Capricorn

Kozorožec 22. december - 20. január

1. júna by ste mali byť super, super sústredení na prácu. Ale to neznamená, že nemáte aj energiu navyše na romancu! Ak ak budete veľmi sústredení na vašu počítačovú obrazovku, nerobte si starosti: chytí vás zozadu za rameno! Okolo pekne vzrušujúceho 4. a 5. vám zrazu pôjde uskutočniť plány, o ktorých ste si mysleli, že potrvá roky, kým dozrejú. Aké báječné! Užite si, užite si, užite. Vaša intuícia bude 10., 11. a 12. vašim požehnaním a výhodou a nielen pre vás. Ak budete mať vnútorný pocit, že vaša firma by sa nemala predať, nie práve teraz a poviete to šéfovi, každý vám bude vďačný! 15., 16. a 17. bude vaša vernosť a spoľahlivosť tým, čo na vás budú mať radi. A ich láska sa môže zmeniť na doslovne priamočiaro horúcu - ak im dáte nejakú šancu. Ak bude od vás niekto 23. alebo 24. chcieť príliš, musíte im to povedať, taktne či nie, aby ste ich otočili naspäť. Moc, prestíž, úspech - áno, všetko to bude vaše 29. a 30. Ale budete tiež pripravení na nejakú pekne vzrušujúcu akciu ohľadom lásky. Tak len do toho a dajte si do práce to najvzrušujúcejšie oblečenie, aké máte.
Aquarius

Vodnár 21. január - 19. február

Niekedy, ako 1. júna, jednoducho nie je nič také, ako kontakt s niekým z inej kultúry alebo inej krajiny alebo inej štvrti, pokiaľ ide o rozšírenie horizontov. Nakoniec, títo ľudia prinášajú svoju vlastnú perspektívu a iskru dobrodružstva v hocijakej snahe a ako sa pozerajú na svet môže navždy ovplyvniť to, ako vy pozeráte na svet, ak len budete dávať pozor. Okolo super organizovaného 4. a 5. by ste určite spravili najlepšie, ak sa super zorganizujete vy. Urobte to, určite urobíte len dobre! Počas skvelého 8. a 9. sa vám dostane skvelých správ a romantických pokrokov a všeobecne, bude to obdobie všadeprítomného zmyslu pre príležitosti a možnosti. Zmysel pre voľnosť a slobodu vás inšpiruje 13. a 14. Hľadajte premenu seba samého! Ste unikátny a viete to, tak sa 18. a 19. nesnažte pred tým ukrývať. Naopak, pre najlepšie výsledky by ste mali čo najviac využiť svoju individualitu. 23. a 24. urobte kompromis, ak budete chcieť, aby šlo niečo po vašom. Vaše najhlbšie pocity sú miestom, kde sa skrývajú všetky odpovede, ako nakoniec viete, tak 29. a 30. urobte nejaký poriadny výskum.
Picses

Ryby 20. február - 20. marec

Ste akoby stále uviaznutý v jednej koľaji? Robíte to staré známe to isté znova a znova, vo vzťahoch alebo v práci alebo v nejakej inej oblasti života? Ak áno, 1. bude ten veľký deň nato, aby ste to zmenili. Nakoniec, leto je jedno z najproduktívnejších, najkreatívnejších, najradostnejších a najviac život potvrdzujúcich období. Tak prečo nevniesť túto energiu aj do vášho každodenného života? Budete mať šťastie, to ale neznamená, že by ste mali 4. a 5. nejako vybočiť z normálu a obťažovať tých hore. Váš milostný život sa 10., 11. a 12. usadí do veľmi dobrej rutiny. A vaše kreatívne šťavy budú prúdiť rýchlejšie než kedykoľvek predtým! Jaj! 15., 16. a 17. si nájdu svoju cestu do vášho života verbálne vyjadrenia lásky, lásky a ešte viac lásky. Láska, láska a viac lásky! 23. a 24. definitívne strávte nejaký čas skontrolovaním si svojho zdravia a fyzickej pohody. Nakoniec, musíte sa o seba starať! Pár záludných dni môže prísť 29. a 30. Všetko dvakrát skontrolujte a vyhnite sa nevhodnému správaniu: niekto by mohol vyhľadávať vaše negatívne reakcie.
Aries

