Capricorn

Kozorožec 22. december - 20. január

Počas nového mesiaca v znamení Blížencov - 3. júna - si nebudete istý, aké sú vlastne vaše plány a bude sa tak musieť viac spoľahnúť na spontánnosť a intuíciu. Nie ste vždy zvyknutý postupovať bez naplánovania a harmonogramu, no ľahko zvyknete si. Dajte si pozor, aby ste niektoré veci nerobili s chladným srdcom, mohli by vás zato prestať mať radi. 9. júna postavenie slnka a Neptúna ovplyvní vašu motiváciu, a možno nebudete mať pre niekoho alebo pre niečo taký entuziazmus ako predtým. Je to len pomíjajúci pocit, alebo to magické skončilo? Nerobte zatiaľ konečné rozhodnutie, pre prípad, že by ste našli spôsob ako to získať späť. Vaša domáca planéta Saturn bude cúvať po celý mesiac a 14. júna bude v opozícií k mocnému Marsu. Budete zrejem zvlášť rozhorčený niekým, kto vám teraz bude stáť v ceste, čo môže vyústiť tak, že poviete alebo urobíte veci, ktoré ste tak nemysleli. Ak sa necháte uniesť nejakým momentom, je to pochopiteľné, nezabudnite však na ospravedlnenie hneď ako sa situácia ukľudní. Opozícia medzi Marsom a Plutom (tiež cúvajúcim) nastane 19. júna a zamieša intenzívne pocitu, túžby a primárne nutkania. Viete ako sa držať pod kontrolou keď sa ostatní dívajú, ale nebude sa dať poprieť, ako sa cítite vo vnútri. Prinesie však aj veľkú odvahu bojovníka o prežitie. Budete mať pocit, že nič vás nemôže poraziť a to je normálne dobrá vec - len si dajte pozor nevidieť všade kopu ničomníkov a nepriateľov pri vašej snahe poraziť "temno" a zvíťaziť, nepriateľ totiž môže byť len vo vás.
Aquarius

Vodnár 21. január - 19. február

Počas nového mesiaca v znamení Blížencov 3. júna budete mať toľko možností na výber, že bude až ťažké si vybrať. Bude to rušné obdobie ale nebude to pre vás veľký problém. Prinajmenšom váš entuziazmus a radosť teraz vyváži nedostatok sústredenia a pozornosti. 4. júna vstúpi do emocionálneho Raka komunikatívny Merkúr a tak váš spôsob myslenia a vyjadrovania vstúpi do hlbšej, intuitívnejšej úrovne. Budete mať viac porozumenia a budete sa vedieť vcítiť do iných a zistíte, že chápať veci z pohľadu toho druhého môže byť transcendentnou a osvietenou skúsenosťou. Vaše komunikačné schopnosti sa ešte zjemnia 16. júna pod vplyvom trigónu Merkúra a Neptúna. V tomto čase budete vedieť efektívne ovládať neverbálnu komunikáciu ako gestá rukami či pohyby očami. Spojiť sa s niekým psychicky bude možné, ak do toho naozaj vložíte svoju myseľ. Vzrušujúci spln mesiaca v znamení Strelca nadíde 17. júna - dávajúc vám odvahu čo najlepšie naložiť so svojím voľným časom. Ak máte na mysli či plánujete nejaké dobrodružstvá, vydajte sa za nimi teraz. A ak nemáte? Bude to skvelý čas na náhodné spoznávanie nových miest. Nechajte sa viesť svojim zmyslom pre zábavu a dobrodružstvo.
Picses

Ryby 20. február - 20. marec

Ste akoby stále uviaznutý v jednej koľaji? Robíte to staré známe to isté znova a znova, vo vzťahoch alebo v práci alebo v nejakej inej oblasti života? Ak áno, 1. bude ten veľký deň nato, aby ste to zmenili. Nakoniec, leto je jedno z najproduktívnejších, najkreatívnejších, najradostnejších a najviac život potvrdzujúcich období. Tak prečo nevniesť túto energiu aj do vášho každodenného života? Budete mať šťastie, to ale neznamená, že by ste mali 4. a 5. nejako vybočiť z normálu a obťažovať tých hore. Váš milostný život sa 10., 11. a 12. usadí do veľmi dobrej rutiny. A vaše kreatívne šťavy budú prúdiť rýchlejšie než kedykoľvek predtým! Jaj! 15., 16. a 17. si nájdu svoju cestu do vášho života verbálne vyjadrenia lásky, lásky a ešte viac lásky. Láska, láska a viac lásky! 23. a 24. definitívne strávte nejaký čas skontrolovaním si svojho zdravia a fyzickej pohody. Nakoniec, musíte sa o seba starať! Pár záludných dni môže prísť 29. a 30. Všetko dvakrát skontrolujte a vyhnite sa nevhodnému správaniu: niekto by mohol vyhľadávať vaše negatívne reakcie.
Aries

