Capricorn

Kozorožec 22. december - 20. január

Kozorožec, slnko v znamení Leva a silná, transformačná zóna vás bude povzbudzovať, aby ste sa zbavili starého a prijali nové. Navyše, keď sa do toho istého sektora 11. augusta presunie aj sladká Venuša, bude táto intenzívna zóna v centre pozornosti po celý mesiac. Na povrch by mohli vyjsť aj otázky spojené s vplyvom, financiami, podnikaním a hlbokými citovými väzbami, a budet to vhodný čas na ich riešenie. Vplyv krásnej Venuše v tento deň znamená, že by sa mohli posilniť vášne alebo vzťah by sa mohol posunúť od platonického k intímnemu. Čo sa týka financií, investovanie a podnikanie by teraz malo byť výnosné. Mohlo by dôjsť aj k nejakej dráme, najmä v čase silného splnu mesiaca vo Vodnárovi v ten istý deň - 11. augusta. Mohlo by sa stať, že sa budete dosť emocionálni. Možno budete chcieť vo svojom živote niečo zmeniť, ale pripútanosť k určitým veciam alebo ľuďom by vám to mohla sťažovať. 20. augusta sa bojovný Mars presunie do Blížencov a vášho sektora životného štýlu na dlhý pobyt, ktorý bude trvať približne osem mesiacov. Mohlo by to byť veľmi rušné obdobie, keď vám prospeje, ak si zorganizujete a zefektívnite svoje záležitosti. O dva dni neskôr sa pozornosť opäť presunie, keď sa Slnko presunie do Panny a vášho sektora cestovania a dobrodružstva. Toto štvortýždňové pôsobenie vás povzbudí k tomu, aby ste sa vydali von a posúvali svoje obzory. Ak ste už dlhšie neriskovali a nepokúšali sa o výzvy, teraz je ten správny čas na to, aby ste sa do toho pustili. Odvahou pohybovať sa mimo svojej pohodlnej zóny získate niekoľko zlatých príležitostí. A napokon, 27. augusta sa vám vďaka novu mesiaca v znamení Panny naskytne ideálna príležitosť na novú cestu, naštartovanie novéhp podnikania alebo rozbehnutie vzrušujúceho projektu. Dokážete dosiahnuť všetko, na čo sa zameráte.
Aquarius

Vodnár 21. január - 19. február

Zdá sa, že toto obdobie bude rušné, pokiaľ ide o spoločenské kontakty, Vodnári. Slnko v Levovi rozžiari vašu vzťahovú zónu, čo vo vás a v ostatných vyvolá to najlepšie. V nasledujúcich týždňoch až do 22. augusta by ste mohli organizovať podujatia a zapájať sa do nich. Je to príležitosť spoznať nových ľudí a upevniť putá s priateľmi a rodinou. Medzitým bojovný Mars pokračuje až do 20. augusta vo vašej domácej zóne, kde vás môže motivovať k tomu, aby ste si dali do poriadku a nablýskali svoje bývanie. Zbavte sa všetkého, čo už nepotrebujete, tým, že to predáte alebo darujete, aby ste si mohli otvoriť viac priestoru a cítili sa menej zovretí a preplnení. Budete mať aj viac energie a pokoja. Úplnok vo Vodnárovi 11. augusta by pre vás mohol byť silným a možno aj emocionálnym obdobím. Získate náhľad na to, kto ste a aká je vaša cesta a smerovanie životom. Mohol by sa vynoriť problém vo vzťahu, ale snažte sa vyhnúť akýmkoľvek impulzívnym rozhodnutiam. 20. sa červený Mars presunie do Blížencov a vašej tvorivej zóny, takže je to vhodný čas na osvojenie si nových zručností a objavovanie vašich tvorivých talentov. Čo sa týka romantiky, váš spôsob narábania so slovami môže byť veľmi príťažlivý, takže ak ste sólo a hľadáte, využite to. 22. augusta slnko vstúpi do intenzívneho pásma a nasledujúce štyri týždne pripraví pôdu pre pozitívne zmeny a šancu na bilancovanie finančných a obchodných vecí. Na jednej strane budete pripravení zefektívniť svoje záležitosti a preskúmať nové spôsoby, ako zvýšiť svoje príjmy a pokročiť v úspechu. Na druhej strane je to príležitosť zbaviť sa všetkého, čo vám už nevyhovuje. A napokon, či už rozbiehate nejaký projekt, alebo začínate s novými a zdravšími návykmi, nov v znamní Panny 27. bude najlepším časom na naštartovanie akýchkoľvek iniciatív.
Picses

