Capricorn

Kozorožec 22. december - 20. január

Máte radi, keď dobrý plán začne prinášať ovocie, a tak jeden z nich bude aj 1. a 2. apríla. Teraz, keď máte zavedené všetky vaše stratégie a vaše myšlienky a nápady stoja pevne, budete na vašej ceste vládnuť svetu! 5. a 6. budete celkom úspešne fušovať do umenia a ľudia, ktorých dobre poznáte, môžu byť prekvapení, keď uvidia, čo ste schopný vytvoriť. Počas týchto dní môžete ísť dokonca tak ďaleko, že poviete, že hudba a umenie sú najlepšou súčasťou vášho sveta (ó)! 13. a 14. budú dni plné chýrov a skvelých ideách, konceptoch a teóriách, ale ak si ich nebudete môcť overiť priamo zo zdroja, bude lepšie na žiadne z nich nereagovať. Ak však budete môcť vysledovať tieto veci až k ich koreňom, zoberte loptu a utekajte s ňou, lebo získate veľa bez toho, že by ste museli veľa pracovať! Keď 27., 28. a 29. dosiahnete výsledky, v ktoré ste dúfali, ľudia budú nakoniec vidieť, akí ste cenní. Aký je to pocit, dosiahnuť niečo také fantastické?
Aquarius

Vodnár 21. január - 19. február

Nie ste zrovna z tých, čo radi nasledujú všetky pravidlá a schémy, ale 3. a 4. sa bude zdať, že budete vedieť, ktoré hranice prekročiť a ktoré už nie. Volajte to šiestym zmyslom alebo inak, ale ak máte na výber medzi dvoma vecami, zvyčajne si vyberiete to správne. 9. a 10. budú súčasťou vášho šarmu nezvyčajné vynálezy a vzdialené teórie - a nielen že vás môžu spojiť s možným novým milostným záujmom, ale môžu vám aj priniesť váš vysnívaný džob. Bude dobre, ak si necháte otvorené možnosti, čo sa týka zamestnania a romance, lebo iste nebudete chcieť byť niečím obmedzený, keď vám niekto či niečo také skríži cestu. 15. a 16. budú na programe dňa kompromisy a vyjednávanie, a hoci sem tam radi niečo zjednáte, teraz nebudete mať naozaj náladu vzdať sa viac z toho, čo si myslíte že patrí vám. Tak nič nepodpisujte a definitívne neodsúhlasujte, kým si nie ste istý, že je to na 100 percent fér. 23. a 24. budete ohromený hĺbkou momentu, keď sa stane niečo zázračné, ale keď sa poobzeráte dookola, aby ste zistili, či aj niekto iný vidí to, čo vy, zistíte, že nik taký tam nie je. Nepýtajte sa sami seba druhý krát. Áno, naozaj sa to stalo.
Picses

Ryby 20. február - 20. marec

3. a 4. bude okolo vás toľko veľa ľudí ponúkať svoje názory, že bude ťažké rozhodnúť sa, ktorým smerom sa obrátiť. Utečiete pred rizikom, že niekoho urazíte, keď nedáte na jeho radu ale budete počúvať svoju vlastnú intuíciu? Teba poriadne vykročiť von zo zóny svojho pohodlia, aby ste si užili zbrusu nových nápadov a návrhov. 9. a 10. budete omráčený, keď stretnete svojho osobného hrdinu alebo celebritu, ale akonáhle očarenie vyprší, uvedomíte si, že sú naozaj len ako vy. Len s väčšou slávou. Och, a viac peniazmi. Ale okrem toho by ste sa pravdepodobne stali najlepšími priateľmi! 20., 21. a 22. budú skvelé dni na vyskúšanie niečoho nového a aj keď by totálna zmena vašich návykov bola niečím desivým, dať si jedlo v novej reštaurácií alebo pozrieť si film iného žánru ako zvyčajne bude fajn v rámci vašej zóny pohodlia. 23. a 24. budú najdôležitejšie vaše vzťahy a pre svojho najlepšieho priateľa alebo blízkeho člena rodiny by ste urobili takmer čokoľvek. Pocit, že budete „využitý” môže byť vedľajším efektom, ale táto možnosť nezmení vaše užitočné činy.
Aries

