Capricorn

Kozorožec 22. december - 20. január

Kozorožec, pozitívne zameranie na ďalekosiahle veci by vás tento mesiac mohlo inšpirovať k ďalšiemu cestovaniu, štúdiu a k chyteniu sa nových príležitostí. Vďaka Slnku v znamení Panny a vo vašom sektoru objavovania až do 22. septembra tu bude príležitosť na rozkvet a nové výzvy. Nové možnosti by vás moli obohatiť mnohými spôsobmi. Najlepší čas na akýkoľvek nový štart alebo začiatok bude 6. septembra počas novu mesiaca v znamení Panny. Táto dynamická lunárna fáza bude vašou príležitosťou zachytiť mesačný príliv a dovoliť mu, aby vás niesol vpred k vášmu cieľu. Navyše, keď sa 10. septembra sexy Venuša presunie do žiarivého Škorpióna a vášho spoločenského sektora, nasledujúce týždne môžu byť ideálne na schôdzky, flirtovanie a užívanie si spoločnosti. Možno vás bude lákať spojiť sa s ľuďmi, ktorí majú moc alebo vplyv, najmä ak vám môžu pomôcť pri realizácii vašich plánov a cieľov. Najväčší impulz však asi príde 14., keď sa temperamentný Mars presunie do znamenia Váh a vášho sektora kariéry a ambícií. Bude tu pôsobiť šesť týždňov, takže budete mať veľa príležitostí sústrediť sa na svoje ciele a plány, ako aj nadviazať skvelé vzťahy so všetkými správnymi ľuďmi. Vďaka splnu mesiaca 20. septembra vo vašom sektore rozhovorov a myšlienok, môžu byť vaše slová a rozhovory plné pocitov. Ak budete potrebovať vyjednávať alebo dosiahnuť dohodu, vaše emócie môžu viesť, nezabudnite však na logiku v pozadí. 22. septembra Slnko vstúpi do znamenia Váh a prominentnej zóny, takže najbližšie štyri týždne máte šancu ísť príkladom. Prezentujte svoje schopnosti, podeľte sa o svoje posolstvo či uveďte na trh svoj produkt. Napokon, pozorný Merkúr začne 26. septembra retrográdnu fázu, takže nasledujúce tri týždne by mohli priniesť oneskorenia a prekážky, ale aj príležitosť zamyslieť sa a rozjímať.
Aquarius

Vodnár 21. január - 19. február

Vodnár, ste pripravení nechať tak veci, ktoré nefungujú? Slnko sa až do 22. septembra bude nachádzať vo vašej zóne transformácie, čo je príležitosť na dynamickú zmenu. Ak nad vami už nejaký čas niečo visí, nájdenie odvahy vyrovnať sa s tým vám môže priniesť pokoj a obnovenú energiu. 6. bude vo vašom sektore zmien nov mesiaca a to je jeden z lepších časov na prácu na akýchkoľvek problémoch. Či už to znamená spojiť sa s poradcom alebo získať pomoc od nejakého iného odborníka na váš konkrétny problém, choďte do toho. Ak budete každý deň robiť niečo pre to, aby sa veci zlepšili, čoskoro sa tento problém rozplynie ako hmla. Pôvabná Venuša sa 10. septembra presunie do prenikavého Škorpióna a vašej oblasti cieľov a ambícií, takže ak ste pripravení osloviť ľudí na vedúcich pozíciách, trocha šarmu môže urobiť zázraky. Ak ste zapálení pre svoju prácu, podnikanie alebo plány do budúcnosti, určite sa to prejaví - a to samo o sebe k vám môže prilákať ostatných, najmä ak sú na rovnakej vlnovej dĺžke. Budete mať však aj silnú túžbu vycestovať, hľadať nové príležitosti, objavovať, učiť sa nové zručnosti a získať nové vedomosti. Tento mesiac sa výrazne sústredíte na svoj sektor ďalekých obzorov, takže je načase, aby ste vo veľkom opustili svoju komfortnú zónu, najmä keď sa 14. septembra do tohto sektora presunie temperamentný Mars. 22. sa slnko dostane do znamenia Váh, čo znamená, že je čas prekročiť svoje hranice. Je to pre vás príležitosť preskúmať nové územie. Ak tak urobíte, môže to výrazne obohatiť váš život. Napokon, vibrantný Merkúr začne 26. cúvať v znamení Váh, a potrvá to tri týždne, takže sa pripravte na zdržania týkajúce sa cestovania, štúdia alebo rozhodnutí, môže to byť však dobrý čas na pauzu a rozjímanie o posledných mesiacoch.
Picses

