Capricorn

Kozorožec 22. december - 20. január

Kozorožci, v septembri sa vám naskytne veža príležitostí, ako si od všetkého oddýchnu a oddýchnu si od zhonu. Slnko v Panne a vᚠsektor cestovania vás nabádajú k úteku, aj keby ste to mali zvládnu len na jeden či dva dni. Je to tiež čas, keď budete chcie preskúma nové možnosti, ktoré zahŕňajú niečo ako učenie. Avšak vzhžadom nato, že Merkúr bude do 15. septembra cúva, musíte si dáva pozor na svoj pas, doklady, vstupenky či iné dôležité osobné veci. Existuje možnos, že sa stratia alebo ich zabudnete. Je tiež možné, že technická porucha spôsobí meškanie. Kontrolný zoznam vám pomôže uisti sa, že budete ma náskok. Spoločenská Venuša sa 3. mení ma priamu vo vašom sektore spoločných financií, podnikania a túžob. Ak bol obchod pomalý alebo sa nejaká dohoda zasekla, možno vás to inšpirovalo k niekožkým rozhodnutiam, ktoré zmenia spôsob, akým riešite kžúčové aspekty týchto oblastí. Využite nov Mesiaca v znamení Panny 14. septembra na to, aby ste sa pustili do niečoho, čo by vás mohlo vyvies z vašej komfortnej zóny. Mohla by to by výzva, ktorú si však budete vychutnáva, a mohla by prinies niektoré vítané výhody, aj keď sú neočakávané. 22. privítate presun slnka do Váh a na najvyššie miesto vo vašom horoskope, pretože sa zhoduje s časom, ktorý je ideálny nato, aby ste sa presadili a získali pozornos. Využite túto príležitos, aby ste sa zviditežnili. Čím viac budete vidie, tým viac budete priahova nových klientov a skvelé pracovné ponuky. Napokon, 29. septembra nastane spln v znamení Barana a vo vašej domácej zóne, čo by mohlo vyvola domáce problémy, ktoré doteraz bublali v pozadí. Vy a ostatní členovia rodiny by ste sa mohli žahko podráždi, čo by mohlo prispie k rozháranej atmosfére.
Aquarius

Vodnár 21. január - 19. február

Slnko v Panne do 22. septembra sa zhoduje s uvedomením si, že v kžúčových oblastiach vášho života je potrebná zmena, Vodnári. Vežmi dobre si uvedomíte, čo vás brzdí, a budete s tým chcie niečo urobi. Pocity by mohli by intenzívne a vy budete pripravení siahnu hlboko do duše, aby ste sa dopátrali k príčine problémov, ktoré vás možno už dlhšie trápia. Rozkošná Venuša sa od 4. do 29. pohybuje Pannou a vaša túžba po veciach bude silnejšia. Ak máte nutkavú potrebu kúpi si nejakú vec, nebudete sa drža spä. Môžete tým by trochu posadnutí, preto si dávajte pozor. Svižný Merkúr sa 9. septembra stane retrográdnym vo Váhach a vo vašom sektore cestovania a dobrodružstva a zostane ním až do 2. októbra. Ak cestujete do zahraničia, budete sa musie ma na pozore, pretože by sa vám žahko mohlo sta, že zabudnete alebo stratíte dôležité veci, ako je pas alebo letenky. Vytvorte si kontrolný zoznam a pred odchodom kamkožvek si ho prejdite. Spln v Rybách 10. septembra môže podpori pocity súcitu a starostlivosti. Keďže sa tento spln vyskytuje vo vašej zóne peňazí, môžete ma vežké pokušenie rozda svoje ažko zarobené peniaze na pomoc druhým. Pozor nato. Ak budete nakupova, mohli by ste tiež priveža rozhádza, preto si stanovte limit, ak myslíte, že by ste mohli by v pokušení. Presun slnka do Váh a dobrodružnej zóny 22. septembra vás inšpiruje k objavovaniu nových nápadov a možností. Máte šancu vystúpi zo svojej komfortnej zóny, cestova a užíva si nové zážitky. Je niečo, čo sa túžite nauči? Toto je skvelý čas pusti sa do toho. A napokon, nov mesiaca v znamení Blížencov 25. bude vynikajúci na nové začiatky. Či už sa chystáte na dlhú cestu, niečo nové publikujete alebo začnete čokožvek iné, urobte tie prvé kroky práve teraz.
Picses

