Capricorn

Kozorožec 22. december - 20. január

Vaše podivuhodné nové plány a revolučné znovuobjavenie vecí - ako by mohli fungovať lepšie, šikovnejšie a rýchlejšie sa budú 1. a 2. júla vynárať ako šialené. Len to rozohrejte a počkajte kým nezačne pískať, že „káva je hotová”. Vau! To bude! Okolo celkom úžasného a fantastického 3., 4. a 5. sa všetky tieto nové myšlienky a nápady náhle začnú stávať realitou. Vau! Ste tak trochu vizionárom, no nie? Ak 10. alebo 11. nejaké dôležité stretnutie alebo super horúce rande zostane odložené, nerobte si s tým starosti. Koniec koncov, budete mať proste viac času lepšie sa naň pripraviť! 15., 16. a 17., môžete priťahovať zopár nestálych a prelietavých ľudí. Nedovoľte im zobrať si veľa z vášho drahocenného času. 22. a 23. iste budete chcieť - keď pôjde o robenie si plánov - urobiť ich čo najlepšie, ale viete čo sa vraví o najlepšie pripravovaných plánoch - tak ak sa čokoľvek pokazí, skúste s tým ísť ďalej. Vaše pohotové inštinkty vám zachránia deň! 28. si spravte piknik. 31. bude pred vami pár báječných dní plných zábavy.
Aquarius

Vodnár 21. január - 19. február

1. a 2. budete veľkým v skupine. Viete dobre počúvať, niečo zábavné prehodiť a všeobecne doviesť konverzáciu na trocha vyššiu úroveň a to ešte bez veľkej námahy. Tak akonáhle začne mesiac, vyberte sa von! Zamiešajte sa. Potom sa ešte viac zamiešajte. Okolo super skvelého 6. a 7. budete úžasne úspešný a úspešne úžasný. Využite všetku túto vašu dobrú energiu a super ďalekozraké vízie a urobte si z týchto dní naozaj čas pre vás. 12., 13. a 14. počúvajte a učte sa. Dokonca aj ak by ste si mysleli, že by ste sa nudili. Nebudete sa! Môžete sa spoľahnúť. 18. a 19. chcete stráviť nejaký čas organizovaním vašich pocitov. Nakoniec, ak neviete, či ste šťastný, smutný, sklamaný alebo povznesený, ako to môžete očakávať od iných? Zaujímavý kontakt s niekým kto ide celkom na iný rytmus vás čaká 24. 25. a 26. Tak sa niečo dozveďte o tom ich rytme! 31. vám bude vaše podvedomé ja vysielať všetky druhy správ. Tak nastavte dobre ucho a počúvajte!
Picses

Ryby 20. február - 20. marec

Ak budete 1. a 2. mať pocit, že máte šťastie, držte sa ho! Pretože šance sú - a to práve teraz, že budete vo veľmi šťastnom období. Čo zas neznamená, že by ste mali svoje šťastie pokúšať: napríklad, ak má váš šéf zlú náladu, neotravujte ho s maličkosťami. Ale vy by ste to nespravili, či áno? 3., 4. a 5. podajte pomocnú ruku a budete prekvapený, koľko pomoci sa vám dostane späť. Počas celkom úžasného 8., 9. a 10. bude vaša kreativita úplne na špičke. Rovnako aj vaša príťažlivosť. Urobte čo najlepšie viete, aby ste správne viedli svoju kreativitu a zároveň zostali otvorení romanci. Zvládnete to! 12. a 13. sa budete niekomu naozaj, naozaj páčiť a budú sa aj snažiť dať vám to vedieť. Aké je to len sladké? Dobrou správou bude, že vám sa budú tiež veľmi, veľmi páčiť. Naozaj si spolu užijete kopec a kopec zábavy. Ak sa budete okolo 15., 16. a 17. cítiť preťažene, zhlboka sa nadýchnite a urobte trocha krok späť. 22. nebuďte veľmi analytickí, pokiaľ pôjde o vzťah. 27. sa pozerajte aj za chrbát. 31. znova podajte pomocnú ruku.
Aries