Ryby 20. február - 20. marec

Ste pripravení pohybovať sa v nových kruhoch, Ryby? Až do 22. septembra, vďaka sústredeniu na váš sektor spoločenského života a vzťahov, budete mať veľa príležitostí. Navyše, keďže sa v tomto sektore bude nachádzať temperamentný Mars, možno sa budete chcieť zamerať na určité skupiny, ktoré uspokojujú vaše záujmy. Ak potrebujete vyčistiť vzduch, možno budete cítiť potrebu vyriešiť nejaký problém, najmä ak sa vlečie. Tým by ste mohli pripraviť pôdu pre väčšiu otvorenosť v budúcnosti. Nov mesiaca 6. v znamení Panny by sa mohol zhodovať s rozhodnutím hlbšie sa venovať niečomu začínajúcemu, s niekým spolupracovať alebo vytvoriť partnerstvo. Ak chcete prelomiť ľady, teraz je ten správny čas. Krásna Venuša sa 10. septembra presunie do magnetického Škorpióna a niečo nové by sa mohlo začať, keď budete na stope nových príležitostí alebo na cestách. S touto krásnou planétou vo vašom sektore ďalekých obzorov budete chcieť zažiť nové veci a tešiť sa viac zo života. Mars vstúpi 14. do znamenia Váh a intenzívnejšej zóny, a budete chcieť nájsť rovnováhu vo vašom živote. Či už ide o vašu finančnú situáciu, záväzný vzťah alebo podnikanie, ktoré nie je v poriadku, toto je vaša šanca získať ju späť. 22. septembra sa žiarivé Slnko presunie do Váh na svoj štvortýždňový pobyt. Je čas posvietiť si na tie oblasti vášho života, ktoré by si zaslúžili transformáciu. Ak ste pripravení privítať zmenu, váš život sa môže otvoriť. Koncom septembra - 26., začne Merkúr cúvať a táto fáza bude trvať približne tri týždne. Venujte viac pozornosti svojim peniazom a dávajte si pozor, či nekupujete zbytočne alebo u niekoho úplne neznámeho - nástrahy bývajú často skryté. V tomto období môže dôjsť aj k nejakému oneskoreniu. Ale, z tej dobrej strany - čo nefungovalo, možno náhle začne.
Aries

Baran 21. marec - 20. apríl

Baran, toto môže byť jeden z najproduktívnejších mesiacov z celého roka. V spojení so znamením Panny do 22. septembra, budete mať chuť všetko zorganizovať. Budete sa snažiť dokončiť čokoľvek začnete a pritom si potrpíte na detaily. Pokiaľ chcete začať s niečím novým, bude nato dobrý nov mesiaca v znamení Panny 6. septembra. Či už to bude malé alebo veľké, zistíte, že všetko všetko pôjde náhle dobre a v prvotnom období budete cítiť veľkú podporu. Keď harmonická Venuša vstúpi do vášnivého Škorpióna 10. septembra, život začne byť intenzívnejším. Pocity budú hlbšie a vy si môžete ešte viac vychutnať neskoré leto. Nechajte vaše túžby vyjsť na povrch a užite si ich. Bude nato čas. Mars, vaša osobná planéta, vstúpi do znamenia Váh 14. septembra. Nadchádzajúcich šesť týždňov by malo byť obdobím čistého vzduchu a oživenie partnerstva, ktoré zovšednelo. Bude čas skôr na spoločné projekty a prácu, než na sólo veci. Spln mesiaca v zasnených Rybách 20. septembra by mohol byť dobrý deň na relaxáciu, odpočinok a uvoľnenie. Možno bude ťažké, ak bude treba pracovať naplno - tak bude rozumné ak si trocha zjednodušíte rozvrh. 22. vstúpi slnko do diplomatických Váh. Tak sa bude dariť, ak bude treba nájsť obchodného partnera, stráviť viac času s tými, ktorých máte radi a bude čas na viac spoločenských aktivít Zhovorčivý Merkúr však začne 26. septembra cúvať v znamení Váh. To by mohlo viesť k nejakým sklamaniam či nedorozumeniam. Ak máte niečo, čo chcete alebo treba povedať, isto to povedzte jasne a zreteľne .
Taurus