Ryby 20. február - 20. marec

Ryby, dôraz na váš životný štýl prináša príležitosť usporiadať si a usporiadať svoje záležitosti. Slnko v Levovi a v tejto zóne odhaľuje, že najjasnejšie môžete zažiariť, keď ste ochotní využiť svoj tvorivý talent a schopnosti. Nech už robíte akúkoľvek prácu, máte akékoľvek plány a projekty, využitie vašich prirodzených schopností vám pomôže vyniknúť z davu. Ak máte vlastné podnikanie alebo sa venujete vedľajšej činnosti, vďaka dynamickému Marsu v Býkovi a vášmu sektoru rečí a myšlienok je vhodný čas na propagáciu. Budete mať veľa príležitostí nadviazať kontakty s inými ľuďmi, ktorí majú rovnaké ciele a záujmy, a to môže byť veľmi prospešné. Vďaka splnu, ktorý nastane 11. augusta vo vašej duchovnej zóne, by ste mohli prejsť aj veľmi reflexívnou fázou. Možno si uvedomíte, ako ste sa doteraz brzdili a obmedzovali svoje schopnosti. A to by vás mohlo inšpirovať k tomu, aby ste nadviazali kontakt s terapeutom alebo životným trénerom, ktorý vám pomôže naplno využiť váš potenciál. To vám môže vyčistiť cestu vpred. 20. sa dynamický Mars presunie do Blížencov a do vášho sektora domova a rodiny. Neskôr v priebehu roka sa stane retrográdnym, takže v tomto znamení zostane približne osem mesiacov. V nasledujúcich mesiacoch by mohlo dôjsť k mnohým zmenám a rozhodnutiam, keďže Mars sa pohybuje vo vašej domácej zóne. Možno sa budete chcieť presťahovať, kúpiť alebo predať nehnuteľnosť alebo rozšíriť svoju rodinu. Vzťahy všetkého druhu budú tiež v centre pozornosti, keď sa Slnko 22. augusta presunie do znamenia Panny. Nasledujúce štyri týždne sú ideálne na to, aby ste sa spojili s ostatnými a dosiahli nejaký cieľ alebo plán, urovnali ťažkosti v kľúčovom vzťahu a zvýšili svoje šance na romantiku. A napokon, keď o päť dní neskôr v tom istom sektore nadíde nov mesiaca, naskytne sa skvelá príležitosť posunúť vzťah na vyššiu úroveň.
Aries