Baran 21. marec - 20. apríl

Ak 1. a 2. nebudete pripojení, potom sa pripojte! Potrebujete sa pripojiť, aby sa veci trocha začali hýbať a realizovať. Pozrite si tie emaily, zavolajte obchodným partnerom a zatextujte priateľom. Urobíte najlepšie ak budete priamo v strede komunikačnej smršte. Okolo úžasne romantického 5. a 6. sa pravdepodobne ocitnete pri sporáku, skúšajúc celkom nový recept, ktorým potešíte partnera (alebo potenciálneho partnera). Urobíte dojem! Všetko smeruje k tomu, že 9., 10. a 11. bude naozaj dobrý čas na nové veci v láske, práci a živote. Tak znova pouvažujte o tom, čo ste zamýšľali urobiť a potom sa do toho pustite! 16. a 17. bude akosi všetko neisté a visieť vo vzduchu a môžete sa cítiť nepokojne. Uistite sa, že budete v dobrej kondícií aby ste dobre čelili vyčerpávajúcim pocitom. Cítite sa 23. a 24. fantasticky? Niet divu! Všetky druhy fantastických vecí sa budú odohrávať práve teraz! 28. a 29. budú super komunikatívne dní a bude dobré sústrediť sa na veľký obraz a nedívať sa na detaily. K detailom sa môžete vrátiť neskôr, keď vás budú zaujímať. Poupratujte a uvarte 30.
Taurus

Býk 21. apríl - 21. máj

Necítite sa 1. a 2. celkom vo svojej koži? Aj to môže byť zaujímavé! Namiesto stresovania, prečo tieto dni radšej nepovažovať za cennú príležitosť vidieť, aké to je, keď robíte, cítite a vidíte veci trocha inak? Možno v tomto stave náhle vyriešite jednoduchý problém, ktoré vaše zvyčajné, dobre organizované ja nemohlo rozlúsknuť (nie, nemusíte stráviť celý večer plánovaním toho, čo si na druhý deň oblečiete do práce, celkom dobre stačí improvizovať na druhý deň ráno). Hovoriac o zovňajšku - a o vnútornej kráse - niekto si bude 7. a 8. myslieť, že ste horúcim číslom. Žmurknite naspäť! 12. a 13. budete na veľmi zaujímavom mieste - emocionálne. Menovite budete k niečomu alebo niekomu cítiť veľkú vášeň. Páni! Niekto si bude musieť 18. a 19. dávať pozor na záležitosti v kancelárií - a môže ísť aj o vás. 25., 26. a 27. urobíte naozaj veľký rozruch s vašimi úžasnými nápadmi. Bude to skvelé! 30. sa zapojte do serióznej hlbokej debaty o všetkom.
Gemini

Blíženci 22. máj - 21. jún

1. a 2. istá vec začne tvarovať celý váš mesiac. V kroku budete mať to hojdanie typu „som na vrchole sveta”. V očiach budete mať nezbednú iskru „kráľa smetiska”. Budete mať pocit, že to môžete urobiť tu a pokiaľ by niekto požiadal, môžete to spraviť hocikde. Bude to na vás! A vy to budete vedieť. Uistite sa, že počas tejto fantastickej fázy toho aj veľa spravíte. Niekto by si 7. a 8. mohol zle vysvetliť vaše vyjadrenia, tak dávajte pozor, ak niekto začne nepríjemne reagovať na váš (inak čisto rekreačný) návrh ísť si spolu skočiť z mosta. Mohli by si myslieť, že to myslíte inak. 12. a 13. sa môžete ocitnúť totálne opantaný myšlienkou pomáhať druhým. Nasledujte ten impulz a zistite kam vedie! 18. a 19. budú dni, kedy bude treba byť tak otvorený novým prístupom, ako to len bude možné. Vaše sociálne zázemie je pre vás jednou z tých najdôležitejších vecí v živote, tak 23. a 24. zavolajte a stretnite sa s vašimi najbližšími a najdrahšími. Užijete si skvelé časy! 28. a 29. sa budete cítiť stabilne, spokojne a všeobecne veľmi fajn. Čo môže byť lepšie? 30. buďte šetrní. Oplatí sa to.
Cancer