Býk 21. apríl - 21. máj

Slnko v septembri pokračuje vo svojej ceste znamením Panny a vašou zónu voľného času, Býk - a tak môžete mať najväčšiu radosť z príjemných činností, kreatívnych aktivít aj z podnikateľských nápadov a plánov. Ak vás niečo pochytí, či už to bude brilantný nápad na umelecké dielo alebo niečo romantické, dáte do toho všetko. K tomu nastane 6. septembra nov mesiaca v znamení Panny, v spojení elektrickým Uránom - bude to skvelý čas na naštartovanie akýchkoľvek iniciatív, ktoré vás už dlhšie vzrušujú. Pozornosť sa sústredí na vašu prácu, wellness a na vaše rutinné a každodenné úlohy. Možno sa budete viac zamýšľať nad dosiahnutím lepšieho životného štýlu, v ktorom môžete mať z každodenných činností oveľa väčšiu radosť. Vaše úvahy o zlepšení životného štýlu by sa mohli prehĺbiť, keď sa 14. dynamický Mars presunie do znamenia Váh. Nájdenie ideálnej rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom prinesie harmóniu do vašej mysle, tela i duše a budete oveľa šťastnejší. Spln mesiaca v znamení Rýb 20.septembra by sa mohol zhodovať s búrlivou oslavou alebo inou udalosťou, na ktorú ste sa možno už nejaký čas tešili. Fascinujúce rozhovory by vás mohli spojiť s ostatnými, vďaka čomu nastane čas nových priateľstiev a romantických príležitostí. Veci sa ešte viac rozbehnú, keď sa jasné Slnko 22. presunie do znamenia Váh. Počas nasledujúcich štyroch týždňov by ste si mohli vyjasniť oblasti, ktoré potrebujú zlepšenie. Je to jeden z najlepších časov na odstránenie prekážok na ceste k spokojnejšiemu životu. Nakoniec 26. septembra začne Merkúr cúvať. To sa odohrá v znamení Váh, čo by mohlo narobiť nejakú šarapatu. Nerobte unáhlené závery, ale čítajte medzi riadkami a pred prijatím dôležitých rozhodnutí sa hlboko zamyslite.
Gemini

Blíženci 22. máj - 21. jún

Blíženci, Slnko vo vašej domácej zóne až do 22. septembra urobí z týchto týždňov čas starostlivosti o seba. Keďže je v znamení Panny, možno sa budete chcieť pustiť aj do domácich prác a urobiť poriadok i na ťažko prístupných miestach. Vďaka ohnivému Marsu, ktorý tu bude až do 14., budete mať motiváciu uskutočniť zmeny a dokončiť veci. Nov mesiaca v tejto zóne 6. septembra môžete využiť na iniciovanie projektov a plánov, najmä tých, ktoré súvisia s domácimi a rodinnými záležitosťami. Aby ste dosiahli čo najväčší úspech, spíšte si svoje úlohy a zámery podľa dôležitosti a v najbližších dňoch sa do nich pustite. Sladká Venuša sa 10. septembra presunie do Škorpióna a jej prítomnosť rozžiari váš sektor životného štýlu. Pocity môžu byť intenzívne, čo môže ovplyvniť vzťahy v práci, najmä ak sa v nich objaví nevraživosť alebo žiarlivosť. A predsa by mohla existovať šanca na urovnanie vzťahov a zníženie napätia, ak sa dokážete úprimne porozprávať. Keď sa 14.ohnivý Mars spojí s optimistickým Merkúrom vo vašej zóne voľného času, je čas dostať sa do uvoľnenejšej a hravejšej nálady. Čo chcete vytvoriť? S kým sa chcete stretávať? Bude čas na zábavu a uvoľnenie a šanca zapojiť sa do všetkého, čo vás robí šťastnými. Pokúste sa zjednodušiť svoj program 20. septembra v čase okolo splnu mesiaca v znamení Rýb a v zóne vašej kariéry. S emóciami bežiacimi naplno by sa mohla objaviť nejaká dráma, ktorej sa bude treba vyrovnať. Ak ste dokončili nejaký projekt alebo ste dosiahli niečo veľké, pripravte sa zas na oslavy. Presun Slnka do znamenia Váh 22. vás môže inšpirovať k tomu, aby ste sa zoznámili s nejakým koníčkom alebo športom alebo sa začali venovať novým záujmom. Mohli by rozžiariť váš život. A napokon, 26. septembra začne zhovorčivý Merkúr cúvať, čo by mohlo do vášho života vrátiť starých priateľov a staré lásky.
Cancer

