Capricorn

Kozorožec 22. december - 20. január

Bude november mesiac, keď sa vám konečne podarí ma všetko spravené? Na svojom tanieri toho máte dos, ale 6. novembra budete ma zrazu potrebu pomáha aj druhým. Vzrastie vaša charizma a príde aj obdobie snov. Nájdete správny kompromis? Dokončite najprv to, čo ste už začali (inými slovami, postarajte sa najprv o svoje povinnosti) a až potom prejdite k charitatívnym činom. Okolo 9. môže naštartova vᚠspoločenský život, ale komplikácie môžu nasta, ak nepochopíte, alebo si zle vysvetlíte akcie niekoho druhého. Možno ste nato šli príliš rýchlo a správne ste nepochopili niektoré znamenia? Čím rýchlejšie pôjdete, tým väčšia je šanca, že vám ujde niečo dôležité. 16. bude ešte väčšia možnos, že veci nebudete bra za správny koniec. Čím viac sa budete snaži, aby žudia pochopili vᚠuhol pohžadu, tým ažšie to pôjde. Máte pocit, že sa vám to dakedy už stalo? Ak sa omyly z minulosti opakujú, zvyčajne to znamená, že ste lekciou vtedy neprešli. 27. novembra budete tvrdým pracovníkom a z intenzívnej práce od ruky budete pociova veža uspokojenia. Ak sa pritom zapotíte, spojí vás to viac s úlohou, na ktorej robíte a pripomenie vám to, čo znamená "najprv práca".
Aquarius

Vodnár 21. január - 19. február

Mesiac začnete 1., 2. a 3. jednou z vašich obžúbených vecí: super horúcim romantickým spojením! Páni! Z vás dvoch sa naozaj dymí. Ale počkajte - máte pocit, že je čas sa naozaj usadi namiesto vežkého vzplanutia a vyhasnutia? Prečo tomu neda šancu s touto osobou, ak si myslíte že máte veža spoločného na viacerých úrovniach? Nebojte sa a vyskúšajte to. Nakoniec, čo by ste mohli strati? Okolo vežmi kreatívneho 6. a 7. budete vo vašom pracovnom živote generova veža žiary s svetla. To bude báječné! Polapte býka za rohy. Ak vás bude 11. a 12. brzdi istá osobná vec, o ktorej nie ste si istý ako ju vyrieši, poobzerajte sa aj mimo vašich bežných okruhov po vnuknutí. Niekto s celkom iným pohžadom by vám naozaj mohol pomôc vidie veci úplne inak. Počas chaotického 17.a 18. musíte absolútne precvičova striktnú disciplínu. A áno, znamená to, že musíte ís aj do telocvične alebo si zašportova aj keď sa vám nebude chcie. Počas báječne jesenného 19. a 20. bude všetko pobozkané námrazou z rosy a ružové. 24. a 25. budú vaše myšlienky a nápady úžasné. Ďalší krásavec či krásavica vám prinesie zimomriavky na chrbte 29. alebo 30. Čo s tým urobíte?
Picses

Ryby 20. február - 20. marec

Ach, vzahy. Nuž ale keby to s nimi nebolo také ažké, ako by sme sa dozvedeli o sebe aj o iných? 1. a 2. Budete vníma niekožko vzahov vo vašom živote ako nejakú výzvu. Prederte sa cez ne a dostanete sa na druhú stranu. Šastná pauza 7. alebo 8. vo vás vyvolá vďaku za všetko šastie, čo vás v živote postretlo! 11. si doprajte time-out. Musíte oddychova a relaxova. Výborné správy a dobré vibrácie vás čakajú 14. a 15. Vedeli ste, že to bol dobrý nápad! 20. deň bude celý o láske. Tá osoba si skutočne myslí, že ste super! Naozaj by ste však mali zabezpeči, aby ste ju spoznali skôr, ako sa tomu všetkému úplne poddáte. A doprajte si veža času na vypátranie prípadných restov, ktoré ste nechali nedoriešené na poli vzahov. Zdá sa, že 23. to bude vežmi romantické. Prestaňte tožko myslie a vychutnajte si jazdu. Je to úžasné! Ako to 26. vyzerá s vašou životosprávou? Ak ste vynechávali jogu, teraz je najlepší zača sa jej znova venova. 30. si skontrolujte si šekovú knižku – a svoju súvahu. Kto komu čo dlží?
Aries