Baran 21. marec - 20. apríl

Čo je zlé na troche introspekcie a premýšľania len tak, keď je to raz za čas? Nuž, nie je na tom nič zlé. A 1. bude fakt veľmi dobrý deň nato, aby ste sa trocha schovali a takpovediac si skontrolovali svoj pupok. Prečo? No začnete mesiac do seba sa pozerajúcim spôsobom a pre tento druh rozpoloženia je najlepšie dopriať si trocha tichého času, aby ste spracovali čokoľvek treba absorbovať. Či už ide o veci v práci alebo o veci v láske alebo naozaj nie ste si istý o akú oblasť vlastne ide, dajte si veľký pohár čerstvo vytlačeného pomarančového džúsu, vypnite počítač či mobil, stlmte svetlá a popremýšľajte si. Okolo na reputáciu orientovaného 5. a 6. budete mať všetky vaše karieristické znalosti a schopnosti pripravené a budete jednoducho vedieť, čo bude treba urobiť ďalej. Prečo by vás romantický život nemal 9. trocha lepšie zapadnúť na svoje miesto? Nerobte si starosti: všetko sa samo zrovná počas zábavou naplneného 12. a 13. Flirtujte do sýtosti a uvoľnite sa 17. a 18. Zacvičte si fyzicky(a naozaj!)23. Kľúč ku pokračujúcemu úspechu bude dobrá starostlivosť o vaše zdravie. 28. sa nebojte znova sa pozrieť do seba. 30. buďte prvý.
Taurus

Býk 21. apríl - 21. máj

Fíha, tak to bolo tesné - takmer vás zasiahla nejaká seriózna melanchólia. Vyzerá to, že 1. budete v super emocionálnom období. Bzz, prefičí okolo aj nejaká neprimeraná žiarlivosť. Bum, bude tu explodovať nejaká nevyriešená emocionálna záležitosť. Fí, vzplanie aj nejaká žiarlivosť ohľadom minulosti. Nuž, asi bude nepravdepodobné, že by ste boli schopný zabrániť každému jednému takémuto vášnivému pocitu, ktoré budú vo vzduchu, keď začne mesiac. Tak ak sa ocitnete uprostred krížovej paľby, snažte sa s tým čo najlepšie vyrovnať. Cíťte čokoľvek už budete cítiť, zhlboka sa nadýchnite, venujte sa pohybu a predtým, než sa nazdáte (povedzme 4., 5. a 6.) budú veci hodne, hodne kľudnejšie. Vy a nejaká vaša podobne zmýšľajúca spriaznená duša budete mať super časy 11. apríla. Skvelé. Užite si ich! Romanca bude väčšia, lepšia a vzrušujúcejšia ne ž inokedy počas šťastno - odvážneho 14., 15. a 16. Aliancia či spojenie bude 21. a 22. potrebovať trocha vašej pozornosti, ak chcete. aby to pokračovalo. 27. a 28. budú veci opäť veľmi emocionálne. Postupujte len opatrne! 30. majte po ruke nejakú hotovosť
Gemini

Blíženci 22. máj - 21. jún

1. sa budete cítiť vo svojej koži, ak budete vedieť, že štartujete jarnú sezónu s dávkou dobrovoľníckej práce. Tak sa do toho dajte a pozrite v okolí nejakých ľudí, čo potrebujú s niečím doma pomôcť, alebo nájdite vývarovňu polievky, kde možno potrebujú nejakú pomocnú ruku navyše. Dajte - a na oplátku určite pocítite kopu príjemných a hladivých pocitov. 5. vás asi zasiahne nefalšovaná posadnutosť zistiť, čo bude v budúcnosti. Len sa hneď schlaďte. Nemôžete presne do detailu vedieť, čo prinesie budúcnosť. Najlepšie, čo môžete urobiť, je identifikovať, čo vás robí šťastným a naplneným a potom zostaňte otvorený, keď budete vyberať to, čo vyzerá ako najlepšia cesta. Nedorozumeniu 10. neprikladajte príliš veľkú váhu. Prekážky či problémy, ktoré zažijete 15. a 16. sa nakoniec ukážu ako užitočné - presmerujú vás k lepšiemu prístupu. 18. sa budete cítiť skvelo, tak si vychutnajte dobré vibrácie. 22. bude váš rozum pracovať nadčasy. Nechajte ho ísť, ísť ísť! 28. si nájdite chvíľku a pozrite sa na svoje zdravie. 30. sa porozprávajte s partnerom alebo najlepším kamarátom (alebo oboje!).
Cancer