Rak 22. jún - 22. júl

V tomto mesiaci, Rak, môžete dieľať svoje posolstvo so svetom, pracovať na internetových projektoch, blogoch alebo webových stránkach, možno sa budete učiť viac o tvorivom písaní alebo začnete písať román. V tomto období môže byť veľmi dôležité aj nadväzovanie kontaktov so spriaznenými dušami. 6. septembra nastane nov mesiaca v Panne, čo bude ideálnym časom na naštartovanie čohokoľvek nového, či už ide o vzrušujúci nový projekt alebo ďalší rozvoj niečoho, na čom už pracujete. Ak potrebujete upratať svoju kanceláriu a získať lepšie pracovné návyky, je to správny čas začať. Vášne však môžu vzplanúť, keď sa 10. búrlivá Venuša presunie do horúceho Škorpióna a vášho sektora kreativity a romantiky. Začínajúci vzťah by mohol nadobudnúť na sile alebo by ste sa mohli nadchnúť pre nejakého koníčka či nový záujem. Počas celého mesiaca bude veľa aktivít aj doma, najmä keď sa 14. septembra do dómacej zóny presunie temperamentný Mars. Nová metla zametá čistotu a táto dynamická planéta by vás mohla inšpirovať k tomu, aby ste si svoj bývanie vylepšili, a tiež vás povzbudiť k tomu, aby ste sa zbavili všetkého, čo už nepotrebujete. 20. pri splne Mesiaca v tajomných Rybách a vo vašom sektore cestovania a dobrodružstva by ste mohli zatúžiť po tom, aby ste od všetkého utiekli a cestovali. Ak sa nejaká situácia blíži k záveru, môžete mať pocit, že prestávka a možnosť oddýchnuť si vám pomôže ľahšie ju vyriešiť. Keď Slnko 22. septembra vstúpi do znamenia Váh, je čas venovať sa sebe a užívať si starostlivosť o seba. Ak ste boli zaneprázdnení, neignorujte túto príležitosť na načerpanie nových síl. Napokon, 26. začne obchodník Merkúr retrográdnu fázu vo Váhach, takže by bolo najlepšie vyhnúť sa začatiu prác na dome alebo väčej kúpe či predaju až do 18. októbra, keď sa táto fáza skončí.
Leo

Lev 23. júl - 23. august

Lev, tento mesiac budete chcieť dať do poriadku svoje financie a urobiť všetky zlepšenia, ktoré sa budú zdať potrebné. A hoci sa na to možno netešíte, usporiadanie všetkého teraz vám môže poskytnúť pevnú základňu, z ktorej budete môcť iniciovať nové nápady a projekty. Nov mesiaca v Panne 6. septembra je ideálny čas na naštartovanie nových plánov, ako je napríklad vytvorenie rozpočtu, úspor alebo získanie finančných prostriedkov na zaujímavý začiatok. Krásna Venuša sa 10. presunie do Škorpióna a do vášho sektora domova a rodiny a mohla by vás povzbudiť, aby ste si nápaditým spôsobom skrášlili svoj domov. Určite to bude veľmi pozoruhodné. Vášnivý Mars 14. septembra vstúpi do znamenia Váh a bude čas aktívne sa venovať obchodným plánom a dôležitým projektom. Komunikácia bude kľúčová a spojenie s inými ľuďmi, ktorí majú rovnaké ciele, vám môže uľahčiť život. Môže to byť vhodný čas na absolvovanie online kurzu alebo na nájdenie mentora, ktorý vám pomôže na ceste k úspechu. 20. bude spln mesiaca v znamení Rýb a bude čas na zbavenie sa nepotrebného, uvoľnenie sa a oddych. Žiarivé slnko sa 22. septembra presunie do znamenia Váh a nadchádzajúce približne štyri týždne vám poskytnú skvelú príležitosť spojiť sa s ľuďmi, ktorých ste už dlho nevideli alebo nepočuli. Ste pripravení objaviť viac o svojom okolí? Výsledkom by mohli byť fascinujúce stretnutia a príležitosti. A napokon, 26. vstúpi do svojej retrográdnej fázy rýchly Merkúr a možno sa budete musieť vysporiadať s niektorými nečakanými zmenami vo svojich plánoch. Ak sa chystáte na niečo dôležité, postupujte po menších krokoch, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky.
Virgo