Baran 21. marec - 20. apríl

Život bude vzrušujúci, keď krásna Venuša začne mesiac v dobrodružnom Strelcovi. Čo v živote chcete dosiahnuť či spraviť? Nie je nikdy príliš neskoro (alebo skoro) začať robiť veci, ktoré chcete robiť, Baran. Život vás môže tento mesiac priviesť na nejaké veľmi zaujímavé miesta, ak budete otvorení voči novým skúsenostiam. Keď sa vaša mocná domáca planéta Mars dostane 5. novembra do kvadratúry s premenlivým Plutom, konfrontácie či hádky o moc budú visieť vo vzduchu. Budete teraz hnaní silnou túžbou dostať sa pred vašich spoločníkov a kolegov, ale premýšľajte o tom čo je naozaj dôležité, predtým, než budete trvať natom, že všetko musí byť po vašom. Vaša túžba uspieť sa zvýši počas sextilu slnka s Plutom 13. novembra, ale tentokrát nebudete chcieť urobiť čokoľvek, aby ste sa dostali vpred - namiesto toho využijete prebytočnú energiu, aby ste dokončili veci, ktoré máte na svojom zozname bez toho, aby ste pri tom narušili vaše osobné vzťahy s druhými. Vaša vládnuca planéta Mars sa 18. novembra spojí s magnetickým Škorpiónom a budete tak príťažlivý a žiadúci pre mnohých ľudí. To bude praxovať v váš prospech takmer v hocijakej oblasti života, ak svoju úlohu budete hrať správne. Ale len preto, že sa ľudia budú chcieť dosať ku vám bližšie, neznamená, že ich necháte. Bude pre vás dôležité udržať si teraz atmosféru tajomstva.
Taurus

Býk 21. apríl - 21. máj

Zábava, zábava, zábava a ešte väčšia zábava – presne toto 1. chcete a presne to aj dostanete. Či už vašu predstavu zábavy napĺňa jazda na húsenkovej dráhe alebo módna prehliadka v Paríži, túra v divočine alebo noc strávená n najnovšej, najvychytenejšej a najhustejšej diskotéke v meste, presne toto vás začiatkom mesiaca čaká. Obujte si teda svoje tanečné/turistické/najmódnejšie topánky a pripravte sa na krásne časy. Okolo 5. sa prepnete do „seriózneho“ režimu. Dobre sa zamyslite nad tým, čo chcete. Hĺbkové pochopenie detailov situácie z vás 9. a 10. robí ideálneho kandidáta ma riešenie problematickej dynamiky. 14. a 15. – čo sú dni zamerané na priatežstvo – už je naozaj najvyšší čas ozva sa svojím najlepším kamarátom. Nech vás neprekvapí prílev dobrej energie, ktorá vás postretne vo vežkolepé dni 19. a 20. Napokon ste na tom tvrdo pracovali! 25. navarte niečo dobré a pozvite niekoho špeciálneho, aby ste sa podelili. 30. sa zamerajte na kondíciu. Azda nemáte v tomto smere nejaké resty?
Gemini

Blíženci 22. máj - 21. jún

Počas kvadratúry Marsu a Pluta 5. novembra by ste radi mali viac vplyvu a moci, ale niečo vám bude stáť v ceste. Vyhnite sa hádkam a konfrontáciám, ako to len bude možné, Blíženci. Nech už budete akokoľvek frustrovaní, nechať hnev, aby ovládol vaše lepšie ja, nebude odpoveďou. Komunikačný expert Merkúr bud cúvať počas sextilu s obnovujúcim sa Plutom 9. novembra, ale stále by ste mali mať jasnú myseľ, aby ste vyriešili dôležitý problém. Aby ste získali informácie ktoré chcete, použite zdroje ktoré máte ako technicky založený človek poruke. Merkúr začne ísť priamo 20. Novembra v znamení Škorpióna - a v tomto období by mala byť komunikácia jednoduchšia. To bude čas na vyjasnenie mnohých nedorozumení, ktoré ste mali počas posledných pár týždňov. A pretože toto znamenie vládne regenerácií, prečo nevymazať niektoré staré kontakty či aplikácie z vášho telefónu? Trocha takéhoto prečistenia prinesie teraz dobrý pocit. Nov mesiaca v optimistickom Strelcovi 26. novembra prinesie nádej, že nové začiatky povedú k niečomu báječnému. Hoci nemôžete vidieť budúcnosť, budete plný pocitu, že všetko bude ok. ˇano bude to mať svoje hore a dole, ale niekedy je jazda väčšou zábavou ako dosiahnutie cieľa.
Cancer