Rak 22. jún - 22. júl

Hm. Zostanete doma alebo pôjdete von? Dáte si burger alebo zelený šalát? Niečo vytvoríte alebo niečo ukončíte? Budete sa smiať alebo plakať? 1. možno jednoducho nebudete vedieť. Ale nenechajte si tým skaziť náladu. Naopak, mali by ste si túto neistotu vychutnať - veď nakoniec tento nedefinovaný priestor môže byť veľmi úrodnou a kreatívnou zónou, ak sa prinútite trocha sa v tom piplať, ovoniavať ruže -- namiesto honby za prenáhlenými uzávermi. Ak sa 4., 5. alebo 6. vyskytnú v práci problémy, urobte čo najlepšie viete, aby ste si zachovali kľud a rozvahu. Pamätajte, že v práci existujú veci, ktoré sú mimo vašu kontrolu a snažte sa nebrať veci osobne. Vaša super silná intuícia vás bude 9., 10. a 11. viesť k tým správnym rozhodnutiam. 15. a 16. budete nabitý kopu energie, tak sa chyťte svojej role kapitána lode a veľte! 19. a 20. urobí spojenie s láskou všetko trocha ľahším. Ach, život je sladký! Okolo 25. by nový projekt alebo dva mohli vyzerať všelijako a neisto. Pokračujte obozretne. 30. ukončite mesiac niečím naozaj pekným, čo si doprajete pre seba. Sauna alebo masáž alebo pekný dlhý bublinkový kúpeľ by boli fajn!
Leo

Lev 23. júl - 23. august

Tento mesiac sa vám dostane kopa šancí pracovať na vašej hlbokej vnímavosti a postrehu. Začnúc 1. a pokračujúc celý mesiac, budete zvažovať a znova prehodnocovať veci, o ktorých ste si vždy mysleli, že sú ohľadom rôznych aspektov vášho života pravdou. Od lásky a kariéry k myšlienkam o partnerstve a o tom, čo sa naozaj ráta pre dobrý život, sa vám už nebude zdať všetko také jednoznačné. 5. bude platiť, že arogancia by nemala byť výherným nástrojom vášho života - tak ju úplne vyraďte. Okolo 9., 10. a 11. možno bude treba byť trocha kreatívny ohľadom vašich financií. A plánujte lepšie na budúce, keď už budete pri tom sedieť. 16. nebude nič len čierne a len také biele, ako by ste chceli. Tak akceptujte odtiene šedej. 21. a 22. budú vaše dni. Využite svoje šťastie a skúste čo najviac spraviť. Nechajte vašu intuíciu prehovoriť 27. a 28. Okolo 30. budete pripravení ukončiť tento veľmi intenzívny mesiac nejakým veľmi intenzívnym bozkávaním.
Virgo

Panna 24. august - 23. september

Vaša intelektuálna túžba a snaha bola predtým vašim hlavným spojencom vo vašom ťažení všetko vyriešiť a - najmä v práci - prísť veciam na koreň. Tak to bude opäť aj 1. apríla. Tak si dajte chutné, pre mozog výživné raňajky, obed a večeru a isto na sebe aj fyzicky zapracujte, aby ste mali všetky záhyby mozgu dobre prekrvené a nechajte váš rozum pracovať, pracovať, pracovať. Okolo 4., 5. a 6. bude vonku k dostaniu romanca a vám sa jej aj so všetkým šťastím dostane. Ak niekto 9. alebo 10. povie niečo tak obzvlášť hlúpe, že tomu nebudete môcť uveriť, zahryznite si do jazyka. Je možné, že to nie je také hlúpe, ako si myslíte, a aj keby bolo, ak nebudete mať povedať niečo pekné, nehovorte vôbec nič (zapamätáte si to?). Na 13. budete mať nachystané nejaké veľké plány, tak bude extra dôležité nepreťažiť sa. 17. bude kľúčovou vecou venovať sa detailom. 23. a 24. robte niečo, čo ste chceli robiť, keď budete mať niekedy čas. Bude to pár skvelých dní! Mesiac zakončite veľkou, osviežujúcou limonádou. Pridajte aj vetvičku mäty. Relaxujte. Ách!
Libra