Ryby 20. február - 20. marec

Ryby, v septembri Slnko pokračuje v ceste cez Pannu a váš sektor vzťahov. V nadchádzajúcich týždňoch môžete viac ako kedykoľvek predtým potrebovať spoločnosť a podporu druhých. Spojením skúseností a zdrojov by ste mohli dosiahnuť oveľa viac, ako by ste dokázali sami. Keď sa Venuša od 4. do 29. septembra bude pohybovať Pannou, jej prítomnosť môže posilniť vaše partnerské vzťahy a povzbudiť vás, aby ste trávili viac času jeden s druhým. Snažte sa chodiť von častejšie, aby ste si mohli vyraziť a užiť si samých seba. Merkúr sa 9. zmení na retrográdny vo vašom sektore financií a podnikania a zostane tak až do 2. októbra. Mohla by to byť príležitosť, aby vaše peniaze začali pracovať lepšie pre vás tým, že sa pozriete na spôsoby, ako môžete znížiť nájklady a ušetriť. Ak uvažujete o nákupe nejakých veľkých položiek, nezabudnite si uschovať účtenky. Spln vo vašom znamení 10. septembra by mohol byť emocionálny. Môžete mať pocit, že ste na mori počas prílivu a najlepšie, čo môžete urobiť, je poddať sa prúdom. Ak môžete, bolo by rozumné zjednodušiť si deň. A ak si môžete nájsť čas na oddych a rozmaznávanie, bude to ešte lepšie. 22. slnko vkĺzne do Váh, hlboko emocionálneho sektora, a pozornosť sa presunie do intenzívnejšej zóny. Nasledujúce štyri týždne sú ideálne na to, aby ste sa zbavili všetkého, čo už nefunguje. Ak vás brzdia situácie alebo ľudia, je vhodný čas na riešenie týchto záležitostí, aby ste sa mohli pohnúť vpred a prijať nové príležitosti. A napokon, nov mesiaca vo Váhach 25. septembra bude skvelý na nové začiatky. Či už začínate podnikať, alebo sa rozširujete vo svojom súčasnom podnikaní, toto je vaša šanca urobiť krok vpred.
Aries

Baran 21. marec - 20. apríl

Barani, tento mesiac môžete urobi veža, ak sa do toho pustíte. Dôraz na znamenie Panny, v ktorom bude slnko až do 22. septembra, vás naladí tak, aby ste toho veža dokázali. A predsa, keďže v tomto znamení stále cúva zhovorčivý Merkúr, mohli by sa vyskytnú oblasti, v ktorých sa vám bude ažšie napredova. Táto komunikatívna planéta ale 15. zmení dráhu na priamu a postupne sa vám začne dari. Kžúčom k úspechu bude sústredi sa nato, čo môžete urobi, a pokroči práve v tom. Pozitívny Jupiter vstúpi do svojej retrográdnej fázy 4. septembra a zostane v nej niekožko mesiacov. Je to obdobie, keď si môžete šastie vybojova sami, najmä pokiaž ide o financie a zvyšovanie vašich príjmov. Nespoliehajte sa len nato, že sa veci budú vyvíja podža vašich predstáv. Vynaložte snahu nato, aby sa tak stalo. Nov Mesiaca v Panne 14. bude ideálny, ak chcete zača niečo nové alebo posunú súčasný projekt na vyššiu úroveň. Táto silná lunárna fáza sa však spája s nepokojným Uránom, takže očakávajte aj nečakané udalosti. Niečo nečakané by mohlo z čista jasna pomôc a rozbehnú veci do rozprávkovej rýchlosti. Presun Slnka do bezstarostných Váh 22. septembra znamená, že najbližšie štyri týždne budú do vežkej miery o vašich vzahoch a o tom, ako sa môžete hlbšie spoji s tými, na ktorých vám záleží. Ak potrebujete vyrieši nejaké pretrvávajúce problémy, bude nato vhodný čas. Spln Mesiaca vo vašom znamení 29. môže by príležitosou vylepši scenár týkajúci sa dôležitého vzahu. Je to šanca odhodi myšlienky a koncepty, ktoré vás a vášho partnera, obchodného partnera alebo niekoho iného rozčužujú. Akékožvek zmeny vo vašom vnútri sa odrazia v spôsobe, akým komunikujete s ostatnými, a budú na prospech veci. A napokon, ak hžadáte nové príležitosti, premýšžajte mimo bežne zaužívaných riešení.
Taurus

