aktívny a ku všetkému sa máte. Niektoré dni sú pomalé ako vlečú sa ako hustý sirup. A niektoré dni - ako 1. - sa jednoducho nudíte. Nuž, skúste vlastné spôsoby ako trocha pretriasť veci. Urobte svoj džob zaujímavejším. Skúste aspoň jednu divokú a šialenú aktivitu - napríklad cez obed. Život okolo vás začne viac baviť skôr než sa nazdáte! 5. budete chcieť to, čo má váš sused. Nevysedávajte - vymyslite ako pôjdete von a získajte to! 9. a 10. vám vaše hlboké porozumenie zložitej veci pomôže získať výhodu nad konkurenciou. Iste, je fajn odovzdať sa nákupnej terapii. Ale ak bude vaša túžba 15. a 16. neprekonateľná navzdory na nákupy trocha nepriaznivým okolnostiam, bude to znamenie zmeniť nákupnú terapiu na jedno či dve sedenia klasickej terapie rozhovorom. Sú dobré dni na komunikáciu a sú super dni na komunikáciu. Potom sú dni (ako 21.) keď jednoducho čosi treba povedať. 26. bude pre vás skladom láska, bozky a pár kvetov. Teda, to znie pekne, nie? Užite si to! Ak sa budete 30. cítiť senzitívne, doprajte si nejaký čas osamote.
Gemini

Blíženci 22. máj - 21. jún

Vaša vysoká energia a dobré vibrácie vás 1. dostanú kamkoľvek budete chcieť. Lezenie po skalách? Lepšia pozícia v práci? Tancovanie? Budete to vaše. Len za tým vykročte! Táto kvalita čo sa týka toho, čo je možné bude charakterizovať celý mesiac, tak sa pripravte na to, že to bude sila. Okolo 4. bude čas tých všetkých ostatných - budete sa vrhať do služieb iným. Či už budete organizovať niečo v komunite alebo plánovať narodeninovú oslavu pre dieťa v núdzi, budete sa naozaj tešiť z toho, že môžete pomôcť. 9. a 10. sa môžete cítiť akoby ste v niečom uviazli. Prečo neísť na jogu? Niekedy je zmena pre telo najlepším spôsobom zmeniť to, ako sa cítite. 15. a 16. bude absolútne a pozitívne treba o niečom hovoriť, dokonca aj keď sa vám naozaj nebude chcieť. Bystrý a fešný budú vaše ďalšie mená 19., 20. a 21. Tak si užite všetku tú pozornosť! Ak budete mať 25. nápad, nebude žiadny dôvod, aby ste nezačali konať. Tak sa do toho dajte -- naozaj môžete skončiť s niečím skvelým vo vašich rukách! 30. budete kalkulovať. Či už pôjde o rozpočet alebo o záludnosť vo vašom okolí, plánovanie sa vám s odstupom času vyplatí.
Cancer

Rak 22. jún - 22. júl

1. budete pripravený vysporiadať sa s pár záležitosťami okolo domu. Možno bude treba opraviť nejakú inštaláciu. Možno bude treba dať do poriadku šatník. Možno bude treba vytiahnuť zimné oblečenie a letné dať bokom. Možno sa potrebujete porozprávať s vašim partnerom. Možno sa budete musieť vysporiadať s vašim spolubývajúcim. Čokoľvek to už je, začnite hneď a váš mesiac začne vyzerať dobre hneď od momentu ako sa rozbehne. 4. a 5. sa pochváľte, alebo povyťahujte ak musíte(aj tak hádajte čo: naozaj vôbec nemusíte!). Problém v práci 10. vás môže dosať do pekného chaosu - ak to dovolíte.(Tak to nedovoľte.) Vaša super silná intuícia vás bude 14. viesť k problému, ktorý sa zatiaľ nikomu nepodarilo rozlúsknuť. Rovnako vás povedie k jeho riešeniu. 19. a 20. budete mať chuť vyraziť von a preskúmať, objavovať čosi nové. Tak pozrite novú štvrť, novú skupinu alebo nejaké nové spoločenstvo. Ak ste bez partnera, choďte na rande! 25. plánujte dopredu vašu budúcnosť. Aj ak to skončí tak, že budete musieť urobiť vo vašich plánoch zmeny, bude pre vás dobré nejaké plány mať. Opatrnosť vo vašich aktivitách bude namieste 30. Prečo znášať nepotrebné riziko?
Leo