Baran 21. marec - 20. apríl

Barani, pripravte sa na pozitívny a príjemný mesiac. V auguste vás hviezdy povzbudia, aby ste vyrazili von, bavili sa a oddychovali. Budete v najlepšej kreatívnej forme a na vrchole zoznamu udalostí by mohli byť aj romantické schôdzky či výlety. Bude tu aj skvelá príležitosť zorganizovať si veci tak, aby ste z nasledujúcich týždňov vyťažili čo najviac. Aj keď začnete len so základným upratovaním, môže vám to výrazne pomôcť k jasnejšiemu mysleniu. Budete tiež túžiť nájsť blízkych a spojiť sa s nimi. Ľudia, ktorí vo vás zanechávajú pocit šťastia a podpory, sú tí, s ktorými sa treba spojiť. Spln v znamení Vodnára 11. augusta by sa mohol zhodovať s nečakaným stretnutím. Táto osoba či skupina by mohla byť čerstvým závanom vzduchu, ktorý dočasne prevráti váš život naruby v dobrom slova zmysle. Pôvabná Venuša sa v ten istý deň presunie do Leva. Bude to vrcholný čas na to, aby ste nový vzťah posunuli ďalej alebo oživili vášeň vo vašom súčasnom vzťahu. Komunikácia bude mať kľúčový význam, pretože vaša dynamická osobná planéta Mars sa 20. augusta presunie do Blížencov. Ak chcete študovať alebo pracujete v oblasti predaja, vyučovania, či médií, mohli by ste byť veľmi úspešní. Práca vystrieda zábavu, keď sa Slnko 22. presunie do znamenia Panny. Počas nasledujúcich štyroch týždňov by ste sa mohli venovať svojim plánom a projektom. Ak máte pevnú stratégiu, čoskoro sa vám to aj podarí. A napokon, ak je niečo veľké, čo chcete rozbehnúť či spraviť, využite nov mesiaca v znamení Panny 27. augusta. Táto mesačná fáza vás môže povzbudiť k tomu, aby ste zmenili svoje zvyky a vybudovali si šťastnejší spôsob života.
Taurus

Býk 21. apríl - 21. máj

Býk, temperamentný Mars pokračuje vo vašom znamení až do 20. augusta, čo vám dodá dodatočnú odvahu a motiváciu na dokončenie kľúčových projektov a plánov. Aj napriek tomu môže byť slnko v pokojnejšej súkromnej zóne výzvou na to, aby ste sa stiahli a pozreli sa na svoj život a kľúčové záležitosti z nadhľadu. Oddýchnite si a starajte sa o seba. To vás môže pripraviť na živú tvorivú fázu, ktorá sa začne 22. augusta. 11. augusta nastane spln, ktorý by mohol zvýrazniť vaše skutočné pocity týkajúce sa budúcnosti a toho, čo dúfate, že dosiahnete. Niektoré vaše postrehy by vás mohli skutočne prekvapiť. Mohli by ste tiež získať väčšie osobné uznanie a mať šancu predviesť svoje schopnosti. Ostatní ocenia, akú hodnotu a nasadenie prinášate svojej práci a pracovisku. 11. augusta sa tiež presunie diplomatická Venuša do Leva a do vašej domácej zóny, čo vás inšpiruje k tomu, aby ste urobili nejaké zmeny vo svojom bývaní. Zbavenie sa neporiadku a prerábanie by mohlo byť v kurze a možno vás bude baviť viac ako zvyčajne. 20. augusta sa do Blížencov presunie cieľavedomý Mars, ktorý rozhýbe váš finančný sektor a upozorní vás na niektoré výhodné ponuky a obchody. Máte v peniazoch zmätok? Teraz je ten správny čas, aby ste si urobili poriadok vo svojich financiách. Keď Slnko 22. augusta vstúpi do znamenia Panny, nastane vrcholné obdobie pre kreativitu, romantiku a možnosti trávenia voľného času. Nasledujúce štyri týždne budú ideálne, aby ste využili svoje schopnosti a vyťažili z nich čo najviac. Možno sa vám dokonca naskytne príležitosť začať malé podnikanie, ktoré vám prinesie ďalší príjem. Nov mesiaca v znamení Panny 27. augusta bude skvelou príležitosťou na to, aby ste svoje plány rozbehli. A napokon, 25. augusta vstupuje do znamenia Váh zhovorčivý Merkúr, takže tento vplyv využite na diskusie, rokovania a riešenie konfliktov či iných háklivých záležitostí.
Gemini

