Capricorn

Kozorožec 22. december - 20. január

Toto celkom iste bude asi to, ako sa bude formovať váš mesiac. 1. sa zobudíte plný energie, pozitivity, veľkých snov, super plánov a všeobecného pocitu spokojnosti a mieru. Báječné! Využite aspoň trocha tohoto fantastického stavu bytia a budete nezastaviteľný a to počas celého mesiaca - aký bude dlhý. Ach, a nezabudnite ďalej pracovať na svojej kondícií. Je to dôležité! Okolo „tak kreatívneho” 4. a 5. sa budete cítiť „tak kreatívne”. Páni! Na čo teraz prídete, môže zmeniť váš pohľad (a aj pohľad iných) na veci - a to navždy. 9. a 10. budú hrať dôležitú rolu vo vašom premýšľaní deti. Okolo energeticky extrémneho 14. a 15. môžete byť jeden moment hore a druhý zas dole. Choďte si zaplávať, aby ste vyvážili tieto neustále energetické zmeny. 19. a 20. sa nebojte urobiť krok vpred a začnite si mapovať plány na nový džob, novú romancu alebo na nové šaty. Budete myslieť jasne a mať kopu vnuknutí! 25. sa budete hýbať vpred rýchlosťou svetla a budete totálne pripravený na skvelé dni, ktoré vám 27. a 28. prídu do cesty. 31. majte dobrú náladu.
Aquarius

Vodnár 21. január - 19. február

Och, ách - vyzerá to, že 1. budete čeliť nejakej malej reštrikcii. Než však začnete považovať tieto nečakané obmedzenia za zvieraciu kazajku, z ktorej sa musíte svojím spôsobom dostať von, prečo sa naopak neposnažiť vidieť pozitívnu stránku všetkých pravidiel, regulácií, limitácií, obmedzení a, áno dokonalých a úplných reštrikcií. Niekedy alebo pre niekoho môže byť nemožnosť robiť všetko naozajstnou injekciou kreativity, keďže to človeka prinúti na niečom pracovať tak ako len môže. Niekedy je fajn mať hracie pole trocha zúžené či obmedzené - je potom ľahšie sústrediť sa nato, čo treba. Okolo totálne báječného 2. a 3. sa vaše horizonty rozšíria a limitom bude len obloha. Vú-hú! Budete udivený aké úžasné budú vaše myšlienky a nápady 6, 7. a 8. Užite si to! Neuveriteľne horúce, horúce a vzrušujúce romantické spojenie rozkolísa váš svet 11., 12. alebo 13. (alebo to spojenie rozkolísajú práve tieto dni? Je to na vás!). 19. a 20. si podrobne prezrite čo je na prípadnej zmluve vytlačené aj drobným písmom. 25. a 26. budú nové kontakty obrovsky dôležité, tak ich pár urobte. 29. a 30. budú super inšpirujúce dni a budete v ďalšom úžasnom období. 31. si odpočiňte.
Picses

Ryby 20. február - 20. marec

Vždy pomáha mať priateľov na vyšších miestach - a vy ich máte. Títo priatelia za vás 1. augusta potiahnu za nitky vy budete celkom iste chcieť povedať ďakujem. Ak neviete, kto je vašim dobrodincom, buďte len veľmi, veľmi vďační a veľmi, veľmi milý k ostatným. Priznajte svoj dlh nejakej vyššej moci! Okolo super fantasticky úžasného a báječného 4. a 5. budete nezastaviteľný! Znova poďakujte za dobré správy a veci ktoré sa vám dostávajú akýmkoľvek spôsobom, ktorý sa vám pre vás zdá najvhodnejší (prechádzka na pláži, tanec v lese, óda na prírodu). Počas veľmi nežného a komunikatívneho 9. a 10. nakoniec zrazu zistíte, odkiaľ sú (a ako sa im páčite!) Viac zábavy a viac romance vás čaká 14. a 15. Počítajte svoje šťastné hviezdy! 19. a 20. možno budete chcieť ustúpiť o krok späť a analyzovať váš vzťah do morku kosti. Odolajte tomuto nutkaniu! 25. a 26. skončí našťastie nezhoda s vašim šéfom tak, že vy budete mať pravdu. Nabudúce buďte trocha diplomatickejší. 31. pomôžte spolupracovníkovi.
Aries

