Capricorn

Kozorožec 22. december - 20. január

Zaslúžite si tú úctu, ocenenia, vďaku a všetky chvály, ktorých sa vám dostane 1. a 2.? Možno nie, ale byť na správnom mieste a v správny čas vás dostane do dobrej pozície. Aj pre vašich kritikov bude ťažké nájsť niečo proti vám. 13. a 14. vám pôjde o reputáciu, keď budete dokončovať zaujímavý projekt, ale keď dáte pozor na všetky detaily, mali by ste všetko fajn zvládnuť. Byť si istý svojimi schopnosťami definitívne pomôže. 15. a 16. bude nejaká zmena vášho zovňajšku viac než len prelietavou myšlienkou a môže vám to dokonca pomôcť vystúpiť vyššie na spoločenskom rebríčku. Majte pritom na pamäti, že môžete aktualizovať svoj štýl bez toho, aby ste robili niečo drastické. Ak budete mať 22. alebo 23. pocit, že už nemôžete viac tajiť svoje pocity z niečoho, dajte im vedieť. Či už bude výsledok taký, ako chcete alebo nie, aspoň si môžete povedať, že ste to skúsili. 28. a 29. budú číhať v tieňoch podvodníci, ale vy budete presne vedieť, ako ich ukázať pravom svetle. Nebojte sa nazvať ich tak, ako ich vidíte.
Aquarius

Vodnár 21. január - 19. február

1. a 2. namiesto toho, aby ste skočili hneď po prvej možnosti pred vami, zjednávajte. Ak chcete nižšiu cenu, alebo sa obzeráte po inej farbe, vypýtajte si, čo chcete a uvidíte kam konverzácia bude ďalej povedie. 5., 6. a 7. budete skvelý debatér, ale možno bude lepšie nájsť si lepšie miesto na vaše argumenty než verejnosť. A pamätajte, na udržanie konverzácie vždy treba dvoch. 15. a 16. bude vo vzduchu zmena a vy budete mať skvelé možnosti, aby ste pomohli veciam stať sa. Zistite, čo z humanitárnej oblasti vás najviac priťahuje a potom pracujte na tom, aby Zem bola lepším miestom - a to tak, že urobíte toľko charitatívnych skutkov, koľko len bude humánne možné. Nie je nič lepšie ako ísť spať s pocitom, že vaša snaha naozaj niekomu inému pomohla. 22. a 23. asi totálna zmena nebude nutná, ale pridať do plánu pár alternatív bude dobrým nápadom. 30. a 31. by bolo fajn na 100% veriť ľuďom, ale keď pôjde o peniaze, nič také nerobte. Potrasenie rukou bude fajn, ale žiadajte to aj na papieri.
Picses

Ryby 20. február - 20. marec

Máte práve vrátiť dlh, poslať splátku alebo splatiť pôžičku? 5., 6. a 7. sa bude treba vyrovnať s finančnými záležitosťami, čo môže byť skľučujúce. Spýtajte sa priateľa či priateľky na radu - môže to pomôcť, ale ak myslíte, že potrebujete viac pomoci než vám vedia poskytnúť, najmite si profesionála. Nemalo by sa to len tak odfláknuť! 10., 11. a 12. budete dobre spať, ak budete vedieť, že máte čisté ruky - robiť niečo s čistým svedomím naozaj veľmi stojí za všetky obete, ktoré bude treba preto urobiť. Mať vysoké štandardy nie je ľahké, ale naozaj to bude stáť za pocit, ktorý teraz budete mať. Vaši priatelia,príbuzní a kolegovia vás poznajú ako niekoho dôveryhodného a spoľahlivého, ale je to všetko, čím ste? 17. a 18. budú dobré dni na odskúšanie celej kopy klobúkov, aby ste videli, ktorý vám najviac pasuje. Môžete byť kým len chcete - rezonuje vo vás táto fráza? Vaše nápady budú 24. a 25. naozaj veľkolepé - ale bude dobré držať sa najprv v plánovacej fáze namiesto okamžitej akcie. Urobte nejaké testy, nakreslite čí zhotovte model alebo rozdajte pár vzoriek, aby ste sa uistili, že vaše koncepty sú solídne.
Aries