Býk 21. apríl - 21. máj

Býk, Slnko v Panne a vaša tvorivá zóna až do 22. septembra vás povzbudzuje k tomu, aby ste sa zapojili do aktivít, ktoré zapájajú vaše prirodzené schopnosti a zručnosti. S nástupom jesene môžu nadchádzajúce týždne pripravi pôdu pre koníčky a zábavy, ktoré sú vežmi príjemné, ale ktoré vám môžu aj zarobi ďalšie peniaze alebo vás povzbudi k výrobe darčekov na blížiace sa sviatky. A keďže sa v tomto pásme až do 15. nachádza retrográdny Merkúr, možno zistíte, že minulos má vplyv na prítomnos. Do vášho života by sa mohla vráti bývalá alebo stará láska, prípadne sa stretnete so starým priatežom, čo by na vás mohlo ma pozitívny vplyv. Nov mesiaca v Panne 14. septembra bude dobrým, pretože sa harmonicky spája s energizujúcim Uránom. Nečakaný nápad, príležitos alebo stretnutie by mohli pôsobi ako katalyzátor nového začiatku, ktorý bude pre vás vežmi prínosný. Posol Merkúr sa po trojtýždňovej retrográdnej fáze 15. mení na priamy, takže ak sa vyskytli nejaké nedorozumenia, postupne sa skončia. Ak ste mali problémy s nejakým prístrojom alebo vozidlom, geniálne riešenie by mohlo všetko vyrieši krátko po tomto dátume. Slnko vstúpi do znamenia Váh 22. septembra a nasledujúce štyri týždne môžu by výzvou, aby ste sa zamerali na rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Sú činnosti, ktoré by ste mohli vypusti, aby ste mali viac času na oddych alebo trávili viac času s žuďmi či plánmi, ktoré sú pre vás najvýznamnejšie? S prudkým Marsom na scéne je to skvelý čas nato, aby ste urobili isté zjednodušenie vecí v každom aspekte svojho života. A napokon, 29. si pri splne Mesiaca v Baranovi a vo vašej duchovnej zóne môžete posvieti na problémy, ktoré treba uzavrie. Ak ste sa doteraz vyhýbali tomu, aby ste s nimi niečo spravili, niečo by sa mohlo dosta na pretras a prinúti vás kona. Budete sa však cíti o to lepšie, že ste to vyriešili.
Gemini