Baran 21. marec - 20. apríl

Ste pripravený zmeniť vaše rozhovory, kde počuť len vás, na kvalitnú a zmysluplnú konverzáciu, Baran? Pretože keď Merkúr 4. júna spojí sily s citlivým Rakom, to bude vašim hlavným cieľom. Láskyplná Venuša vstúpi do flexibilných Blížencov 8. júna, čo vám pomôže rozšíriť si vaše obzory - budete zvedavý na všetko okolo. Váš spoločenský život sa tiež zvýši, keď vynaložíte snahu spoznať neznámych ľudí. Môže z toho byť pár pekne rušných týždňov. 14. júna budete mať nižšie položené energetické centrum, to ale to neznamená, že nebudete mať nadšenie a radosť z vecí. Akurát sa vaše aktivity asi presunú na uvoľnenejší typ ako meditácia a joga namiesto lezenia po skalách alebo skákania s padákom. 19. júna budú vaše túžby prvé a jediné, načo budete myslieť, a tak môže byť extra frustrujúce, ak nedosiahnete, to čo chcete. Život je však aj o inom, než len aby bolo všetko po vašom, aj keď niekedy (ako teraz) vás to môže nahnevať. Neptún prepne do retrográdneho cyklu 21. Júna (v znamení Rýb) a v takejto fáze bude až do konca Novembra. Bude to dobrý čas venovať sa vašimi snami z posledných pár mesiacov. Robili ste si denník snov? Skúste si teraz vyložiť symboly, ktoré v nich boli.
Taurus

Býk 21. apríl - 21. máj

Vaša krásna domáca planéta Venuša bude 2. júna v trigóne s intenzívne cúvajúcim Plutom a tak budú dosť možno prekvitať nové vzťahy. Spoznať hlbšie vašu tajnú lásku ale nebude ľahké, Býk - budete ale pripravený na takúto výzvu. Alebo môžete mať šťastie inde ako napríklad v lotérii. Venuša potom vstúpi 8. júna do nenúteného znamenia Blížencov a vy budete chcieť rozmanitosť. Vaša krátka pozornosť sa bude rýchlo presúvať od jednej veci k druhej. Máte právo meniť názor, ale ak toho bude príliš veľa, mohlo vy sa stať, že vás označia ako nestáleho či prelietavého (čo si nezaslúžite). Vypraviť sa na dobrodružný výlet s priateľmi alebo rodinou bude fajn najmä 17. júna - pod splnom mesiaca v znamení Strelca. Dobre padne, ak sa pritom naučíte čosi nové. Radi si budete rozširovať obzory a budete spokojný, ak budete môcť aj ostatným porozprávať, čo ste počas vašich vzrušujúcich životných skúseností zažili. 23. júna budete mať pocit, že si užívate a život je plný párty a osláv - ale niečo bude držať váš trocha späť - možno obyčajný zdravý rozum. Všetko má svoje konsekvencie a hlboko vnútri to viete. Stanoviť si vlastné limity bude hodné Býka a ušetrí vám to kopec problémov.
Gemini

Blíženci 22. máj - 21. jún

Nový Mesiac vo vašom živom znamení tu bude 3. júna a prinesie pozitívnu energiu - hoci tak trocha krátkozrakú. Budete sa tešiť dobrej nálade v danom momente, ale čo bude potom? Možno bude treba trocha popremýšľať aj o budúcnosti. Krásna Venuša, bohyňa lásky, vstúpi do vášho znamenia 8. júna, vytvárajúc túžbu po spojení sa s ľuďmi na intelektuálnej úrovni. Dať si kávu a podebatovať o dianí okolo vás alebo si zafilozofovať bude jedným z vašich obľúbených spôsobov trávenia času. Váš zmysel pre dobrodružstvo naberie plné obrátky 17. júna - počas splnu Mesiaca v znamení Strelca - čo bude perfektný čas na výlety alebo ich plánovanie. Vaša chuť cestovať bude nepopierateľná, tak prečo sa nevydať tam, kam vás vaša nepokojná duša povedie? 21. júna sa na povrch môžu dostať tvrdé pravdy. Našťastie budete schopný vysporiadať sa s nepríjemnosťami, ktoré sa vyskytnú praktickým a logickým spôsobom, čo by malo zmierniť pálčivosť a frustráciu.
Cancer