Baran 21. marec - 20. apríl

Nehrajte sa so zápalkami, ak nechcete založiť oheň! 1. a 2. môžu byť naozaj vznetlivé dni a ak vás „chytia pri čine”, nebudete môcť zaprieť, že „podpaľačom” ste boli vy. Vaša súťaživá povaha vás 5., 6. a 7. vás dovedie na hranu férovosti a k cennej lekcii, že vyhrať by nemalo byť najvyšším cieľom. Niekedy predsa môže byť zábavou len sa zúčastniť hry! 13. a 14. by ste sa možno radi vzdali, ak bude pred vami zložitý projekt či úloha, ale vaša silná vôľa a odhodlanie vám to nedovolí. 17. a 18. budete v pokušení podpísať dlhodobý kontrakt alebo uzavrieť dohodu s niekým, komu dôverujete - ale, isto čítajte aj medzi riadkami, ak pôjde o peniaze. Vždy je lepšie vybrať si priateľstvo než bohatstvo. 19., 20. a 21. vás podivuhodní noví ľudia naučia dôležité lekcie a budú zdrojom nekončiacej zábavy - tak sa v tieto dni mentálne neuzatvárajte pred novými skúsenosťami.26. a 27. bude dôležité mať miesto, kde ventilovať intenzívne pocity. Spýtajte sa teda blízkeho priateľa, či môžete použiť jej či jeho rameno na vyplakanie sa.
Taurus

Býk 21. apríl - 21. máj

Čo dobré vám robí uzavretosť? Nové skúsenosti vám 1. a 2. pomôžu urobiť nové vzrušujúce spojenia. Vzrušenie a mrazenie v chrbte bude pre vás na ceste 5., 6. a 7. a výnimočne nebudete až tak vystrašený a podstúpite to riziko. Viete, čo sú vaše limity a budete ochotní ich prekonať, aby ste našli šťastie. 10., 11. a 12. budú o dobrom hospodárení, a aj keď nie ste z lacného kraja, slová ako „výpredaj” a „likvidácia zásob” budú pre vaše uši ako hudba! 17. a 18. bude na vašom zozname medzi prvými dobročinnosť a nebude treba ísť ďaleko, aby ste našli niekoho, kto potrebuje podať pomocnú ruku. Ak sused bude potrebovať zaviezť na nákup, alebo kolegovi bude treba požičať pár korún, budete viac než rád, že im môžete vyhovieť. 22. a 23. nájdete potešenie v kráse okolo vás a prirodzene vás bude priťahovať najlepšie vyzerajúca osoba v miestnosti. Váš šarm dokáže, aby sa stali magické veci. 28. a 29. budete mať schopnosť formovať dlhotrvajúce väzby s ľuďmi, ktorí ešte včera boli cudzími - tak sa viac snažte rozprávať s každým a vypočuť ci jeho či jej unikátny životný príbeh.
Gemini

Blíženci 22. máj - 21. jún

Vaše náhle nápady budú 1. a 2. veľmi užitočné! Nezabudnite si tieto skvelé nápady a myšlienky zapísať už ráno, pre prípad, že by ste ich zabudli. 5., 6. a 7. bude vaša energia obrovská - a teda budete mať príležitosť prekonať a vyriešiť všetky tie povinnosti a domáce práce na vašom zozname. Urobte si v nich priority, predtým než začnete, pre prípad, že by ste všetko nestihli spraviť. Vaše nádeje, túžby a želania budú mať 19., 20. a 21. veľkú šancu sa splniť, ale buďte opatrní s tým, čo si prajete. Niekedy vás môže dosiahnutie alebo získanie vecí, ktoré chcete naplniť najprázdnejšími pocitmi. Ako, čo teraz? Táto otázka bude naplnená 24. a 25. kedy by ste veľmi dobre mohli nájsť svoj účel života. Môže sa to stať úplne náhodou alebo to môže byť niečo, po čom prahnete po celý svoj život. 28. alebo 29. narazíte na niekoho kto by mohol byť vašim dvojníkom, čo vám len pripomenie ako veľmi málo vecí v živote sú náhodami. Ak neveríte v „tak, ako to malo byť”, tak teraz budete. Čo si zoberiete z tejto život pozmeňujúcej skúsenosti?
Cancer