Blíženci 22. máj - 21. jún

Dobrá komunikácia je základ, Blíženci. Vďaka slnku v znamení Leva a vášmu sektoru rozhovorov a myšlienok do 22. augusta budete vo svojom živle. Budete vedieť narábať so slovami, ktorými dokážete presvedčiť, prehovoriť a vniesť do každej situácie vodcovské schopnosti a schopnosť riešiť problémy. Bystrý Merkúr, vaša osobná planéta, vám prináša šancu na usporiadanie domácnosti, keď sa od 3. do 25. augusta pohybuje cez zdatnú Pannu. Je to skvelý čas na to, aby ste sa zbavili neporiadku a urobili si doma poriadok. Ak máte priveľa papierov, oblečenia, starých kníh a iných vecí, recyklujte ich, predajte alebo dajte preč a budete mať doma dostatok miesta navyše. 11. augusta nastane spln vo Vodnárovi a vo vašom sektore ďalekých obzorov, takže možno budete pripravení presmerovať svoju cestu do budúcnosti. Táto silná lunárna fáza môže odhaliť možnosti, o ktorých ste nikdy neuvažovali, a vaše sny sa stanú o niečo jasnejšími. Keďže sa však spája s elektricky pôsobiacim Uránom, bolo by rozumné vyhnúť sa akýmkoľvek impulzívnym krokom. Keď sa krásna Venuša v ten istý deň presunie do znamenia Leva, budete vyžarovať šarm, čo by mohlo byť veľmi užitočné pri diskusiách a rokovaniach. Schopnosť uhladiť problémy by sa v tomto mesiaci mohla v istých chvíľach ukázať ako naozaj dobrá. Keď 20. augusta vstúpi do vášho znamenia dynamický Mars, vaša zvedavá stránka by sa mohla vymknúť spod kontroly. Bude vás fascinovať toľko vecí, že by ste sa mohli rozptýliť až do alarmujúcej miery. Bude to príležitosť nasmerovať svoju energiu tak, aby ste mohli urobiť pozitívne kroky. Presun Slnka do znamenia Panny a vášho domáceho sektora vám 22. augusta prinesie príležitosť na oddych a zotavenie. Nasledujúce štyri týždne budú ideálne, aby ste boli s rodinou a venovali sa záležitostiam týkajúcim sa domova. A napokon, ak ste pripravení urobiť niekoľko zmien v domácom usporiadaní, nov mesiaca v Panne 27. augusta bude tým správnym časom, aby ste sa do toho pustili.
Cancer

Rak 22. jún - 22. júl

Slnko je väčšinu tohto mesiaca v znamení Raka, takže v auguste sa kladie dôraz na financie. Odporúča sa vám, aby ste si urobili inventúru a dali si do poriadku svoje záležitosti. Ak ste niečo nechali tak, je to ideálna príležitosť, aby ste nad tým opäť prevzali kontrolu a prinútili svoje peniaze, aby pracovali lepšie pre vás. Keď sa však 11. augusta svieža Venuša presunie do znamenia Leva, môže byť pre vás ťažké odolať pokušeniu. Budete si chcieť dopriať, aj keď viete, že by ste nemali. 11. nastane aj spln Mesiaca vo Vodnárovi, ktorý môže zvýšiť vaše povedomie o všetkých problémoch. Keďže sa spája s divokou kartou Uránu, bolo by najlepšie nerobiť žiadne impulzívne kroky, ktoré by sa vám mohli vypomstiť. Ak sa musíte rozhodnúť, počkajte niekoľko dní, kým sa veci viac usadia a dôkladnejšie preskúmate svoje možnosti. Duchovné záležitosti sa tiež viac sústredia na 20. augusta, keď sa ohnivý Mars presunie na dlhší čas do Blížencov. Keďže sa v tomto období zmení na retrográdny, strávi v tomto odľahlom pásme približne osem mesiacov. To znamená, že máte príležitosť zlepšiť svoju vnútornú hru tým, že sa zbavíte starých presvedčení a prijmete nové, ktoré vám pomôžu lepšie žiť. Keď sa slnko 22. presunie do precíznej Panny, budete pripravení na organizáciu. Je to čas na to, aby ste sa uistili, že účty sú zaplatené, stretnutia sú dodržané a všetka vaša administratíva je aktuálna. Pomôže vám tiež ustúpiť a pozrieť sa na vec z nadhľadu, inak by ste mohli stratiť sústredenie nato, čo sa snažíte dosiahnuť. A napokon, nov mesiaca v Panne 27. augusta je pre vás šancou naštartovať všetky nové plány a projekty, najmä tie, ktoré sa týkajú médií, sociálnych sietí a internetu. Je to tiež skvelá príležitosť na nadviazanie kontaktov, získanie cenných známostí a rozšírenie okruhu vašich nasledovníkov.
Leo