Blíženci 22. máj - 21. jún

Blíženci, nachádzate sa uprostred uvožnenejšej fázy, pretože Slnko vo vašej domácej zóne vám až do 22. septembra prináša možnos oddýchnu si a zorientova sa. Zaujmú vás domáce a rodinné záležitosti a projekty spojené s vaším domom a nehnutežnosami. Je to vhodný čas na to, aby ste si užívali v kruhu svojich blízkych, ako aj na to, aby ste sa rozmaznávali a vychutnávali si starostlivos o seba. Krásna Venuša sa 3. obráti na priamu dráhu vo vašom sektore rozhovorov a myšlienok, čo znamená, že sa môžu obnovi pozastavené diskusie a rokovania. Vyriešia sa aj prípadné nedorozumenia. Expanzívny Jupiter bude od 4. septembra do 30. decembra cúva vo vašom duchovnom sektore, takže tento čas využite na skúmanie svojho vnútra, kde sa môžu nachádza skryté poklady. Merkúr, vaša osobná planéta, je retrográdny až do 15. septembra, takže by sa mohlo vyskytnú niekožko komplikácií, s ktorými sa budete musie popasova. Zohžadnite vo svojich plánoch možnos oneskorenia a budete to ma oveža jednoduchšie. 14. septembra nastane nov Mesiaca v Panne, ktorý sa spojí so žiarivým Uránom, takže dobré veci by mohli prís ako blesk z jasného neba. Ak ste pripravení na nový začiatok alebo zvažujete sahovanie, je to ten správny čas. Buďte však otvorení všetkým novým nápadom a zaujímavým možnostiam, ktoré sa objavia a ktoré by mohli prinies pozitívne zmeny. Dôraz na vašu zónu vožného času sa posilní, keď sa Slnko 22. spojí s dynamickým Marsom vo Váhach. Je čas necha svoje vnútorné diea hra sa a užíva si tvorivos a nové objavy. Môže to by aj vežmi romantický čas, a ak uvažujete o zoznamovaní alebo ste už vo vzahu, budete si užíva plánovanie miest, ktoré navštívi a vecí, ktoré robi. A napokon, spln v Baranovi 29. septembra by sa mohol zhodova s vežkou príležitosou alebo udalosou, stretnutím alebo slávnostným jedlom. Pozor, mohlo by to by dos búrlivé.
Cancer

Rak 22. jún - 22. júl

Rak, obdobie znamenia Panny do 22. septembra bude skvelé pre všetky druhy komunikácie, učenia, rozprávania, písania a nadväzovania kontaktov s ostatnými na podobnej vlnovej dĺžke. Budete zaneprázdnení a možno budete ma viac termínov ako zvyčajne, preto by bolo dobré by organizovaný. Zhovorčivý Merkúr však bude cúva až do 15., čo by mohlo spôsobi meškania a sem tam aj frustráciu. Doprajte si dostatok času na na vybavenie vecí a mali by ste by menej vystresovaní. Žoviálny Jupiter bude cúva vo vašej zóne priatežstva od 4. septembra do 30. decembra, takže možno budete hžada hlbšie dôvody aby ste si našli priatežov alebo sa pripojili k nejakej skupine či klubu. Mohli by to by spoločné názory alebo ciež alebo vízia, ktorá vás vnútorne nadchne a zblíži. Nov mesiaca v Panne 14. bude divoký a osviežujúci, keďže sa spája s elektrizujúcim Uránom. Ak máte plány niečo zača, všetko sa môže rozbehnú nečakaným smerom - ale takým, ktorý by vám mohol prinies úžitok. Čokožvek chcete zača, urobte to teraz, najmä ak to súvisí so štúdiom, komunikáciou, sociálnymi médiami alebo internetom. Slnko sa potom 22. septembra presunie do znamenia Váh a do vašej domácej zóny a zotrvá tam približne štyri týždne. Keďže v tomto sektore sa už nachádza ohnivý Mars, tieto dva vplyvy vás povzbudia, aby ste sa pustili do domácich projektov a posvietili si na veci, ktoré si vyžadujú pozornos. Ak ste sa chystali urobi vežké upratovanie, teraz bude ten správny čas. Potrebuje vᚠbyt zmenu? Dajte vožný priebeh fantázii a užite si tvorivé rozhodnutia. Napokon, spln 29. septembra v Baranovi zvýrazní vᚠsektor ciežov a kariéry a môže vás zviditežni viac ako zvyčajne. Ostatní vás budú sledova, preto dávajte pozor nato, čo robíte alebo hovoríte. Ak však potrebujete niečo vyhlási alebo sa podeli o posolstvo, teraz môžete trafi klinec po hlavičke.
Leo