Lev 23. júl - 23. august

Ako začne mesiac, budete sa cítiť dobre a pripravený na zábavu. 1. a 2. to bude príma s priateľmi a budete sa skvelo cítiť aj v práci. Dokážete celú kopu vecí. A budete mať z toho fajn zábavu! Užite si tento veselý, bezstarostný a produktívny čas. 6. a 7. bude vo vašom plánovači zaberať miesto romanca. Uistite sa, že to nezrušíte! 12. by vám naozaj mohla dobre poslúžiť prispôsobivosť. Prísnosť a flexibilita naopak nie. 17. bude medzi tým správnym a tým čo je už príliš jasná čiara. Vašou úlohou ju bude nájsť. 21. budete si dobré urobiť brainstorming, aby ste sa vlastným spôsobom dostali z problému. Ak to však stále bude viaznuť, zavolajte si pár kolegov. 25. dosiahnete niečo, čo bude naozaj veľmi pôsobivé a nádherné. Či už sa to bude týkať práce alebo to bude osobné, nebudete už ani môcť byť šťastnejší, že ste dosiahli to, čo ste chceli. 27. šetrite drobné a aj papierové. Nejde o lakomosť. V takýchto finančných časoch je dobré byť extra opatrný, aby ste sa držali na vrchole vecí. 30. hlboko preskúmajte záludnú vec - budete mať oveľa väčšiu šancu, že sa dostanete až k jej koreňu.
Virgo

Panna 24. august - 23. september

Libra

Váhy 24. september - 23. október

1. a 2. by ste sa mohli cítiť, ako by ste boli v zovretí celej kopy naozaj sebeckých impulzov. Možno budete. Otázka je, je to zlá vec? Odpoveď by mohla byť: nie tak celkom. Niekedy sa musíte postarať o seba samého, predtým než budete schopný pomôcť inému. Na druhej strane, sebeckosť skrz naskrz nie je optimálna. Tak sa nato lepšie prizrite. Kde sa len staráte o svoje vlastné, legitímne, dôležité potreby? To sú oblasti, kde nejde o sebeckosť - ste k sebe zodpovedný. Kde neberiete do úvahy potreby druhých, kde ich vynechávate? TO je to, kde by ste sa mali pokúsiť urobiť počas tohto mesiaca zmeny. Nenechajte ale všetky tieto úvahy, aby vás celkom položili 5. a 6. - nikto nakoniec nie je dokonalý! Dostane sa predsa k času nato, aby ste veci dali do poriadku, veď viete. Okolo 10., 11. a 12. prídete na spôsob, ako byť flexibilnejší. Kľúčom k pohode 17. bude dlhý rozhovor s priateľom pri zohrievajúcom ohni. 22. bude kreativita tým spôsobom, ako získať riešenie. 25., 26. a 27. budete v skvelej forme. A budete aj fantasticky pôsobiť! 30. objavujte intelektuálne myšlienky.
Scorpio

Škorpión 24. október - 22. november

Mesiac začnete 1. a 2. celkom intenzívne. Áno, budete ako elektráreň a ľudia sa budú zdať akoby chceli robiť čokoľvek, čo chcete aby robili. A budú vyzerať akoby si mysleli že ste absolútne príma! Užite si tieto úžasné časy. Impulzívny nákup 3. môže viesť k tmou, že sa vráti späť, aby vám to spočítal. Môžete ho ešte vrátiť? Ak áno, urobte to. Ak nie, urobte si mentálnu poznámku: žiadne ďalšie impulzívne nákupy! Potom si spomeňte na tento záznam keď sa budete prechádzať popred výklady v nákupnom centre. Okolo 8. a 9. sa možno budete musieť vysporiadať s nečakaným výbuchom. Niekto nebude šťastný. Urobíte každému láskavosť ak sa pozriete na to, o čo tu do pekla ide. 13. bude treba byť extra opatrný, najmä ak sa do niečoho zažeriete, aby ste nevyrazili poistky. Obchod nebude až tak „čo vidíte, to dostanete” ako sa bude zdať 18. Vás šéf si bude 22. myslieť že vie všetko, ako inak? Urobte čo najlepšie aby ste si zahryzli do jazyka. Opatrnosť bude polovicou vyhranej bitky 27. 28. a 29. budete v skvelej pozícií získať všetko čo chcete. Nezabudnite povedať „ďakujem”.
Sagittarius

Strelec 23. november - 21. december

Cítite sa 1. zasnene? A 2. zasa rozladene a pomalo? Nuž, niektoré mesiace jednoducho začínajú tak nejako pomaly. To vonkoncom nie je zlá vec - pomalšie tempo vám dá šancu spýtať sa sám seba, čo je to, čo naozaj chcete. Snívajte - jedného dňa sa to môže stať realitou. 3. a 4. urobíte nejaké významnejšie (a významne pozitívne) zmeny. 8. a 9. naozaj, skutočne a naozaj urobíte na niekoho dojem. 14. si zahrajte. Zahrajte si karty, futbal, tenis, monopoly - hocijaká hra (nie ale hra s citmi) vám dá vitalitu a budete sa opäť cítiť ako dieťa. Vaše ideály budú vaše ideály - bude nato dôvod 19. Sú pre vás dôležité! Nerobte v nich kompromisy. Ak vás bude 24. niekto privádzať k šialenstvu, berte to s humorom, dajte si ovocný pohár so šľahačkou a tešte sa z pekného dňa. 28. a 29. bude pre vás skladom ďalší pomalý čas. Uistite sa, že ho využijete tak, aby ste našli to správne smerovanie vašich projektov. Mesiac ukončíte vo fantastickej nóte. Všetko v čo ste dúfali sa bude materializovať. Čo budete ďalej?