Capricorn

Kozorožec 22. december - 20. január

Ste pripravení na nové príležitosti? Trigón Merkúra a Uránu 1. septembra otvorí nové dvere a všetko čo bude treba spraviť, bude prejsť cez ne. Dajte pozor a majte otvorenú myseľ, ak vám niekto prihodí nový nápad na nejaký obchod či výnosnú činnosť. Možno to budete musieť počuť viackrát, kým vás to začne zaujímať. Počas trigónu slnka a Saturnu 6. septembra sa vám možno bude zdať OK zoberať na seba viac zodpovednosti. Ale takisto môžete ľutovať ak si odhryznete viac, než môžete prehltnúť. Skúste začať pracovať na niečom v malom a dopracovať sa postupne k väčším projektom, aby veci neboli príliš preťažujúce. 9. septembra prinesie trigón Marsa a Saturnu perfektný čas začať s projektom, ktorý vás baví, rovnako ako obklopiť sa ľuďmi, ktorí obdivujú, čo robíte a a ako dobre to robíte. Ľudia, ktorí s vami horlivo súhlasia, budú teraz takpovediac všade. Práva teraz budete potrebovať ľudí, ktorí vás podporia, ale vám aj povedia, ak odbočíte vedľa zo správneho smeru. Logika a mentálna aktivita stúpne počas kvadratúry Merkúra a Saturna 22., ale bude ťažké komunikovať vaše nápady a plány, ak vaše myšlienky budú bežať príliš rýchlo. Vyhnite sa dôležitým jednaniam či rokovaniam, kým si nebudete istí, že viete správne a pokojne všetko vyjadriť.
Aquarius

Vodnár 21. január - 19. február

Áno, 1. a 2. by ste chceli naozaj pokračovať v čo najväčšom porozumení a zhovievavosti. Ale predsa nechcete, aby niekto pokračoval v tom, čo naozaj pre niekoho nie je dobré, aj keď to tak chce robiť. A áno, môže to byť naozaj náročné určiť deliacu čiaru. Ale počúvajte svoje srdce a ono vám povie čo pomáha a čo len vyzerá akože pomáha, ale v skutočnosti škodí. Iste to zvládnete. Okolo trocha zvláštneho 5. a 6. sa budete baviť na na podivnosti všetkého! Nuž, prečo nie? Nakoniec, normálne je totálne nudné. 10., 11. a 12. budete naozaj, naozaj potrebovať poriadne si zacvičiť, fyzicky zapracovať či zašportovať - a naozaj dobre. Vyčistí vám to hlavu a dodá dobrý pocit telu. Ak sa budete 17. alebo 18. dištancovať nejakej emocionálnej situácie, keď pôjde o niekoho, kto sa vám páči a bojíte sa, že viac ako vy jemu, prečo to neskúsiť naopak? Dajte sa do toho. Uvidíte, ako to dopadne. 23. a 24. bude treba opäť navštíviť telocvičňu a 25., 26. a 27. budete milovať báječné pocity, ktoré budete mať. 30. budete elektrický.
Picses

Ryby 20. február - 20. marec

Opozícia Venuše a Neptúna 4. septembera môže mať potenciál tvoriť problémy - ak to, Ryby, dovolíte. Mätúca a klamlivá energia tejto opozície bude sťažovať rozhodnutia, najmä ak je niekto rozhodnutý nepovedať vám pravdu. Ak si nie ste istí, odíďte. Opozícia Merkúru a Neptúna 17. septembra bude mať mystický efekt a kreatívne aktivity ako písanie poézie alebo textov piesní môžu mať hlboký a zmysluplný efekt. Počkajte však, kým nebudete úplne pripravený podeliť sa o vašu kreativitu s druhými, aby náhodou nepraskli vašu kreatívna bublinu. Spln mesiaca bude vo vašom znamení 13. septembra - bude mať pozitívny vplyv na oblasť lásky, tak ak nemáte partnera, neváhajte ísť celkom von. Ste expert na udanie nálady a a môžete byť celkom vášnivým partnerom ak budete s tou správnou osobou. Tak, single Ryby, ukážte, čo tomu druhému chýba! Slnko vstúpi do zmierlivých Váh 23. septembra - vaša myseľ by mala byť jasná a pokojná. Nemáte radi konflikt, tak idea dosiahnutia kompromisu bude pre vás vždy atraktívna. Stále však bude dôležité postarať sa o svoje vlastné záujmy, ak keď vašim cieľom bude, aby bol každý šťastný.
Aries