Rak 22. jún - 22. júl

Sú dni priaznivé pre komunikáciu a dni vežmi priaznivé pre komunikáciu. Zdá sa, že 1. a 2. pôjde o ten druhý typ, takže sa vyrozprávajte do sýtosti! Možno si vymeníte nejaké vežmi životne dôležité informácie. 7. a 8. urobte pre seba niečo skutočne špeciálne. Zaslúžite si to mydlo napustené jahodami, áno, zaslúžite! K ažko riešitežnému problému pristupujte 12. a 13. pomocou rozumu. Tento oriešok napokon rozlúsknete. 17. alebo 18. musíte by voči svojmu nadriadenému jednoznační a priami. Ak budete chodi okolo horúcej kaše, nedozvie sa, čo treba zmeni. Okolo 23., 24. a 25., čo sú emocionálne napĺňajúce, energiou sršiace a všeobecne super fantastické dni, budete ma dobrý pocit zo všetkého, čo robíte. 27. sa nerozčužujte: žiadne gesto nie je príliš extravagantné, pokiaž sa najprv uistíte, či si to môžete dovoli. Nový projekt vás bude 30. vežmi priahova. To je dobre, ale dbajte, aby ste vedeli, do čoho idete skôr, než sa k tomu zaviažete.
Leo

Lev 23. júl - 23. august

Ale no teda! Kto sa to 1. cíti ako introvert? Žeby vy? Hoci sa to vo vašom prípade zdá nezvyčajné, vyzerá to tak, že na začiatku mesiaca budete ma jeden z tých dní typu „chcem by sám“. Hej, to je dobre! Vyhraďte si nejaký čas sami pre seba a využite ho na preskupenie a dobitie bateriek. Na sebareflexiu nikdy nie je lepší čas, ako keď práve nemáte náladu ís von a stretáva sa s niekým. Okolo 5. a 6. už budete pripravení ponori sa skutočne hlboko do onej „sebareflexie“. Nuž, teraz objavíte pár dôležitých vecí. 11., 12. a 13. si pomaly precvičujte umenie necha veci tak. Tak je to správne: Nemusíte žpie na svojej autorite. Veci riešte jemne a posuniete sa ďalej. 18. stretnete múdreho muža alebo ženu, ktorá zmení vᚠuhol pohžadu. V intuitívny a prezieravý 23. deň už budete vedie, ako naloži s touto novou perspektívou. 26. a 27. rozjasní vᚠživot fantastický vývoj. Podežte sa o svoje šastie! Romantickos je presne to, čo 30. potrebujete. Choďte teda von a urobte si nejakú romantiku!
Virgo

Panna 24. august - 23. september

Keď sa súťaživý Mars dostane 5. novembra do kvadratúry s Plutom, budú pred vami nejaké seriózne rozhodnutia či zmeny, Panna. Ak si vyberiete najbezpečnejšiu variantu, možno prídete o nejakú zaujímavú príležitosť. Ak všetko postavíte na hranu, nevyhnutne sa objavia hádky o moc, ak pôjdete proti svojim konkurentom. Vyberte si nakoniec takú variantu, ktorá vám dá v noci kľudnejší spánok. Spln mesiaca v znamení Býka 12. novembra zdôrazní vaše konzervatívne kvality. Býk je vašim priateľským, uzemneným znamením a tak spraviť veci účinne a efektívne, bez zbytočných vĺn rozruchu bude počas tejto mesačnej fázy vašim hlavným cieľom. Merkúr, vaša domáca planéta začne ísť po retrográdnom období vpred 20. novembra a to vo vašom vlastnom, logicky založenom znamení, čo bude ako hudba do vašich uší. Nakoniec si môžete vydýchnuť, že všetky obdobia s technologickými či cestovnými problémami a komunikačnými nedorozumeniami, s ktorými ste s potýkali počas retrográdneho obdobia Marsu sú za vami a všetko za začne obracať k lepšiemu. Všetko nebude zas úplne dokonalé, ale bude toho o toľko menej na kritizovanie. Nov mesiaca v znamení Strelca 26. novembra vám dá nádej do budúcnosti a odvahu učiť sa nové veci. Navštívte knižnicu, prihláste sa na kurz alebo cestujte na nové miesto. Vaša myseľ bude teraz ako špongia. Budete schopní nasať do seba neuveriteľné množstvo vedomostí všade kam zájdete.
Libra