Váhy 24. september - 23. október

Budú pre vás skladom veľké šance, najmä pokiaľ pôjde o váš pracovný život. 1. sa dlho a tvrdo pozrite nato, z čoho idú vaše peniaze a na čo idú. Teraz sa zamyslite, urobte si brainstorming. Ako by ste maximalizovali váš príjem? Minimalizovali vaše míňanie ? A pomohla by celkom nová práca? Jar je dobré obdobie na takéto druhy zmien. Tak využite všetko to úžasné jasné svetlo a vôňu kvetín a dajte sa do (finančného)znovuzrodenia seba samého! 5. sa možno budete cítiť trocha unavene, opotrebovane. Zdriemnite si! Váš šéf by si nemal všimnúť, ak si zdriemnete 20 minút v kresle či pod stolom. Okolo 10. a 11. budete menej naladený nato, aby ste boli totálne disciplinovaný a viac naladený na krásu sezóny. Zhlboka dýchajte. Ách! 17. predebatujte vaše najvnútornejšie myšlienky s niekým, na kom vám záleží. Okolo 21. budete pripravený trocha zabaviť s vašimi najlepšími kamošmi. Niečo naplánujte! Užite si skvelé dni plné dobrých pocitov, ktoré vám prídu 25. a 26. Budete jednoducho tak príťažlivo a zvodne pôsobiť! Vyjadrite sa a objavujte 30. Budete sa cítiť extra neobyčajne!
Scorpio

Škorpión 24. október - 22. november

Ľudia jednoducho nie sú schopní vás odmietnuť. Tie vaše hlboké, prenikavé oči. Ten jasný úsmev. Tie rozvinuté myšlienky. Ten nepopierateľný šarm. 1. budete v obzvlášť magnetickej forme, tak nebuďte prekvapený, ak budete mať húf obdivovateľov. Páni, ak ho máte, tak ho máte. Len si nezabudnite nájsť aj dáke ticho a pokoj len pre seba. Inak by ste sa mohli uťahať a takpovediac vyhorieť. 3. bude risk riskantnejší než sa bude zdať, tak do toho hneď neskáčte. Okolo 8. budete musieť vyriešiť dlho kvasiacu vec na domácom fronte. A nie, len to ignorovať a dúfať, že sa to samo spraví - to sa nebude rátať. 12. budete dychtiť po nejakom zúčtovaní či odkrytí kariet. Prečo? Nemyslíte, že by bolo lepšie jednoducho ísť do telocvične a vypracovať zo seba všetku tú excesívnu energiu? Dajte tomu príležitosť a budete vidieť ako to pôjde. 17. budete v pokušení. Čo budete robiť s týmto pokušením? Pôjdete za tým? Necháte to tak? Urobíte správne rozhodnutie, akoukoľvek cestou sa už vydáte. Konflikt s autoritou bude vrieť v hrnci 21. Nepite príliš veľa kávy. Okolo 26. bude treba spraviť rozhodnutie. Užite si pár super úspešných, super romantických a extrémne šťastných dní 27. a 28. Verte svojim inštinktom 30. Budete vedieť, o čo pôjde.
Sagittarius

Strelec 23. november - 21. december

1. si nerobte starosti a uvoľnite sa. Nie, zasa sa tým nemyslí, že vypnete budík a zostanete v posteli celý deň. Ale zasa sa tým myslí, že urobíte skutočný pokus nebyť príliš stresovaný vecami a záležitosťami, ktoré sú totálne a celkom nad možnosti vašej kontroly. Viete? Buďte kľudný a fantastický pokroky, ktoré vám prídu do cesty 2., 3. a 4. budú oveľa radostnejšie vďaka chýbajúcim stresovým popudom na vašej šiji a chrbáte. Ho-hó! 9., 10. a 11. budú opäť dni na nakopnutie. Choďte do sauny, jedzte veľa a pite veľa džúsu. Musíte natankovať do vašich energetických rezerv. 16. predebatujte všetko, čo budete mať na mysli. Viete, nebude vôbec nutné trpieť (alebo sa vyžívať!) v tichosti. 21. buďte pozorný ako jastrab. Prečo? Aby ste neurobili nejakú hlúpu chybu, človeče! Ak bude 25. nejaké rozhodnutie pre vás príliš ťažké, sadnite si, zatvorte oči, prekrížte nohy a trocha meditujte. Obujte si svoje párty topánky - k svojmu „oblečeniu na úspech” a nezabudnite aj nejaký doplnok či podväzky -- 29. a 30. budú jednoducho úžasné a veľkolepé dni!