Baran 21. marec - 20. apríl

Áno, vy to dokážete! To je to čo si musíte 1. augusta pre seba opakovať, znova a znova, hocikedy narazíte na nejakú prekážku alebo ťažkosť. Áno, vy to viete! Áno! Iste, m§že sa zdať, že nikdy neprídete nato, ako presvedčiť vášho potenciálneho klienta, že ten perfektný byt je perfektný aj pre nich, ale ak zostanete vždy pozitívny, môžete veľmi ľahko prísť nato, že to je to čo naozaj precízne viete urobiť. Sebadôvera je polovica bitky. Viera v to čo robíte, je druhá polovica. Okolo 4. a 5. budete v skvelom období a budete sa z neho naozaj tešiť. 6., 7. a 8. počas dní o ktorých možno povedať „ako som zrazu mal šťastie” sa budete diviť, ako sa vám dostalo toľko šťastných náhod. Kto vie? Len celkom iste tvrdo popracujte na tom, aby ste si to užili. Okolo super flirtovného 11., 12. a 13. sa nebudete môcť nabažiť jeden druhého. 19. a 20. sa skúste zmiesť z vašej cesty všetky nudné záležitostí - nevyhnite sa im, len ich hneď vybavte. Pečivo, účty, prádlo - neodkladajte ich na neskôr. Trocha agresívnej priebojnosti nikdy nezruinovalo niekoho biznis, pokiaľ sa snažili správnym spôsobom túto takpovediac agresiu usmerniť. Urobte tak 25., 26. a 27. V posledný deň mesiaca sa snažte najlepšie ako viete získať pre vašu karmu nejaké dobré body navyše.
Taurus

Býk 21. apríl - 21. máj

Poznáte ten pocit, ktorý máte, keď zabudnete alebo zanedbáte veci, ktoré treba robiť, aby ste sa cítili spokojne a vyrovnane? Ako, keď vynecháte vašu hodinu jogy, potom zasa ďalšiu a potom zasa ďalšiu a pijete príliš veľa kávy a nedoprajete si dosť spánku? A potom sa cítite trocha úzkostlivo a vyčerpane a celý nesvoj? Nuž, ak zažívate tieto pocity, potom viete čo máte robiť. Dajte sa dokopy! Postarajte sa o seba! Buďte dobrý k svojmu telu a duši! Budete sa cítiť lepšie, akonáhle vykonáte všetky správne kroky. Okolo na budúcnosť orientovaného 4. a 5. sa celkom iste budete potrebovať porozprávať s priateľmi. Na 9. a 10. si stanovte nejaké ciele, pretože budete celkom pripravený ich dosiahnuť. Potom celkom iste n svoju hodinu jogy, pomôže vám to dostať sa naspäť nohami na pevnú zem. 14. a 15. počúvajte všetku svoje impulzy, ktoré vám budú radiť zostať doma. Ak žiadne nemáte, potom choďte von tancovať! Okolo trocha príliš ospalého 21. a 22. si budete len myslieť, že ste príliš ospalý nato, aby ste čokoľvek robili. Namiesto vynechania hodny spinningu by ste však naopak tam mali rovno vybehnúť. Potom ak budete stále unavený, choďte skoro spať. Čím viac sa 27. a 28. vrátite späť k základným veciam a koreňom, tým hlbšie vnuknutia budete mať. 31. pozvite kamaráta na kávu.
Gemini

Blíženci 22. máj - 21. jún

Vždy je skvelé mať partnera, či už otvárate obchod s koláčmi alebo si zakladáte rodinu alebo chystáte párty s cirkusovou témou, aby ste úspešne dotiahli leto do konca. Ale ak začiatkom mesiaca zistíte, že váš partner vám stále hovorí, čo máte robiť, mali by ste si dať sedenie a prediskutovať rozdiel medzi partnerom a šéfom. Pamätajte si, ak nebude otvorený k vašim sťažnostiam, tak predsa vždy do toho môžete ísť sami, ak bude treba. 4. a 5. budú dni náchylné na nedorozumenia a možno bude treba vyjadriť sa znova a znova a veľmi pomaly. Urobte tak. 11., 12. a 13. budú báječné dni. Budete jedným jasným svetlom. A naozaj presvietite každú miestnosť, do ktorej vojdete! Iste nemôžete očakávať, že budete zakaždým a s každým perfektne komunikovať. A ak budete mať 19. a 20. trocha problém rozprávať sa povedzme s členmi rodiny, zhlboka sa nadýchnite a spomeňte si, že táto fáza pominie. 25. a 26. použite svoj šarm a svoje jemné presvedčovacie sily nato, aby ste dosiahli čo chcete. Och a áno, vy viete ako to urobiť! 31. sa sústreďte na svoj kreatívny potenciál.
Cancer