Lev 23. júl - 23. august

Lev Slnko vo vašom znamení vás až do 22. augusta povzbudí, aby ste sa zamerali na seba, svoje potreby a túžby. Máte skvelú príležitosť urobiť dojem a rozšíriť svoj talent za svoje obvyklé hranice. Čím viac sa budete presadzovať, tým väčší vplyv budete mať vo svojej súčasnej sfére i mimo nej. Prínosom pre vás bude aj prítomnosť Venuše, ktorá sa 11. presúva do vášho znamenia a ktorá vám môže dodať sebadôveru pri jednaní s druhými. Ak ste pripravení, aby ste na niekoho zapôsobili, alebo urobiť ďalšie kroky na kariérnom rebríčku, choďte do toho v tomto období. V ten istý deň budete musieť počítať aj s splnom Mesiaca vo Vodnárovi, ktorý by mohol zintenzívniť pocity v oblasti vzťahov. Istý problém by mohol prísť na pretras, najmä ak bol doteraz zametený pod koberec. Budete si tiež lepšie uvedomovať, čo skutočne cítite v súvislosti so zmluvami, sľubmi a prísľubmi. K niektorým by ste mohli mať výhrady. Od 20. augusta by ste mohli byť spoločensky aktívnejší, pretože ohnivý Mars sa na dlhý, približne osemmesačný pobyt presunie do Blížencov a počas tohto obdobia bude retrográdny. V tejto fáze by ste mohli nadviazať nové kontakty a spojiť sa s inými ľuďmi, ktorí sú na vašej vlnovej dĺžke. Financie sa stanú ešte dôležitejšou témou, keď sa Slnko presunie do znamenia Panny a od 22. sa tam bude zdržiavať štyri týždne. Budete mať možnosť zmapovať svoje výdavky a nájsť spôsoby, ako zlepšiť veci tak, aby ste mali pocit, že ich máte úplne pod kontrolou. Komunikatívny Merkúr sa 25. augusta presunie do znamenia Váh, takže nasledujúce týždne budú vynikajúcim obdobím na diskusie a rokovania. A napokon, nov mesiaca v Panne 27. prináša ďalší impulz, ak ste pripravení začať vedľajšiu činnosť alebo nové podnikanie. S dobrým prieskumom sa vám môže podariť začať. Ak túžite začať s niektorými úspornými opatreniami a osvojiť si nové finančné návyky, pustite sa do toho práve teraz.
Virgo

Panna 24. august - 23. september

V auguste Slnko pokračuje vo svojej ceste duchovným a reflexným pásmom. Panny, toto je čas na zbavenie sa akejkoľvek emocionálnej príťaže a na uzavretie dlhodobých problémov. Potrebujete šancu zvážiť svoje priority na nasledujúce mesiace a zároveň načerpať nové sily a oddýchnuť si. Od 22. augusta bude Slnko vo vašom znamení a vy začnete novú fázu. Dovtedy urovnajte nedoriešené záležitosti a vyčistite všetko, čo nad vami visí, aby ste mali čistý štít na nové obdobie. Keď sa však zhovorčivý Merkúr presunie 3- do vášho znamenia, bude pre vás jednoduchšie zostaviť si zoznam úloh, vytvoriť stratégie a pohnúť sa s aktuálnymi plánmi. Bude to aj príležitosť vyjadriť sa a požiadať o radu a spätnú väzbu, ak ju potrebujete. Spln mesiaca vo Vodnárovi 11. augusta vám môže odhaliť veľa o vašich zvykoch v práci a o vašej schopnosti byť produktívny. A môže k tomu dôjsť kvôli menšej kríze, ktorá vás prinúti urobiť niekoľko kľúčových zmien. Budete ich ochotne realizovať, keď uvidíte, kde ste robili chyby. Veci sa potom môžu vyvíjať ďalej. Očarujúca Venuša sa zároveň presúva do Leva a do odľahlého sektora, takže je čas venovať sa starostlivosti a porozumeniu. Obráťte svoju láskyplnú pozornosť na seba a doprajte si trochu starostlivosti o seba a odpustenia. Ak ste na seba boli v poslednom čase trochu prísni, skúste byť miernejší. 22. slnko vkĺzne do vášho znamenia na štvortýždňový pobyt, posilní vás a zvýši vaše sebavedomie. Toto je vaša šanca presadiť sa. Vložte energiu do plánov a projektov, ktoré majú pre vás význam a môžu vám pomôcť rozšíriť váš záber a naplniť váš potenciál. A napokon, 27. augusta sa vo vašom znamení objaví nov mesiaca - vesmír vás povzbudí, aby ste odštartovali svoje plány, nové zvyky, podnikanie, vzťahy alebo čokoľvek iné, čo túžite začať.
Libra