Panna 24. august - 23. september

Vaša myseľ bude začiatkom septembra bystrá a čerstvá - a tak štart mesiaca bude skvelý na začiatok realizácie vašich ambicióznejších plánov. Máte skvelé nápady a idey a teraz bude čas ukázať svetu, čo všetko viete. Váš rozum bude stále jedným z najsilnejších plusov aj okolo 8. septembra. Veľa úspechu v tomto období môžete dosiahnuť vytrvalosťou. Presne táto kvalita z vás robí aj vynikajúceho partnera a priateľa. Keď uvidíte niečo, za čím sa oplatí ísť a nevzdáte to, malo by sa vám to vyplatiť. Vaše znamenie bude až do 22. septembra zaneprázdnené, takže najbližšie týždne sa budú týkať len vás, vašich potrieb a túžob. Aké sú vaše sny? Čo chcete dosiahnuť? Teraz je čas zasadiť semienka a starať sa o ne, kým nezačnú klíčiť. A 6. vám pomôže nov mesiaca vo vašom znamení, ktoré vám umožní začať odznova alebo dosiahnuť ďalší míľnik v dlhodobom projekte. Ak chcete iniciovať nové alebo zdravšie návyky, pustite sa do toho teraz. Rozkošná Venuša sa 10. septembra presunie do Škorpióna a vašej komunikačnej zóny a vaše rozhovory môžu sršať a intenzívnymi pocitmi. Dávajte si pozor aj na narážky, pretože za niečími slovami môže byť viac, než je na prvý pohľad zrejmé. 14. sa do Váh a vašej osobnej finančnej zóny presunie cieľavedomý Mars, takže najbližších šesť týždňov bude príležitosťou na to, aby ste si dali do poriadku peniaze. Ak potrebujete vyrovnať svoje účtovníctvo, nezanedbávajte túto dôležitú úlohu. Keď budete vedieť, ako na tom ste, budete môcť robiť oveľa lepšie rozhodnutia. 20. septembra bude spln mesiaca v znamení Rýb a bude vo vašom sektore vzťahov. Môže to byť čas srdečných rozhovorov a priznaní a môže byť ťažké zabrániť tomu, aby ste dali najavo svoje emócie. Radšej von ako dovnútra. A ak si potrebujete poplakať, ale nemôžete, pozrite si uplakaný film alebo si vypočujte smutnú pieseň a nechajte to zo seba všetko dostať. Ak máte v pláne utrácať, Slnko, ktoré sa 22. presunie do znamenia Váh, by mohlo posilniť váš rozpočet a povzbudiť vás, aby ste čo najlepšie využili peniaze, ktoré máte k dispozícii. Ak máte niečo na predaj, mohlo by to zlepšiť váš príjem. A napokon, keďže sa 26. septembra začne cúvať váš sprievodca Merkúr, buďte mimoriadne opatrní pri nakupovaní či veľkých projektoch. Bude to skô čas na odpočinok a rozjímanie.
Libra

Váhy 24. september - 23. október

Slnko sa bude do 22. septembra nachádzať v pokojnom a spirituálnom sektore a tak možno budete viac naladený nato, čo sa deje vo vašom vnútri, než vonku. Môže to byť ideálny čas na to, aby ste si začali písať denník, zapisovali si svoje sny alebo meditovali. Všetko, čo vám pomôže lepšie pochopiť samých seba, získať nadhľad a nájsť svoj cieľ, môže byť prospešné. A ak máte pocit, že by ste sa mohli zbaviť nejakých tých menej príjemných emócií, čo sa vo vás nazbierali, bude to príležitosť, aby ste sa do toho pustili. Nov mesiaca v tom istom sektore 6. septembra by sa mohol zhodovať s rozhodnutím spojiť sa s učiteľom alebo životným trénerom, ktorý vám môže pomôcť dosiahnuť váš plný potenciál. A ak existuje problém, ktorý je potrebné uzavrieť, dobrým krokom by mohlo byť stretnutie s poradcom. 10. septembra pôvabná Venuša, vaša vládkyňa, vstúpi do znamenia Škorpióna, kde jej prítomnosť bude podfarbená intenzitou a hlbokou emocionálnou kvalitou. Možno vás prekvapí, aké silné budú vaše pocity, aj keď sa ich budete snažiť kontrolovať a bez ohľadu na to, ako milo sa budete snažiť správať. Vaše sebavedomie a energia by sa mohli zvýšiť, keď sa asertívny Mars 14. presunie do vášho znamenia na približne šesťtýždňový pobyt. Možno budete ochotnejší postaviť sa za svoje potreby, aj keď to bude znamenať, že druhí budú asi nahnevaní. A hoci by ich vaša odvaha mohla prekvapiť, môže to byť len dobre - samozrejme pokiaľ to nepreženiete. 22. septembra sa Slnko na štyri týždne presunie do vášho znamenia a prinesie vám príležitosť sústrediť sa na všetko, čo je pre vás dôležité. Naštartujte projekty, iniciujte zvyky a stanovte si ciele a zámery na nasledujúce týždne a mesiace. Napokon, dvadsiateho šiesteho sa vo vašom znamení točí zhovorčivý Merkúr a začne cúvať, preto by bolo najlepšie zdržať sa záväzkov týkajúcich sa dôležitých plánov alebo projektov, najmä ak sa týkajú veľkého množstva peňazí.
Scorpio