Rak 22. jún - 22. júl

Život má nejaké ponaučenie na každom kroku, stačí len vedieť sa pozerať. To je pravidlo, ktoré bude treba mať tento mesiac na pamäti. Začnúc 1. a 2. a pokračujúc po celý mesiac, vždy si pomyslite: Čo by som sa z toho mohol naučiť? Ak vám nič neprichádza na myseľ, pozrite sa lepšie. 6. a 7. si urobte nejaké plány. Život, práca, láska: Dobre popremýšľajte čo chcete, kde by ste chceli byť a ako by ste sa tam dostali. Počas veľmi intenzívneho obdobia 12. a 13. budete v strašne dobrej pozícii na uskutočnenie a rozbehnutie vecí. Ale ak na tom tvrdo nezapracujete, neuspejete. 18. a 19. sa nebojte a uvoľnite sa nejakou intelektuálnu zábavou a hrami. Áno, všetko bude pripravené nato, aby ste vyhrali v nejakej vedomostnej hre. 23. a 24. trocha spomaľte. Nakoniec, načo sa ponáhľať? Naozaj sa oplatí robiť si také starosti o to, či budete minútu alebo dve meškať? Prečo namiesto toho nezastaviť a nevychutnať si vôňu kvetov? 28. a 29. stíchnite a dobre počúvajte: akú správu vám chce prezradiť vaše vnútorné ja? 30. zabaľte mesiac zaujímavými aktivitami vonku.
Leo

Lev 23. júl - 23. august

1. a 2. si urobte brainstorming. Aké briliantné veci vás napadnú? Aké ohromné či udivujúce výsledky dosiahnete, keď uvediete tieto briliantné nápady do praxe? Keď začne mesiac, tvrdo premýšľajte a potom dajte veci do pohybu. Skôr či neskôr sa dočkáte veľkých zmien! Okolo nádherného 5. a 6. budete pozitívne žiariť. Váš úspech bude ako zlatá patina, ktorá sa zablyskne kedykoľvek na ňu zasvieti slnko (a slnko na vás bude svietiť). Počas romanticky nabitých dní 9., 10. a 11. budete vy a niekto veľmi špeciálny tvoriť veľmi dobrú kombináciu. Držte sa za ruky! Počas trocha hluchého 16. a 17. by ste sa mohli cítiť znudený ako malý chlapec. Čo tak využiť tento spomalený čas na odpočinok a omladnutie, namiesto pofrflávania na nudu? 23. a 24. budete super vynaliezavý medvedík a budete mať super nápady ako využiť svoj čas. 28. a 29. si nasaďte svoj premýšľací klobúk a uvidíte, s čím prídete počas týchto plodných dní. Keď bude mesiac 30. končiť, budete mať premýšľanie hotové a budete pripravení do akcie.
Virgo

Panna 24. august - 23. september

Na začiatku mesiaca začne putovať vaša vládnuca planéta Merkúr nakoniec priamo v znamení citlivého Raka a komunikačné problémy by sa mali vytratiť. Ak ste posledných pár týždňov mali s niekým nejaké nedorozumenia, bude dobrý čas úprimne sa ospravedlniť alebo vľúdne prijať ospravedlnenie od niekoho iného. Mocný Mars vstúpi do vášho zorganizovaného znamenia 18. augusta a tak dokončiť veci bude vaša priorita číslo jeden. Vaša snaha prevziať kontrolu nad vecami môže byť odrádzajúca, ale vy sa len budete snažiť spraviť si svoje a spraviť to dobre. Organizácia bude teraz vašim najlepším priateľom. Romantická Venuša tiež vstúpi do vášho disciplinovaného znamenia 21. augusta, atak záležitosti srdca budú veľmi záležať aj na faktoch a praktických veciach. Ukážte milovaným, ako veľmi pre vás znamenajú, tým že sa ponúknete , že spravíte nejaké domáce práce či umyjete auto. Čím praktickejšie gesto, tým bude mať pre vás väčší zmysel. Slnko vstúpi do znamenia Panny 23. augusta a uvedie tak sezónu vášho rozumného a citlivého znamenia. Budete vo svojom elemente, užijete si ukladania vecí na svoje miesta, chodenia na čas a uistenia sa, že vás dom a kancelária sú super čisté. Dbanie na detaily je to, čo viete najlepšie, a milujete ak sa môžete zbaviť smetí a odpadu (aj fyzického aj pocitového).
Libra