Rak 22. jún - 22. júl

Život má nejaké ponaučenie na každom kroku, stačí len vedieť sa pozerať. To je pravidlo, ktoré bude treba mať tento mesiac na pamäti. Začnúc 1. a 2. a pokračujúc po celý mesiac, vždy si pomyslite: Čo by som sa z toho mohol naučiť? Ak vám nič neprichádza na myseľ, pozrite sa lepšie. 6. a 7. si urobte nejaké plány. Život, práca, láska: Dobre popremýšľajte čo chcete, kde by ste chceli byť a ako by ste sa tam dostali. Počas veľmi intenzívneho obdobia 12. a 13. budete v strašne dobrej pozícii na uskutočnenie a rozbehnutie vecí. Ale ak na tom tvrdo nezapracujete, neuspejete. 18. a 19. sa nebojte a uvoľnite sa nejakou intelektuálnu zábavou a hrami. Áno, všetko bude pripravené nato, aby ste vyhrali v nejakej vedomostnej hre. 23. a 24. trocha spomaľte. Nakoniec, načo sa ponáhľať? Naozaj sa oplatí robiť si také starosti o to, či budete minútu alebo dve meškať? Prečo namiesto toho nezastaviť a nevychutnať si vôňu kvetov? 28. a 29. stíchnite a dobre počúvajte: akú správu vám chce prezradiť vaše vnútorné ja? 30. zabaľte mesiac zaujímavými aktivitami vonku.
Leo

Lev 23. júl - 23. august

1. a 2. si urobte brainstorming. Aké briliantné veci vás napadnú? Aké ohromné či udivujúce výsledky dosiahnete, keď uvediete tieto briliantné nápady do praxe? Keď začne mesiac, tvrdo premýšľajte a potom dajte veci do pohybu. Skôr či neskôr sa dočkáte veľkých zmien! Okolo nádherného 5. a 6. budete pozitívne žiariť. Váš úspech bude ako zlatá patina, ktorá sa zablyskne kedykoľvek na ňu zasvieti slnko (a slnko na vás bude svietiť). Počas romanticky nabitých dní 9., 10. a 11. budete vy a niekto veľmi špeciálny tvoriť veľmi dobrú kombináciu. Držte sa za ruky! Počas trocha hluchého 16. a 17. by ste sa mohli cítiť znudený ako malý chlapec. Čo tak využiť tento spomalený čas na odpočinok a omladnutie, namiesto pofrflávania na nudu? 23. a 24. budete super vynaliezavý medvedík a budete mať super nápady ako využiť svoj čas. 28. a 29. si nasaďte svoj premýšľací klobúk a uvidíte, s čím prídete počas týchto plodných dní. Keď bude mesiac 30. končiť, budete mať premýšľanie hotové a budete pripravení do akcie.
Virgo

Panna 24. august - 23. september

Ako každý iný na svete, ste najflexibilnejší ak sa pravidelne naťahujete. Ak sa zabudneme ohýbať, máme tendenciu k problémom. To platí a predkolenných svaloch, vašich citoch a dokonca aj o mozgových vlnách, tak ak zažívate ťažké časy keď  sa snažíte okolo 1. pochopiť perspektívu niekoho iného, mohlo by to byť znamenie, že ste v poslednom čase dosť nepreťahovali svoje mentálne svaly. Keď začnete veriť, že je len jeden správny argument - váš - nadišiel práve čas uvoľniť váš postoj. A ak vás bolia kríže, nadišiel definitívne čas dostať sa k joge. Budete sa cítiť oveľa lepšie ako náhle dostanete svoju flexibilitu do formy - na všetkých frontoch. 6. sa nebudete cítiť na robenie nejakých rozhodnutí, tak sa poobzerajte po niekom, kto by nachvíľu ťahal za opraty. Potom, 11. sa vyplatí podstúpiť nejaký risk. 15. a 16. by experimenty v kuchyni mohli otvoriť celkom nové výhľady. 21. bude hľadanie vlastnej duše perfektne realizovateľnou poobednou aktivitou -len sa uistite že sa dostanete potom von na peknú večeru, aby ste sa znovu spojili so svetom. Okolo 24. budete schopný prijať a privítať čokoľvek sa vám dostane. A ak niekto okolo 30. vykročí smerom k vám, bude sa zdať čertovsky príťažlivý!
Libra