Lev 23. júl - 23. august

Slnko a komunikátor Merkúr v znamení Panny sú tento mesiac skvelé nato, aby ste zhodnotili svoju finančnú situáciu a urobili niekožko užitočných rozhodnutí. Bude to vhodný čas na riešenie akýchkožvek problémov, ktoré sa v poslednom čase objavili, najmä ak ste mali pocit, že sa vám to vymklo spod kontroly. Pozornos venovaná detailom a vytvorenie rozpočtu alebo systému, ktorý by vám pomohol udrža si prehžad, by bola niečím, čo by vás oslobodilo a zanechalo by vo vás oveža menej úzkosti. Keď viete, ako natom ste, môžete plánova a informovane rozhodova. Krásna Venuša sa 3. septembra zmení na priamu vo vašom znamení, čo bude pre vás dobrá správa, pretože môžete znovu získa sebavedomie a spoločenskú prirodzenos. Všetky pochybnosti, ktoré ste o sebe mali, sa začnú rozptyžova. Živý Merkúr bude retrográdny až do 15., takže ak plánujete nejaký vežký nákup, niečo drahšie alebo nebodaj alebo auto, nezabudnite si uschova účtenky a doklady. Nov Mesiaca v Panne sa 14. septembra spojí so žiarivým Uránom v zóne vysokých letov. Bude to vhodný čas na nové iniciatívy, najmä tie, ktoré súvisia so začatím vlastného podnikania alebo vedžajšej činnosti. Dobrá stratégia na zvýšenie vašich príjmov v kombinácii s jedným alebo dvoma skvelými nápadmi by vám mohla prinies dobré výsledky. 22. sa slnko presunie do Váh a vášho sektora rozhovorov a myšlienok, čo znamená, že nadchádzajúci mesiac by mohol by plný pozitívnych výmen a vzrušujúcich udalostí. Vďaka dynamickému Marsu, ktorý sa už nachádza v tejto zóne, budete ochotní vyjednáva a uzatvára dohody. Budete tiež schopní vloži energiu do plánov týkajúcich sa štúdia, internetu a všetkého, čo súvisí s komunikáciou a sociálnymi médiami. Napokon 29. septembra nastane spln v znamení Barana a vy by ste sa mohli cíti dos nepokojne a túži od všetkého utiec. Ak máte možnos urobi si krátku prestávku, využite ju. Užijete si možnos oddýchnu si a premýšža o živote v pokojnom prostredí.
Virgo

Panna 24. august - 23. september

Panna, slnko vo vašom znamení vás až do 22. septembra podporí v tom, aby ste sa prejavili a ukázali svetu svoje schopnosti a talent. Nasledujúce týždne budú hlavne o vás a o tom, čo vás robí šastnými. Nie je na škodu by trocha sebecký, pretože toto bude čas, keď sa môžete oddáva svojim rozmarom a nasledova svoje srdce. Sladká Venuša sa 3. zmení na priamu v znamení Leva a v duchovnom sektore, čo by mohlo úspešne zavŕši obdobie meditácie a sebareflexie. Poznatky, ktoré ste v tomto období získali, by mohli by vežmi cenné. Zhovorčivý Merkúr bude cúva v znamení Panny až do 15. septembra, takže môžete zaži oneskorenia a sklamania, kým sa nezmení na priamy a nevráti sa do správnych kožají. Aj napriek tomu budete chcie využi nov 14. septembra vo vašom znamení, ktorý sa spojí s elektrickým Uránom. Bude to skvelá príležitos iniciova nové nápady alebo odhodi starý zlozvyk. Možno vás nečakane napadne niečo, čo vás nasmeruje na novú cestu. Možno to bude stretnutie, niečo, čo ste si prečítali, alebo informácia, ktorá sa objaví v správnom čase. Nech je to čokožvek, môže vám to otvori nové dvere. Slnko sa 22. septembra presunie do znamenia Váh a do vášho osobného finančného sektora, čo vás povzbudí, aby ste si stanovili ciele na najbližšie týždne a mesiace a vyriešili problémy, ktoré vyčerpávajú vaše zdroje. Keďže v tomto sektore sa nachádza aj ohnivý Mars, budete chcie vyrovna účty a nájs spôsob, ako zníži výdavky a ušetri si na horšie časy. Spln v Baranovi 29. by mohol prinies nutkanie utráca. Aj keď ste si možno predsavzali, že si nebudete dopriava príliš veža pôžitkov, v tejto lunárnej fáze by ste sa mohli cíti trochu zranitežní a potrebova trochu útechy. Prečo neby na seba milý práve dnes?
Libra