Váhy 24. september - 23. október

1. a 2. budete ako nová hviezda s dobrou energiou. Budete žiariť jasným svetlom a otepľovať galaxiu okolo vás. Tam, kde zvyklo byť len veľké, chladné prázdno, dodáte život-dávajúce teplo a svetlo. A všetci ľudkovia vo vašej blízkosti to budú milovať! Vaši priatelia vás budú chcieť 5. a 6. naozaj ale naozaj vidieť. Tak im buďte k dispozícií. Veci pre vás pôjdu báječne počas báječného 9., 10. a 11. Niekto, koho máte radi, bude 14. a 15. potrebovať trocha vašej organizačnej pomoci. Začnite so skriňami! Alebo, ak o to pôjde, začnite s ich milostným životom. Podarí sa vám spoznať zdroj problému, akonáhle to uvidíte. Cítite sa 20., 21. a 22. nepokojne? Nuž, potom potrebujte ísť von a vidieť svet! Alebo choďte prinajmenšom na prechádzku okolo vášho bloku. Ak vaša túžba po peknom prostredí bude 28. a 29. trocha nenaplnená, potom musíte vyraziť na najbližšiu pláž, do parku alebo vrchol kopca a urobiť to rýchlo. Nakoniec, ste citliví na dary prírody! 30. buďte rozvážny keď niečo naruší vaše zaužívané rutiny či program.
Scorpio

Škorpión 24. október - 22. november

Väčšinu času sa môžete obísť s tým, že z toho nejako vymanévrujete. Ale to neznamená, že je to najlepší spôsob, ako robiť veci. Keď 1. a 2. mesiac začne, budete si musieť sadnúť a dlho a tvrdo sa pozrieť kde ste (v práci, v láske, v živote) a ohodnotiť, či to je alebo nie je tak, ako ste to naozaj chceli. Ste taká silná osobnosť, že dobrou správou bude, že by to pre vás malo byť relatívne ľahké urobiť zmeny, akonáhle si ujasníte, čo treba zmeniť. Ale najprv naozaj musíte urobiť tú ťažkú prácu hodnotenia toho všetkého. Okolo veľmi spoločenského 7. a 8. budete pripravení porozprávať sa o všetkých týchto veciach s priateľmi. 12. a 13. budú naozaj dobré dni. To je to, čo sa stáva, keď máte dom uprataný! 18. a 19. buďte opatrní, najmä vo všetkých domácich jednaniach. Mohol by tu byť problém, ktorý treba naozaj a skutočne prediskutovať. Ak 23. alebo 24. nebudete dávať pozor, okolo nejakého argumentu by sa mohla začať točiť hádka. Znova všetko prehodnoťte 28. a 29. Potom si 30. vyrazte na nejaké neobyčajné jedlo.
Sagittarius

Strelec 23. november - 21. december

Keď bude 3. júna nový mesiac v znamení ľahkovážnych Blížencov, budete radi rozprávať a robiť si plány. Ale aj ak si spravíte zoznam vecí, ktoré máte urobiť, možno v ňom neodškrtnete ani jednu vec ako hotovú - taký bude druh nálady, v ktorej teraz budete. Ak pracujete na nedokončenej veci, len ju oprášte a aspoň pár vecí na nej urobte. 10. júna príde šťastné obdobie, vaša nálada pôjde hore a nebudete sa môcť neusmiať, keď všetko okolo začne pekne zapadať na svoje miesto. Užite si, kým to potrvá, Strelec, ale príliš si nato nezvyknite, lebo spohodlnieť by mohlo priniesť dôsledky, ktoré by zruinovali túto párty. 14. júna, počas trigónu Marsa a Jupitera sa vám bude páčiť všetko, čo má niečo spoločné s umením a vaša kreativita ešte zvýši vaše umelecké či hudobné schopnosti. Chceli ste vždy niečo maľovať alebo mať hudobnú skupinu? Práve teraz máte vysoké šance uspieť v podobných oblastiach. Spln mesiaca vo vašom znamení 17. júna vám pripomenie, že život je jedno veľké dobrodružstvo a má sa žiť naplno. Bude fajn odložiť na chvíľu povinnosti bokom, kým budete na malú chvíľu naháňať svoje sny. Cudzie miesta budú na vás volať. Ak cestovanie neprichádza do úvahy, skúste čo najviac preskúmať nejakú cudziu kultúru, ktorá sa vám páči.