Baran 21. marec - 20. apríl

Agresívny Mars sa stretne s ohnivým Levom 1. júla - očakávajte predčasný ohňostroj. Nedá sa odhadnúť čo sa stane, keď sa spoja dve takéto sily, ale bude to vzrušujúce. Nasledujúce obdobie cúvajúceho Merkúra v znamení Leva môže narušiť správy a spôsobiť zmätok. Dobré však bude, že sa môže obrátiť k dobru niečo, čo ste pokladali za stratené. Nedávajte potom veľa otázok, budťe len vďační, že sa tak stalo. Ak ste sa niečomu v poslednej dobe bolestne vyhýbali, okolo 8. júla bude vďaka liečivej sile retrográdneho Chiróna čas úspešne tomu čeliť. Vyhnite sa sebaľutovaniu. Čo sa odteraz stane ďalej, bude na vás. Sklon k rebélií príde 11. júla - vďaka štvorcu Marsu a Uránu budete chcieť vzdorovať pravidlám a autoritám a môžete potom konať akoby bez ohľadu na možné dôsledky. Nájdite si nejaké bezpečné miesto vo vašom živote, kde porušenie pravidiel bude skôr zábavou a nebude mať desné následky. Venuša má rada peniaze a tak keď vstúpi do pyšného Leva 27. júla, budete sa chcieť chváliť tým čo všetko dobré máte prípadne aj tým, ako ste zarobili peniaze. Druhí ľudia sú zvyčajne šťastní s vami ak ste úspešní, ale neprežeňte to, aby sa z toho nestalo otravné vychvaľovanie sa.
Taurus

Býk 21. apríl - 21. máj

Keď mesiac 1. a 2. odštartuje, definitívne sa budete chcieť na sto honov vyhnúť finančnému riziku. Skúste si však urobiť bilanciu vašich účtov a načrtnúť si rozumný a prijateľný plán výdavkov. Budete potom vďaka finančnej prezieravosti oveľa kľudnejší a vyrovnanejší. Hlboké pochopenie nejakej osoby alebo situácie (alebo nejakej konkrétnej osoby či konkrétnej situácie - povedzme váš šéf, keď mu príde na kontrolu veľký šéf) vám príde veľmi vhod 3., 4. a 5. Trikrát hurá pre vás! 10. a 11. si doprajte čas - nezávisle na tom, k akému náhleniu a zhonu vás budú nutkať vnútorné (alebo vonkajšie) hlasy. 12., 13. a 14. vaša číra krása naozaj a skutočne privedie k niekoho k úžasu a budú to absolútne senzačné, zmyselné a maznavé dni. 18. a 19. m definitívne musíte dať vedieť ako sa cítite - či už to bude dobre, zle alebo neutrálne. Ak ak je jediný čas, v ktorom sa stretnete, len niekde vonku pri jedle, povedzte im to tam. Lenivosť nebude 24, 25. alebo 26. vlastnosť, ktorú by ste mali kultivovať a vlastne ani v iný deň. Počas veľmi úžasného, zmyselného a možno aj zamilovaného 31. bude lenivosť tým posledným pocitom, ktorý budete mať. Vú hú!
Gemini

Blíženci 22. máj - 21. jún

1. a 2. budete vy a váš partner naozaj super úžasným tímom. A ak ste len sólo, súkromne alebo profesionálne, dobre sa poobzerajte keď začne mesiac. Váš perfektný partner by mohol stáť hneď pri vás! Seriózne! Počas trocha frustrujúceho 3.,4. a 5. možno nebudete rozumieť prečo nerobíte väčšie a rýchlejšie kroky v práci. Radšej než cítiť sa podráždene sa snažte byť konštruktívny. Ako sa dá využiť celý takýto čas prestojov? 10. a 11. budú vaši najlepší priatelia pravdepodobne najlepšou ozvučnou doskou pokiaľ pôjde o podrobné dimenzie vašich plánov a túžob. Tak im zavolajte. Alebo sa s nimi spojte cez Skype. 15., 16. a 17. budete v super spektakulárnom, úžasne intelektuálnom a báječne zamilovanom období. Tak si poriadne užite seba! Nie je vždy ľahké komunikovať s vašimi rodičmi, strýkami, tetami, starými rodičmi, súrodencami, neterami atď. Tak ak sa 22. alebo 23. objaví nejaký komplikovaný bod, vyrovnajte sa s tým. Vaše vnútorné ja zažiari 29. Máte nejaké skryté túžby 31.? Majú ich aj na druhej strane?
Cancer