Baran 21. marec - 20. apríl

Počas rušnej konjunkcie slnka a Marsu 2. septembra budete mať energie na rozdávanie. Prečo nespraviť niečo čo ste odkladali? Budete sa predsa cítiť super, akonáhle odškrtnete všetko na tom znervózňujúcom zozname čo treba urobiť. Pomáhajúca konjunkcia Merkúra a Marsu hneď na druhý deň zvýši vašu mentálnu aktivitu a môžete byť veľmi sústredení na jeden či dva malé detaily. Budete teraz výborným debatérom schopným zastať si svoje proti takmer komukoľvek a ísť ďalej vpred. Počas kvadratúry slnka a Jupitera 8. septembra budete veľmi pyšní na svoje úspechy - a prečo by ste nemali byť? Zaslúžite si predsa svoje ocenenia. Nadmerná sebadôvera ale počas tohoto tranzitu môže byť problémom - tak, Baran, nenechajte svoje ego, aby sa vám príliš vymklo spod kontroly. 13. septembra bude spln Mesiaca v znamení citlivých Rýb, vytvárajúc romantickú atmosféru na vyjadrenie vašich najhlbších túžob. Skúste ale počas tohoto jemného obdobia skôr šepot namiesto vykričania. Dostane vás to kto mu čo chcete oveľa efektívnejším a čarovnejším spôsobom. 22 . septembra počas kvadratúry Merkúra a Saturna sa vám bude ľahšie robiť samým namiesto práce v nejakej skupine. Bude ťažké niečo pochopiť, keď sa nebudete môcť sústrediť na svoje myšlienky. Ale je možné, že ste len príliš precitlivelí?
Taurus

Býk 21. apríl - 21. máj

1. alebo 12. môžete mať záblesk inšpirácie, ktorý osvetlí možnú budúcnosť veľmi hlbokým spôsobom. Celkom iste si zapíšte (alebo nakreslite), čo okom vašej mysli vidíte. Chcete predsa všetky informácie, ktoré môžete získať! Vau! Okolo 5., 6. A 7. keď vlna intenzívnej energie pretečie, budete mať všetko pekne usporiadané a môžete uskutočňovať, uskutočňovať, uskutočňovať. Znova to bude super. 8. alebo 9. nerobte žiadne veľké romantické rozhodnutia. 13. alebo 14. problém o ktorom ste si mysleli, že je veľký sa zrazu roztopí ako prvý neistý sneh na jeseň, hneď ako rozoznáte odkiaľ pochádza. A slnko vyjde spoza mrakov! 19. a 20. budú vaše pocity hlboké a vaše presvedčenia intenzívne a nemali by ste sa im hanblivo vyhýbať. 23. a 24. si dajte pár naozaj serióznych cvičení a popracujte na svojej forme. Masáž alebo sauna tiež neublížia. 28. a 29. sa podeľte o svoje myšlienky a nápady s nejakými empatickými kreatívnymi typmi. 30. spomaľte. Čo vás tak náhli?
Gemini

Blíženci 22. máj - 21. jún

1. septembra sa vám budú počas trigónu Merkúra a Uránu zdať vaše možnosti nekonečné. Budete sa cítiť tak šťastne, že máte toľko príležitostí, že si nebudete môcť pomôcť, len o nich porozprávať. Ľudia si radi vypočujú, čo chcete povedať, pokiaľ sa však nebudete chvastať, Blíženci. Počas konjunkcie Merkúra a Marsu 3. septembra bude vaša myseľ letieť - a rýchlo, čo môže spôsobiť, že poviete veci, ktoré ste tak nemysleli. Ak prekročíte isté hranice, neváhajte a ospravedlňte sa čo najrýchlejšie. V tomto prípade nebude čas na tvrdohlavosť. 7. septembra sa vám bude počas opozície Merkúra a Neptúna dobra robiť niečo kreatívne. Básnici a spisovatelia, zalovte teraz vo vašej fantázií - po najlepších možných výstupoch tohto mesiaca! 14. septembra komunikatívny Merkúr vstúpi do gracióznych Váh - a vaše slová budú zabalené taktom a slušnosťou. Nemusíte teraz hovoriť úplne všetko, čo cítite, ale budete sa držať na uzde z dobrého dôvodu. Nemá predsa zmysel, aby sa niekto cítil zle, ak sa tomu dá vyhnúť. Počas kvadratúry Venuše a Saturna 25. septembra uvidíte ťažšiu stránku lásky a možno budete mať pocit, že nemá zmysel o niečo sa snažiť, ale to je OK. Každý sa tak cíti z času na čas. Ak však budete mať pocit, že za vaším nedostatkom úsilia, je čosi viac, možno budete mať pred sebou nejaké ťažšie rozhodnutia.
Cancer