Váhy 24. september - 23. október

Ak sa neviete zbavi dotieravého pocitu, že ste 1. zabudli na niečo dôležité, urobte si dôslednú inventúru. Zabudli ste na niečo? Ten dotieravý hlas zvyčajne má niečo do seba. Do úplne vynikajúceho 3. a 4. dňa to už budete vedie, vďaka čomu vám ostane veža energie na flirtovanie. Žmurk! 7. si niekto bude myslie, že ste tá najchutnejšia osoba. A vy si hneď pomyslíte, že aj ona je poriadne chrumkavá. To niekedy prosto viete, však? V kamarátske dni 12. a 13. robíte vežké kroky so svojimi kolegami. Nakožko vás to uspokojuje? Vežmi! Prekrásna osoba vo vás 19. alebo 20. vyvolá magnetickú príažlivos. A čo je ešte lepšie, ide o rovnakú osobu, ktorá sa vám už dávno páčila. Áno, naozaj! 25. prijmite, čo vám naložia. Ušetríte tým veža energie a vyhnete sa zbytočnému konfliktu. V úžasný 30. deň sa všetko ukáže mimoriadne hladko. Kto by to povedal, že v jeden deň môžete ma tožko úspechu? Vychutnajte si to – zaslúžili ste si to.
Scorpio

Škorpión 24. október - 22. november

Harmónia. Áno, iste môže by vežmi fajn ma a užíva si kopec harmónie, ak naozaj chcete toho veža spravi - doma či v práci - alebo proste všeobecne. Ak zistíte (a to sa môže sta), že 1., 2. alebo 3. čelíte nedostatku harmónie, mali by ste naozaj zastavi, poobzera sa dookola a počúva. Čo spôsobuje tento nesúlad? Je niečo, čo by sa s tým dalo spravi? Ak je odpoveď „áno”, potom urobte čo sa dá, aby ste spravili zmenu. Ak nie je nič, čo sa dá spravi, v kžude prečkajte, kým to všetko prefičí. 9. a 10. buďte otvorený k návrhom - alebo k požiadavkám partnera (keďže aj takýto prípad môže nasta). Okolo 16. a 17. by ste mohli ma chu poveda vášmu šéfovi, čo si myslíte o jeho či jej stupídnom nápade a to bez servítky. Vyhnite sa tomu a nenechajte sa unies takýmto nutkaním. Sú konštruktívnejšie spôsoby komunikácie - ako uvidíte počas super 23. a 24. Okolo 29. a 30. by ste sa mali opä pozrie na mieru harmónie, ktorú zakúšate. Je to dobré, zlé alebo neutrálne? A čo môžete spravi, aby to bolo skvelé?
Sagittarius

Strelec 23. november - 21. december

Ak budete 1., 2. alebo 3. ma náhle nutkanie prisadnú si k neznámemu na autobusovej zastávke a spýta sa, čo majú z tejto šialenej veci zvanej „život”, nuž, prečo nie? Urobte tak. To isté platí, ak budete chcie nadviaza konverzáciu s osobou, ktorá vám pripravuje latte alebo jednoducho s kýmkožvek. Nakoniec, aký zákon vesmíru vraví, že musíte niekoho pozna predtým, než sa s ním dáte do reči? Okolo 9. a 10. by ste už mohli vidie nejaké krásne priatežstvá alebo dôležité nové vnuknutia, ktoré vzídu z tejto smelosti na vašej strane. Jáj! To bude vežmi, vežmi dobré, veď viete. 16. a 17. veci rozbehnite a užite si vzrušenia. Aké veci? Akékožvek, ktoré vás budú najviac priahova. 21. a 22. by sa do popredia naozaj mohla dosta vaša túžba po spravodlivosti. Nechajte ju teda v popredí. 25. a 26. budú super skvelé dni a dočkáte sa nejakých celkom solídnych komplimentov, nezmieňujúc sa aj o kope lásky a možno dokonca aj o nejakej romanci. 29. a 30. komunikujte a rozprávajte čo najviac. Naozaj vám urobí dobre, ak tie myšlienky dostanete zo seba von. A kto vie? Možno si urobíte nového priateža.