Váhy 24. september - 23. október

Váhy, v septembri tu bude dôraz na vᚠduchovný sektor a na riešenie nedokončených záležitostí. Slnko v znamení Panny do 22. septembra vás spolu s cúvajúcim Merkúrom bude nabáda k tomu, aby ste sa zbavili všetkého, čo vám už neslúži, a uzavreli záležitosti, ktoré príliš dlho zostávali nevyriešené. Túto príležitos využite aj na regeneráciu a zamyslenie sa nad tým, čo chcete vo svojom živote v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch. Merkúr bude cúva až do 15. septembra, takže sa žahšie napojíte na pocity, ktoré sa len ažko dajú vyjadri slovami. źahšie sa vám budú vies aj uzmierujúce rozhovory. Krásna Venuša, vaša sprievodná planéta, sa 3. septembra zmení na priamu vo vašom spoločenskom sektore, takže ak sa vyskytli problémy s priatežmi alebo vᚠvzah uviazol, čoskoro budete vedie, čo robi. Po prijatí pár kžúčových rozhodnutí sa budete cíti oveža lepšie. 14. sa nov Mesiaca v Panne spojí s excentrickým Uránom, ktorý vám môže prinies užitočné poznatky a intuitívne podnety. Možno v okamihu pochopíte, prečo vás nejaký problém tak trápi a čo s tým môžete urobi. Ak máte chu zača s duchovnou praxou, teraz bude ten správny čas. Presun Slnka do vášho znamenia 22. septembra znamená, že počas nasledujúcich štyroch týždňov budete vo svojom živle. Je to vaša šanca predvies svoj talent a zamera sa na projekty, ktoré s vami rezonujú na hlbokej úrovni. Je tiež v poriadku by sebecký, pretože v nadchádzajúcom mesiaci pôjde naozaj len o vás. Využite to naplno a užite si to! A napokon, 29. môže spln v znamení Barana a vo vašom sektore vzahov vystupňova emócie v dôležitých vzahoch. Pauza na premýšžanie vám môže pomôc vyhnú sa tomu, aby ste povedali niečo, čo by mohlo ste neskôr žutovali.
Scorpio