Škorpión 24. október - 22. november

Škorpión, váš spoločenský život bude v septembri rozkvitať. Slnko bude v znamení Panny až do 22. septembra, takže to bude skvelý čas na rozhovory, objavovanie skupín a klubov a nadväzovanie kontaktov so spriaznenými dušami. Či už siahnete po práci alebo po zábave, nájdete veľa príležitostí, ktoré vás potešia, Pozitívny nov mesiaca v znamení Panny 6. by sa mohol zhodovať s novým začiatkom. Či už to znamená vstup do posilňovne alebo do exkluzívneho klubu, alebo nadviazanie kontaktov s ľuďmi, ktorí vám pomôžu uskutočniť vaše sny, určite túto príležitosť využite. Ak v nasledujúcich dňoch podniknete kroky smerom k svojim snom, môžu sa začať napĺňať. Iskrivá Venuša sa 10. septembra presunie do vášho znamenia, čo vám môže pomôcť ukázať sa v atraktívnom svetle. Váš prirodzený magnetizmus sa zvýši, a ak hľadáte lásku, môžete vzbudiť veľký záujem. Dynamický Mars, váš spoluvládca, sa 14. septembra presunie do Váh a do vášho duchovného sektora, čím posilní vaše úsilie o pokoj v duši a uzatvorenie akýchkoľvek pretrvávajúcich problémov. 20. septembra si vychutnajte spln v znamení Rýb a vo vašej zóne voľného času, pretože nejaká udalosť by sa mohla ukázať ako najlepšia za dlhý čas. Či už pôjde o oslavu alebo menšie stretnutie, mohlo by byť nezabudnuteľné a skvelé. 22. privítajte Slnko vo svojom duchovnom sektore, kde zostane približne štyri týždne. Je to príležitosť posvietiť si na oblasti, ktoré si vyžadujú pozornosť, ale ktorým ste sa možno vyhýbali. Nezabudnite si tiež nájsť čas na oddych a načerpanie nových síl. A napokon, keď 26. septembra energický Merkúr začne cúvať, bude čas na retrospektívu. Mohli by ste sa aj spojiť s niekým z minulosti, čo by vám prinieslo šancu zahojiť starú ranu.
Sagittarius

Strelec 23. november - 21. december

Ak neviete, kde ste odložili telefón, 1. septembra bude dobrý deň skúsiť to bez neho! Ak neviete, kde ste 2. septembra odložili peňaženku, bude to dobrá príležitosť, ako spoznať o trocha viac nejakého vášho kolegu. Požiadajte ich (keďže nemáte peňaženku), či by vás pozvali na obed a sľúbte, že im láskavosť oplatíte hneď ako to bude najbližšie možné. Vidíte? Niekedy to, čo vyzerá ako smola, sa nakoniec obráti na skvelé šťastie - a začiatok ohromného priateľstva! Po nove mesiaca 6. bude čas na nové veci a nové začiatky - a malo by sa vám v nich dariť, ako bude postupne mesiac pribúdať. 14. septembra príde obdobie ako stvorené na zapojenie sa do skupín a spriatelenie sa s s ľuďmi s podobnými záujmami. Medzi 15. a 20. vám bude vaše podvedomie vysielať všetky druhy signálov. Prečo nepočúvate? 20. bude čas trocha odložiť zhon a rýchlosť a dopriať si starostlivosti o seba. 22. vstúpi Slnko do Znamenia Váh, a to bude znamenať že si môžete splniť svoj dlhodobý sen - bude dobrý čas niečo preto spraviť. 26. septembra, keď rozumný a obchodne založený Merkúr začne svoju retrográdnu fázu, bude dobré odpočívať a rozjímať a do niečoho veľkého sa najbližšie tri týždne nepúšťať.