Rak 22. jún - 22. júl

Máte peniaze nato, aby ste si kúpili všetko čo chcete? 1. a 2. budete mať veľa 2zarábajúceho” potenciálu, tak ak vás bude otravovať priateľ ohľadom založenia spoločného biznisu, berte to opatrne. 10., 11. a 12. budú perfektné dni na zmenu a ak zrovna nechcete komplet prerobenie, isté vaše časti si zaslúžia trochu vylepšenia. A ktokoľvek, kto vám to spomenie, nebude neprimerane hrubý, Rak - bude sa snažiť byť vašim dobrým priateľom. 17. a 18. vás bude baviť skúmať svet filozofov, ale niektorým ľuďom to proste nedôjde, tak bude zbytočné deliť sa s nimi a špeciálnu prózu či verše, ak budú v negatívnom rozpoložení. Priekopnícka nová myšlienka či koncept skríži vaše cesty 22. alebo 23., čo znamená, že budete prvou osobou, ktorá ju bude môcť prezentovať šéfom, či dakde vyššie. Asi hneď priamo z toho nepotečú peniaze, ale pravdepodobne sa vám dostane ocenenia zato, že ste to uvideli do pozornosti iných ľudí. 28. a 29. sa nepredávajte pod cenu. Hocikto, kto nebude vidieť, že za to naozaj stojíte, si nezaslúži miesto vo vašom živote.
Leo

Lev 23. júl - 23. august

Váš rok bude 1. januára práve pred úžasným začiatkom. Budete sa môcť usmievať! Svet bude na vašej strane a vy budete celkom nastavený nato, aby ste získali čo chcete - a nesmierne si celý tento proces užili. Tak nezahadzujte svoj klobúk z novoročnej párty - pretože pravdepodobne budete oslavovať po celý rok! 2. bude viac toho istého báječného. 6. a 7. bude romanca niečo, čo vás bude veľmi, veľmi zaujímať. A ten pocit bude totálne vzájomný! Okolo 11. by sa mohla tá romanca vyvinúť v naplno rozbehnutý vzťah a to ešte navyše celkom ohnivý. Túto zimu sa teda nebudete musieť obávať, že vám bude moc chladno! 16. bude treba byť trpezlivý, aj ak na to naozaj a vonkoncom nebudete mať chuť. 21. bude dobrý deň na zapísanie sa do kurzu háčkovania alebo ma niečo čo vás zaujíma - totálne si užijete, keď sa naučíte niečo nové ! 25. budete vy dvaja budovať rýchle priateľstvo. Pokračujte v rozprávaní a uvidíte ako hlboko to zájde! 31. si prekontrolujte svoj rozpočet. Nevyplatí sa prehnane míňať.
Virgo

Panna 24. august - 23. september

Ako sa mesiac rozbieha, pri mnohých príležitostiach budete mať pokušenie podľahnúť náhleniu. 1. nechcete venovať ani minútu navyše čisteniu zubov. Chcete vynechať čistenie zubnou niťou. Chcete kliknúť „Odoslať“ skôr, než skontrolujete pravopis. Chcete kúpiť kostým bez skúšania. Nechcete nechať kura v rúre na celých 45 minút. Ale na aké pravidlo nesmiete zabúdať? Spomaliť! Náhlením sa nikam nedostanete (ale mohli by ste chytiť salmonelu), takže pozor! 5. a 6. bude na konanie a rozhodovanie lepšia situácia. Váš život je 10. a 11. viac-menej začarovaný, lebo všetko, čoho sa chytíte, bude úspechom. Jediné, čo sa vám 16. bude chcieť, je dať sa niesť prúdom, ale zistíte, že vaše kanoe sa zaseklo. Opatrne sa oddeľte. 19. a 20. sa cítite strašne romanticky, tak zabezpečte, aby s vami niekto v tieto dva večery išiel na rande! 25. sa vám podarí všetko rýchlo vybaviť, ale vaši kolegovia nie sú na rovnakej strune, tak si dajte pozor. 28. hovorte o svojej práci. Bude sa vám to páčiť.
Libra