Váhy 24. september - 23. október

Slnko v Levovi osvetľuje váš spoločenský sektor, Váhy, takže budete žiadaní. Tento energický vplyv vás môže zastihnúť s chuťou organizovať podujatia, zapájať sa do spoločných projektov a pohybovať sa v nových kruhoch. Ako Váhy máte vynikajúce sociálne zručnosti, takže toto obdobie je pre vás vrcholné, či už chcete nadviazať viac kontaktov, hľadať romantiku alebo si jednoducho viac užívať. Spln vo Vodnárovi a vo vašom sektore voľného času a pôžitkov 11. augusta by vám však mohol narobiť škrt cez rozpočet. Keďže sa spája s rozvážnym Saturnom aj elektrickým Uránom, mohli by vás zaťažovať očakávania druhých alebo by ste mohli zistiť, že vaša sebadôvera už nie je taká, aká bývala. Táto silná lunárna fáza môže poukázať na problémy, ktoré by vám mohli brániť v nadväzovaní nových priateľstiev a vo väčšej aktivite. Nedovoľte, aby vás váš strach brzdil. Naberte odvahu a môžete urobiť pozitívne kroky. Naopak, pôvabná Venuša, vaša osobná planéta, sa v ten istý deň presunie do znamenia Leva, čím zvýši vašu kvalitu hviezdy. Ak sa vyskytli problémy s priateľmi alebo skupinami, prítomnosť Venuše tu môže pomôcť urovnať veci a vyriešiť všetky ťažkosti. Keď Slnko 22. augusta vstúpi do znamenia Panny, prejdete do pokojnejšej fázy, ktorá by mohla trvať približne štyri týždne. Dôraz na vašu duchovnú stránku bude výzvou na načerpanie nových síl a pokojné rozjímanie. Ak potrebujete doriešiť nevybavené záležitosti alebo nájsť riešenie pretrvávajúcich problémov, toto bude pre vás šanca. Nov mesiaca v znamení Panny 27. augusta bude ideálny na to, aby ste sa venovali duchovnej praxi, napríklad joge alebo meditácii. Čokoľvek, čo vám pomôže rozvíjať sa, vám uľahčí život a prinesie vám vnútorný pokoj.
Scorpio