Rak 22. jún - 22. júl

Ste od prírody rodený prieskumník, ktorého láka nepoznané. Keď sa mesiac začne 1. a 2. rozbiehať, budete vo zvlášť dobrom období na objavovanie svetov, ktoré ste nikdy predtým nevideli. Či už to bude štúdium zložitostí meniacich sa ročných období alebo náhly výlet na veľmi ďaleké miesto, bude vás najviac baviť keď budete v neznámom teritóriu. Práve teraz sa učte, čo sa len dá. Okolo veľmi spoločenského 5., 6. a 7. si budete chcieť nasadiť svoj objavovateľský klobúk a navigovať na nejaké úplne nové spoločenské situácie. Počas čertovsky báječného 10., 11. a 12. budete zberať všetky druhy ocenení a lichôtok. Domáce blaho je niečo, o čo treba vždy usilovať ak ak 17. alebo 18. moc neuspejete, celkom iste sa o tom pozhovárajte. Ak sa vám 23. alebo 24. nebude jednoducho chcieť niečo riešiť, možno by ste nemali. Nakoniec, nikde nie je napísané, že že sa máte zaoberať niečím len preto, že to po vás chce niekto iný. 30. urobte všetko čo sa dá, aby st sa vyhli treniciam s nejakou osobou s autoritou.
Leo

Lev 23. júl - 23. august

Teda, ako každý dobrý zlatokop, aj vy viete, že nie je všetko zlato, čo sa blyští. Ale aj vás môže niekedy zdanie ošialiť. Tak ak 1. a 2. budete veľmi vzrušený ohľadom niečoho, čo sa ukáže byť nie celkom skutočnosťou, nebite sa za to. Nakoniec, vyzeralo do pekla tak celkom reálne! A trblietalo sa to a to veľmi! A nakoniec, nikdy neviete, nakoniec by z toho čosi naozaj mohlo byť. Možno by ste mohli otvoriť trh s mačacím zlatom a nakoniec použiť dobre to, čo ste našli? Okolo 5., 6. a 7. by ste sa mali snažiť byť čo najviac milosrdný a láskavý, nezáležiac na tom, o koľko ste lepší od tých ľudí, s ktorými budete spolupracovať. Seriózne - buďte milý. 13. alebo 14. budete bohato odmenený v peniazoch, poctách alebo všeobecným pocitom hlbokého uspokojenia. 19. alebo 20. by vaša intuícia mohla vyňuchať nejaký problémový bod. Tak na tieto varovné signály dávajte pozor. 25., 26. alebo 27. budete chcieť zbaviť dôležitý vzťah škriepok o moc či väčší vplyv. Popracujte na tom! 30. si vypočujte niečo nové od niekoho nového.
Virgo

Panna 24. august - 23. september

Vaša myseľ bude počas trigóna Merkúra a Uránu 1. septembra bdelá a aktívna - a tak štart mesiaca bude skvelý na začiatok realizácie vašich ambicióznejších plánov. Máte skvelé nápady a idey a teraz bude čas ukázať svetu, čo všetko viete. Váš rozum bude stále jedným z najsilnejších aktív 8. septembra, keď nastane trigón Merkúra a Pluta. Veľa úspechu v tomto období môžete dosiahnuť vytrvalosťou. Presne táto kvalita z vás robí aj vynikajúceho partnera a priateľa. Ak sa nevzdáte, keď uvidíte niečo, a čím sa oplatí ísť, malo by sa vám to vyplatiť. Správanie a maniere budú dôležité, keď komunikatívny Merkúr vstúpi do gracióznych Váh 14. septembra - často teraz utrúsite slová ako "prepáčte" a "ďakujem" a budete očakávať, že sa vám ich tiež dostane. Ste puntičkárom na detaily, tak ak sa dakto neprispôsobí vašim predstavám o tom, čo je správne, pravdepodobne bude o tom počuť. Počas kvadratúry Merkúra a Pluta 26. septembra môžete mať nejaké veľmi intenzívne interakcie s ľuďmi, ale nie všetky však budú vo svojej povahe pozitívne. Vaše myšlienky môžu byť temnejšie než zvyčajne a možno si nedáte pozor na dopad vašich slov.
Libra