Rak 22. jún - 22. júl

Niekedy máte pocit, že všetko ide tak, ako by malo. Niekedy - ako 1. a 2. - zasa nič nejde celkom tak ako by malo. Vaša práca, vaše rande, vaše prádlo - niečo tam proste vždy zaškrípe. Nerobte si starosti. Nakoniec, povedal niekto, že by všetko malo ísť vždy ľahko a hladko? Nuž, isto nie. Ak ak sú práve teraz zažívate nejaké zádrhele, berte to ako zbieranie skúseností. A celkom iste sa naučte niečo z toho, ako práve teraz veci bežia. Okolo 5. sa možno budete pasovať so serióznou nerovnováhou medzi prácou a životom. Jediný spôsob, ako to zvládnuť, bude vysporiadať sa s tým jasne a hneď. Konfrontujte problém a budete schopný to vyriešiť. Môžete sa spoľahnúť. Pôjde vám 10. na nervy nejaká autoritatívna postava? Zmiernite situáciu vašim nevýslovným šarmom. 15., 16. a 17. možno budete musieť naozaj takpovediac vyjsť zo svojej ulity a byť celkom seriózne spoločenský. Okolo 18. a 19. začnete zrazu žať ovocie zo všetkého, na čom ste začali pracovať tento mesiac. 22. skontrolujte situáciu u vás doma. Je všetko fajn a príma? Nerozhodnosť môže 27. viesť k emocionálnemu zmätku. Tak sa skúste rozhodnúť. Zlosť či otravovanie nepovedie nikam 31. Rovnako ani arogancia.
Leo

Lev 23. júl - 23. august

Láska a bozky a romantika a viac lásky a viac bozkov a viac romantiky a ešte viac lásky, bozkov a romantiky bude zdá sa spôsobom, akým začnete mesiac. Kruci, užite si tento veľmi pozoruhodný čas. Okolo 6. a 7. budete späť v základoch. Budete sa zaoberať otrasmi vlastného ega, snažiť sa nenudiť ostatných podrobnými detailmi vášho nového fitnes režimu a podobne. Poznáte to. Snažte sa čo javiac nedať sa. 12., 13. a 14. budú dni orientované na váš džob, kariéra by preto mala byť pre vás veľmi dôležitá. Počas extrémne vzrušujúceho a tak trocha nadmieru citlivého 18. a 19. by ste si želali, aby ste mali hrošiu kožu. Ak nemáte, snažte sa čo najviac improvizovať. Vy a váš miláčik (alebo obchodný partner alebo váš pomocný dizajnér alebo váš obľúbený kamarátsky zmrzlinár) budete 24., 25. a 26 super tímom. 31. si nerobte si príliš starosti s tým, čo si myslia iní ľudia. Len im požičajte svoje ucho a snažte sa počúvať čo najlepšie. Ocenia to.
Virgo

Panna 24. august - 23. september

Vďaka splnu mesiaca v spriaznenom a pevne na zemi stojacom Kozorožcovi budete mať 4. júla viacmenej zarezervované prázdniny, no neprestane vás znepokojovať pohľad do budúcnosti. Možno sa nebude dať spraviť hneď teraz veľa, čo by zmenilo veci v dlhodobom meradle, ale premýšľanie o tom vás postaví do dobrej pozície. Chirón začne cúvať naspäť 11. júla a prinesie znenazdania uvedomenie si pocitov či incidentov z minulosti, ktoré vám bránia pohnúť sa vpred vo vašom živote. Odpustenie iným môže byť súčasťou tohoto tranzitu, ale odpustiť samému sebe môže byť momentálne dôležitejšie. Spln v citlivom znamení Raka vám 20. júla dá dôvod prejaviť viac porozumenia, než zvyčajne a vaši milovaní môžu byť prekvapení extra láskyplnou pozornosťou, ktorej sa im od vás dostane počas tohto starostlivého obdobia. Plne ukázať vašu jemnú stránku bude indikáciou, že ste oveľa viac človekom, než je zvyčajne vidno. Keď Merkúr vstúpi 30. júla do opozície so šťastným Jupiterom, môžete sa dať zlákať falošným pocitom, že niečo je dobre zabezpečené. Všetko bude vyzerať dobre z miesta, na ktorom budete sedieť, ale všetko nie je vždy tak ako to vyzerá. Vyzerať to teraz môže príliš dobre, než aby to bola pravda a o takýto dojem teraz pôjde.
Libra