Škorpión 24. október - 22. november

Tento mesiac sa budete stretávať s novými i starými priateľmi, Škorpióni. Slnko v znamení Panny až do 22. septembra zvýrazňuje potešenie zo spoločenských kontaktov, zo vstupu do skupín a zo spojenia s ľuďmi, ktorí sú na vašej vlnovej dĺžke. Keďže však živý Merkúr je v rovnakom pásme retrográdny až do pätnásteho, môže to byť čas stretnutí a opätovného nadväzovania kontaktov s priateľmi alebo možno so starými láskami či bývalými milencami. Naskytnú sa príležitosti na uzmierujúce rozhovory a šance vyriešiť pretrvávajúce problémy. Okrem toho sa 3. septembra vo vašom sektore reputácie, cieľov a ambícií zmení na priamu Venuša, ktorá má na starosti imidž. Táto harmonická planéta sa po šesťtýždňovej retrográdnej fáze posúva vpred, čo bude mať vplyv na to, ako sa prezentujete pred svetom. Možno ste sa nedávno veľa naučili a teraz to môžete s úspechom uplatniť v praxi. 14. sa nov Mesiaca v Panne spojí s elektrickým Uránom, takže jedno stretnutie by mohlo byť veľmi výnimočné. Stretnutie s touto osobou by mohlo byť ako závan čerstvého vzduchu a možno pocítite impulz k spolupráci na projekte, ktorý vás oboch veľmi nadchne. Je tu aj potenciál okamžitej príťažlivosti, ale ak chcete, aby sa z toho stal plodný vzťah, budete na tom musieť pracovať. Slnko 22. septembra vstúpi do znamenia Váh a do pokojnejšieho sektora vášho horoskopu a bude načase zbaviť sa všetkého, čo už vám dobre neslúži. Nasledujúce štyri týždne využite nato, aby ste dotiahli veci do konca a uzavreli pretrvávajúce problémy. Potom budete mať viac priestoru na nové príležitosti, keď slnko o mesiac vstúpi do vášho znamenia. Napokon, 29. nastane spln v Baranovi a vo vašej zóne životného štýlu, čo by mohlo poukázať na oblasť stresu a vyčerpania. Pokúste sa zjednodušiť si deň, ale tiež sa snažte zbaviť všetkých činností, ktoré vám zbytočne komplikujú život.
Sagittarius

Strelec 23. november - 21. december

Slnko tento mesiac pokračuje vo svojej ceste prominentnou zónou, Strelec, čo znamená, že týždne do 22. septembra budú vynikajúce na propagáciu a prezentáciu vašej práce. Ak máte marketingovú stratégiu, tým lepšie, pretože jej realizácia krok po kroku by mohla prinies vežmi pozitívne výsledky. Jediným problémom je, že komunikátor Merkúr bude až do 15. cúva, čo by mohlo spôsobi nečakané zdržania a odsunú vaše najlepšie plány na vedžajšiu kožaj. Z tohto dôvodu by bolo dobré da si viac času na splnenie termínov a na vybavenie iných požiadaviek. Po zmene smeru Merkúra na priamy sa veci začnú zlepšova a čoskoro bude všetko v poriadku. Jupiter, vaša osobná planéta, sa 4. septembra stane retrográdnym vo vašom sektore životného štýlu a zostane tak až do 30. decembra, čo vás môže povzbudi k tomu, aby ste siahli hlbšie a využili zdroje, o ktorých ste ani netušili. Pripravte sa na nov Mesiaca v Panne 14. septembra! Bude to príležitos zača nový plán, podnikatežskú iniciatívu alebo projekt, ktorý vám môže pomôc na ceste k úspechu. S búrlivým Uránom v pozadí sa snažte očakáva aj neočakávané. Nov by sa mohol zhodova s ponukou, ktorá bude príliš dobrá nato, aby ste ju prepásli. Slnko 22. septembra vstúpi do Váh a vašej spoločenskej zóny, takže využite túto príležitos na nadviazanie nových kontaktov. Keďže v tomto sektore sa už nachádza temperamentný Mars, možno budete chcie získa pozornos vplyvných žudí. Prítomnos Slnka vám dá vžúdny a graciózny prístup k stretnutiam s kžúčovými žuďmi a umožní vám dobre s nimi vychádza. A napokon, 29. nastane spln v Baranovi a vo vašom sektore vožného času a pôžitkov, čo by sa mohlo zhodova so zábavným podujatím, stretnutím alebo živou spoločenskou udalosou. Emócie by ale mohli by na vzostupe a mohlo by dôjs aj k nejakej dráme, s ktorou sa budete musie vyrovna. Snažte sa vyhnú prílišnej úprimnosti a hrubej priamočiarosti, pretože niektorí žudia by sa mohli vežmi rozčúli, ak budete necitliví.