Váhy 24. september - 23. október

1. a 2. sa nesústreďujte nato, čo sa nedeje, alebo nato, čo nemáte alebo čo nejde tak ako by malo. Namiesto toho sa pozrite nato, čo sa deje, čo máte a čo funguje dobre. Možno budete prekvapený, aký veľký rozdiel robí pozitívna nálada a rozpoloženie. A celkom náhle, ako uvidíte koľko vecí funguje dobre, začne ich fungovať dobre viac. 8. a 9. bude pre vás naozaj plus vaša duálna povaha. Nakoniec zaujímate sa o myseľ aj o dušu, o vnútorné aj vonkajšie objavovanie aj o krásu a funkcionalitu. Skvelé! 15. neprehliadnite nutkavý hlas vo vašej hlave. Najprv sa pozrite nato, čo vám má povedať. Má to svoj zmysel? 17. a 18. pôjdu veci naozaj skvele a super dobre. Ak sa budete 23. cítiť trošku depresívne, urobte čo sa najlepšie dá, aby ste do toho nezapadli. Spravte proaktívne, pozitívne kroky (dobré jedlo, cvičenie, dobrý nočný spánok) a uvidíte, či pomôžu. 28. hľadajte harmóniu a nájdete ju. Vzťah medzi vami a niekým bude vyžadovať pozornosť 30.
Scorpio

Škorpión 24. október - 22. november

Vaša domáca planéta Mars bude 2. septembra v konjunkcii so slnkom v znamení logickej Panny, čo vám dá zvýšenú energiu, aby ste prevzali iniciatívu a kontrolu nad niečim, čo sa vám posledne vymykalo z rúk. Teraz vám prídu zrovna vhod vaše skvelé organizačné schopnosti. Blízky vzťah sa stane intenzívnejším a vášnivejším počas trigónu Venuša a Pluta 6. septembra, a ak nemáte partnera, budete ca cítiť nádejnejšie, že niekoho na lásku nájdete. Budete vyžarovať tajomnú sexualitu, čo bude druhým ťažké ignorovať. Trigón slnka a Pluta 13. septembra bude vyžarovať svetlo na vaše schopnosti a talenty a zaistí, že druhí budú vidieť, čoho ste naozaj schopní (a toho je dosť). To nebude čas na skrývanie, Škorpión. Zvyčajne radi robíte veci skryte v zákulisí, ale teraz sa vám viac vyplatí vyjsť na scénu. 22. budete počas nového mesiaca v znamení Váh radi debatovať plusoch a mínusoch pri začatí nového projektu alebo vzťahu, ale nerozhodnosť môže byť výsledkom toho, že o tom veľa premýšľate. Ste radi opatrní, ale niekedy sa viac oplatí niečo proste spraviť a až potom klásť otázky.
Sagittarius

Strelec 23. november - 21. december

Ak neviete, kde ste odložili telefón, 1. septembra bude dobrý deň skúsiť to bez neho! Ak neviete, kde ste 2. septembra odložili peňaženku, bude to dobrá príležitosť, ako spoznať o trocha viac nejakého vášho spolupracovníka. Požiadajte ich (keďže nemáte peňaženku), či by vás pozvali na obed a sľúbte, že im láskavosť oplatíte hneď ako to bude najbližšie možné. Vidíte? Niekedy to, čo vyzerá ako smola, sa nakoniec obráti na skvelé šťastie - a začiatok ohromného priateľstva! 8. a 9. budete rozprávať o skvelej hre a príležitostiach ale pritom budete sedieť so založenými rukami. To je OK. Konať budete keď príde čas konať. Keď 13. a 14. pôjde o citové vzťahy, vyložte karty na stôl. Ako to, že ste tie karty tak dlho skryto držali pri svojej hrudi? 19. a 20. vám bude vaše podvedomie vysielať všetky druhy signálov. Prečo nepočúvate? Vy a priateľ alebo špeciálny priateľ alebo veľmi, veľmi špeciálny priateľ budete spolu 21. a 22. veľmi dobre vychádzať - a bude to pre vás skvelý pocit. 28. hľadajte v sebe vnuknutie. 30. ho môžete nájsť niekde vonku.