Váhy 24. september - 23. október

1. a 2. vkĺznete do mesiaca s veľmi dobrými pocitmi. Viete plynule rozprávať, dobre komunikovať a všeobecne zobraziť obraz presne ako chcete. Vú hú! Nie je nič také báječné ako tento super príjemný spôsob príjemnosti. Najmä ak ide o niekoho cool ako vy. Okolo 3., 4. a 5. sa možno budete cítiť trocha smutne. Nenechajte sa touto náladou dostať. Namiesto toho, prečo neísť do sauny, na jogu alebo na masáž? Potrebujete len trocha relaxu a odpočinku (a kopu spánku dobrého pre krásu) a zanedlho budete fungovať tak dobre ako nový. 10. a 11. budete v oveľa pozitívnejšom a na vzťahy orientovanom období. A sústreďte sa teraz radšej nato, čo môžete iným ponúknuť, než nato čo potrebujete vy. 15., 16. a 17. bude vaša dobrá energia naozaj rezonovať s tým super pekným (peknou). Celkom iste si nezabudnite vypýtať číslo! Ak vás budú 22. a 23. nadmieru zaťažovať detaily, potrebujete sa zhlboka nadýchnuť - a urobiť krok späť. Nebude to také zložité ako to vyzerá. 24., 25. a 26. budete veľkým a všetko bude na vás - v najlepšom možnom zmysle. 31. si doprajte kopu priestoru pre seba. Potrebujete to!
Scorpio

Škorpión 24. október - 22. november

Zvyčajne sa radi riadite svojimi impulzmi a všeobecne je to tak správne pre niekoho tak intuitívneho ako ste vy. Okolo 1. a 2. by ste mali urobiť čo najviac, aby ste sa zastavili, urobili krok späť, vyvetrali a všetko dvakrát premysleli. To bude správne - aspoň tentoraz vaše impulzy by nemali byť presne tým, čo máte nasledovať. Samozrejme, ak niečo premyslíte dvakrát, môžete sa rozhodnúť, že váš impulz je presne tým, čo chcete nasledovať. Len celkom isto o tom premýšľajte dvakrát. Potom za tým choďte. Okolo 8. a 9. budete pripravení na kopu romantiky a kopa romantiky bude pripravená pre vás. Báječné! 15., 16. a 17. buďte opatrní v obchodných záležitostiach. Iste to neuškodí! 22. a 23. budete pre niekoho vy a pár dobrých kamarátov plánovať celkom senzačnú prekvapujúcu oslavu. Ak sa na to podujmú experti ako vy, nemôže to byť iné ako senzačné. 27. a 28. sa budete cítiť úplne báječne a všetko pôjde po vašom. 31. sa nebojte dať podpis na bodkovanú čiaru. Samozrejme všetko si premyslite. Ale bude dobrý čas niečo podpísať.
Sagittarius

Strelec 23. november - 21. december

Tento mesiac začne 1. a 2. v celkom super note a vy ju jednoducho budete hrať ďalej aj počas celého mesiaca. Áno - so všetkým čo pôjde takto po vašom si budete spievať. A tancovať. A spievať trocha viac. Jipí! Iste si doprajte aj nejaký skvelý odpočinok a relaxáciu, aby ste si mohli naozaj užiť báječných možností, ktoré vám teraz budú dostupné. Pár problémových bodov sa vynorí 6. a 7. Sú vaši spolubývajúci pohoršený, lebo nikdy nevyprázdnite umývačku riadu? Nikdy nevyčistíte okná? Vždy sa snažíte dekorovať obývačku len všetkým do čierna? Porozprávajte sa s nimi. Počas na detail orientovaných dní 12., 13. a 14. budú vaše komunikačné schopnosti super a nálada bude dobrá. Ak 18. alebo 19. povedia hore a vy zas dole alebo hovoria vľavo a vy poviete vpravo, alebo sa povedia zastaviť a vy poviete len trochu spomaliť , nerobte paniku. Viete sa nakoniec dohodnúť na kompromise. Okolo 24., 25. a 26. bude dôležité, aby vaše nádeje a sny boli známe. Konzervatívny rys vo vašej povahe príde na svetlo 31. A pomôže recyklovať.