Váhy 24. september - 23. október

1. a 2. budete ako nová hviezda s dobrou energiou. Budete žiariť jasným svetlom a otepľovať galaxiu okolo vás. Tam, kde zvyklo byť len veľké, chladné prázdno, dodáte život-dávajúce teplo a svetlo. A všetci ľudkovia vo vašej blízkosti to budú milovať! Vaši priatelia vás budú chcieť 5. a 6. naozaj ale naozaj vidieť. Tak im buďte k dispozícií. Veci pre vás pôjdu báječne počas báječného 9., 10. a 11. Niekto, koho máte radi, bude 14. a 15. potrebovať trocha vašej organizačnej pomoci. Začnite so skriňami! Alebo, ak o to pôjde, začnite s ich milostným životom. Podarí sa vám spoznať zdroj problému, akonáhle to uvidíte. Cítite sa 20., 21. a 22. nepokojne? Nuž, potom potrebujte ísť von a vidieť svet! Alebo choďte prinajmenšom na prechádzku okolo vášho bloku. Ak vaša túžba po peknom prostredí bude 28. a 29. trocha nenaplnená, potom musíte vyraziť na najbližšiu pláž, do parku alebo vrchol kopca a urobiť to rýchlo. Nakoniec, ste citliví na dary prírody! 30. buďte rozvážny keď niečo naruší vaše zaužívané rutiny či program.
Scorpio

Škorpión 24. október - 22. november

Väčšinu času sa môžete obísť s tým, že z toho nejako vymanévrujete. Ale to neznamená, že je to najlepší spôsob, ako robiť veci. Keď 1. a 2. mesiac začne, budete si musieť sadnúť a dlho a tvrdo sa pozrieť kde ste (v práci, v láske, v živote) a ohodnotiť, či to je alebo nie je tak, ako ste to naozaj chceli. Ste taká silná osobnosť, že dobrou správou bude, že by to pre vás malo byť relatívne ľahké urobiť zmeny, akonáhle si ujasníte, čo treba zmeniť. Ale najprv naozaj musíte urobiť tú ťažkú prácu hodnotenia toho všetkého. Okolo veľmi spoločenského 7. a 8. budete pripravení porozprávať sa o všetkých týchto veciach s priateľmi. 12. a 13. budú naozaj dobré dni. To je to, čo sa stáva, keď máte dom uprataný! 18. a 19. buďte opatrní, najmä vo všetkých domácich jednaniach. Mohol by tu byť problém, ktorý treba naozaj a skutočne prediskutovať. Ak 23. alebo 24. nebudete dávať pozor, okolo nejakého argumentu by sa mohla začať točiť hádka. Znova všetko prehodnoťte 28. a 29. Potom si 30. vyrazte na nejaké neobyčajné jedlo.
Sagittarius

Strelec 23. november - 21. december

Ste skutočným filozofom a proste radi uvažujete o neznámom: Prečo sme tu? Ako sme sa sem dostali? Kto vynašiel kreditnú kartu a ako vtedy vlastne prišli s tým nápadom? (O.K., možno niektoré z týchto otázok majú odpovede.) Keď mesiac začne 1. a 2., budete v jednej z týchto hlbokých filozofických nálad. Dokonca ani nemusíte nájsť nijaké odpovede - budete si užívať skvelý čas jednoducho len s takýmito otázkami! Okolo 7. a 8. by ste mohli urobiť trocha silnú šou vašim náhlym nezávislým počinom. To je fajn, ale premýšľajte dvakrát, predtým než vybehnete ako blesk od šéfa z kancelárie s krikom „končím” len preto, že vám dal napĺňať kávovar a každý vie, že ste to robili aj minulý týždeň a tentoraz to mal robiť niekto iný. 10. sa spojte s priateľmi. 14. a 15. sa ocitnete v skvelom období. Ak sa budete 21. a 22. cítiť trocha vyčerpane, prečo si nedopriať trocha oddychu? Dostáva sa vám dosť čerstvého vzduchu a slnka? Ak nie, napravte to 25. a 26. Mesiac ukončite ďalším hlbokým uvažovaním 30.