Škorpión 24. október - 22. november

Ste na vrchole sveta, Škorpióni, Slnko vo vysoko letiacej zóne vás povzbudzuje vpred a nahor. Je to čas, keď môžete mať veľký vplyv a ostatní si vás budú viac všímať. Vyplatí sa robiť to najlepšie, čo dokážete, pretože tak urobíte najlepší dojem. Možno sa vám vďaka tomu ponúknu skvelé príležitosti. Ak ste pripravení nadviazať kontakty a spojiť sa s vysokopostavenými priateľmi, presun Merkúra do znamenia Panny 3. augusta vás povzbudí, aby ste sa stýkali so všetkými správnymi ľuďmi a našli spôsob, ako nadviazať kontakty. Krásna Venuša sa 11. presunie do Leva a zostane tu po zvyšok mesiaca. Jej vplyv je tiež ideálny na stretávanie sa s kolegami a inými ľuďmi, ktorí robia rovnaký typ práce ako vy. To vám môže otvoriť zaujímavé príležitosti. Pri splne mesiaca vo Vodnárovi 11. augusta by sa mohla dostať do popredia aj vaša rovnováha medzi pracovným a súkromným životom. Tento spln sa spája s elektrickým Uránom a mohol by sa zhodovať s nečakanou udalosťou, ktorá vás prinúti zamyslieť sa nad svojím životom. Trávite dostatok času s rodinou? Ak nie, možno budete mať chuť niečo s tým urobiť. Pripravte sa na zaujímavé obdobie, ktoré vás čaká, keď sa Mars 20. presunie do Blížencov a intenzívneho pásma. Mars tu bude až do marca 2023, čo znamená, že za ten čas sa môže veľa vecí zamiešať. Je to šanca vyčistiť paluby a vyriešiť vnútorné problémy. Váš spoločenský život sa rozbehne o ďalší stupeň, keď sa Slnko 22. augusta presunie do znamenia Panny. Či už túžite stretnúť sa s priateľmi, nadviazať kontakt s potenciálnymi klientmi alebo sa zosynchronizovať s ostatnými ľuďmi na vašej vlnovej dĺžke, toto je vaša šanca. A napokon, nov mesiaca v Panne 27. bude ideálny na začatie skupinového alebo tímového projektu alebo na naštartovanie cieľa, ktorý už dlhšie plánujete.
Sagittarius

Strelec 23. november - 21. december

Slnko pokračuje vo svojej ceste cez vašu zónu cestovania a dobrodružstva, Strelci, a vy budete vyhľadávať nové zážitky. Strelci milujú žiť naplno a tento vplyv naznačuje, aby ste sa vydali na cestu. Čaká na vás množstvo príležitostí, ak ste ochotní vystúpiť zo svojej pohodlnej zóny a vyskúšať nové. Počas cesty dynamického Marsu Býkom, ktorá potrvá až do 20. augusta, budete pripravení aj na tvrdú prácu. Nasledujúce týždne sú vynikajúce na upevnenie vášho úsilia a životného štýlu. Napriek tomu sa vám naskytnú aj príležitosti vyskúšať niečo iné a možno sa vám to bude páčiť natoľko, že v tom budete chcieť pokračovať. 11. nastane spln vo Vodnárovi a vo vašom sektore rozhovorov a myšlienok, ktorý by mohol vyniesť na povrch city, najmä ak ste ich doteraz zadržiavali. Nie je to najlepší čas na prijímanie rozhodnutí, pretože budete príliš emocionálni na to, aby ste sa rozhodli múdro. Počkajte, kým sa budete cítiť vyrovnane, a až potom sa rozhodnite. Lahodná Venuša sa v ten istý deň presúva do Leva a do vašej zóny cestovania, čo zvýši vašu chuť do života. Budete vyhľadávať nové zážitky, ktoré môžu nasýtiť vašu dušu. Súčasťou toho môže byť aj riskovanie, a čím viac budete objavovať nové územia, tým viac sa vám bude dariť. Váš vzťahový sektor dostane šmrnc, keď sa 20. augusta temperamentný Mars presunie do Blížencov a zostane tam približne osem mesiacov. Budete viac komunikovať s ostatnými a z toho môže vyplynúť veľa príležitostí. Ak sa vyskytnú problémy, budete chcieť vyčistiť vzduch a nájsť riešenia. Napokon budete mať šancu urobiť veľký dojem, keď Slnko 22. augusta vstúpi do znamenia Panny. A keďže o päť dní neskôr nastane v tej istej zóne nov mesiaca, bude to ideálna príležitosť na spustenie ďalšej fázy kariéry alebo podnikateľského plánu.