Váhy 24. september - 23. október

1. ráno to bude vyzerať, ako by na vás spadlo zorganizovať vecí pre každého. Dobre, že ste sa v posledných dňoch starého roka zásobili kávou, mliekom, čajom a máte z čoho urobiť palacinky a môžete teraz pozvať k sebe pár ľudí na poldenné posedenie! Budú to milovať. A vy si tiež vychutnáte, že budete sociálnym hrdinom. Nával celkom fantastického šťastia vám 5. všetko uľahčí (a áno, zahŕňa to aj romancu). 10. bude obzvlášť dobrý deň na vyjadrenie vašich pocitov, prianí, túžob a potrieb. Nezabudnite: ten pocit strachu, ktorý prichádza, keď si predstavíte ako seba robíte zraniteľným je dobrou vecou. Znamená, že vyzývate sám seba. Vy dvaja spojíte vaše mysle 15. a bude to veľmi zmyselné. Ak si budete 20. a 21. myslieť, že veci idú zle, premýšľajte znova: to všetko je váš vlastný uhol pohľadu. 26. bude dobré niečo zdieľať alebo pomôcť. Pomalý a rozvážny bude nakoniec prvý - platiť to bude 31., tak sa neponáhľajte.
Scorpio

Škorpión 24. október - 22. november

Výzvam sa 1. a 2. nebude dať vyhnúť, ale nebude záležať či pôjde o test toho či onoho, keďže iste zabodujete. 8. a 9. budete vyžarovať veľmi veliteľskú energiu, ale opatrne, aby ste si neznepriatelili ľudí, ktorí vám chcú pomôcť. Áno, celkom iste by ste to zvládli sami, ale prečo nepozvať každého, aby sa zúčastnil na tejto zábave? 10., 11. a 12. si nakrátko dovolíte nasledovať svoje rozmary, ale žiť v daný moment nie je vaša šálka kávy. Len preto, že spontánnosť funguje pre iných ľudí, neznamená, že je to pravé pre vás. A teraz, späť k plánovaniu vopred! 17. a 18. vás budú priťahovať dramatické udalosti, ale nebudete chcieť ich naozaj prežiť. Choďte si teda pozrieť divadelnú hru alebo si pozrite dramatický príbeh v kine či telke - potom si môžete vydýchnuť, že to nebolo naozaj, ale len vo filme. 26. a 27. budete mať veľa snahy a odhodlania, ale niekedy ani samotná vôľa nestačí, keď treba zvládnuť niečo komplikované. Priznanie si prehry nie je nikdy ľahké, ale možno nebudete mať na výber. Pritiahnuť pozornosť na seba môže 28. ,a 29. zlyhať, čo vašu myseľ len uistí, prečo to nerobíte veľmi často.
Sagittarius

Strelec 23. november - 21. december

Bude sa vám 2. a 3. zdať, že každý nosí masku? Budete sa musieť naozaj dobre pozrieť, aby set videli až pod fasádu, ale akonáhle to urobíte, budete mať šancu sformovať s niekým novým dlhotrvajúce a hlboké spojenie. 8. a 9. budete mať pocit, že všetko pôjde ako v lete na saniach a keď budete chcieť niečo urobiť - čo ako sa budete snažiť, niečo vám akoby bude brániť pohnúť sa vpred. Hm, možno sa treba len zhlboka nadýchnuť a ticho sedieť, kým tento pocit pominie. Porozprávať sa len tak s neznámymi môže byť 15. a 16. zábava, pretože ak sa spýtate tie správne otázky, zrejme zistíte, že väčšina neznámych ľudí, s ktorými sa počas týchto dní budete rozprávať, sú v určitom stupni známi vašich známych či príbuzných. Svet je nakoniec taký malý! Mladí duchom budete 19. a 20. nezávisle na vašom chronologickom veku a tak hranie hier, robenie grimás, a hlasný smiech aj na hlúpe vtipy budú súčasťou vášho dobre stráveného dňa. 26. a 27. tu bude nerovnomerný prúd energie, čo môže spôsobiť, že budete robiť veci, ktoré by ste normálne nerobili. Aktuálne dôsledky toho čo spravíte nemusia byť nakoniec zlé - pokiaľ sa potom budete môcť na seba pozrieť do zrkadla, počínali ste si fajn.