Rak 22. jún - 22. júl

1. bude treba jednoducho trocha spomaliť. Niečo ako: pribrzdi. Čosi ako: spomaľ, nežeň sa tak. Za čím sa to vlastne tak naháňate? Je čas na letné radovánky! Namiesto toho pobehovania dookola ako kurča s odrezanou hlavou, a namiesto narastajúcej frustrácie, že tá vec, s ktorou potrebujete pokročiť, nebola hotová už predvčerom, prečo nevyužiť váš nečakane voľný čas na zaplávanie si v oceáne alebo aspoň v bazéne? S tou vecou pokročíte, keď s ňou pokročíte. A do tej doby sa vám dostane tak veľmi potrebnej dávky leta! Tá kombinácia slnka-vody-vzduchu a zábavy vás 6., 7. a 8. zanechá s báječnými pocitmi. Nezabudnite zavolať svojim najlepším kamarátom a užiť si nejaký čas vonku - všetci spolu! Vždy sa nájde niečo, čo by mohlo byť vylepšené doma, tak prečo 12. a 13. nerozbehnúť ten záhradný projekt? Urobte pre seba niečo skvelé 17. Váš intelekt bude 21. váš najlepší spojenec, takže nezabudnite dostatočne ho precvičiť. Túžba ísť rýchlo vpred by mala byť 26. vyvážená so starostlivou, uváženou relaxáciou. Skúste niečo trochu divoké 31. Tancujte!
Leo

Lev 23. júl - 23. august

Ste žrútom, pokiaľ ide o učenie. Áno, je to pravda: Pokiaľ ide o nové veci, proste sa nemôžete nabažiť. Tento mesiac, začnúc 1., to znamená, že budete mať rušno. Budete sa učiť tancovať. Naučte sa riadiť. Naučte sa smiať silnejšie, myslieť hlbšie, a zostať hore dlhšie. Možno by ste sa mali učiť plávať. Možno by ste sa mali naučiť nejaké skoky. Možno by ste sa mohli naučiť milovať niečo, čo ste vždy predtým nechali tak, ako čosi čo nemáte radi (skúste záhradné práce). Aj keď to bude vyzerať trocha skľučujúco, nebude to tak. Prečo? Pretože učenie sa novému je to, čo viete najlepšie. Vaši priatelia budú ľudia, ktorých 5. naozaj budete chcieť mať okolo vás. Tak im zavolajte a popozývajte ich. 10. nemíňajte viac, než si môžete dovoliť - na čokoľvek. Ekonomika je ešte stále trochu takpovediac vo vzduchu, a chcete predsa byť trochu bezpečnej strane. 14., 15. alebo 16. sa nedajte uspokojiť len s povrchným riešením zložitého problému. Vaša prispôsobivosť vám 21., 22. a 23. zachráni deň (znova). 27. alebo 28 sa prihláste na nejaký večerný alebo dokonca nočný kurz. 31. si doprajte minútku popremýšľať o všetkom, čo ste sa naučili tento mesiac. Potom nechajte bežať vaše ďalšie fantastické nápady!
Virgo

Panna 24. august - 23. september

Na začiatku mesiaca začne putovať vaša vládnuca planéta Merkúr nakoniec priamo v znamení citlivého Raka a komunikačné problémy by sa mali vytratiť. Ak ste posledných pár týždňov mali s niekým nejaké nedorozumenia, bude dobrý čas úprimne sa ospravedlniť alebo vľúdne prijať ospravedlnenie od niekoho iného. Mocný Mars vstúpi do vášho zorganizovaného znamenia 18. augusta a tak dokončiť veci bude vaša priorita číslo jeden. Vaša snaha prevziať kontrolu nad vecami môže byť odrádzajúca, ale vy sa len budete snažiť spraviť si svoje a spraviť to dobre. Organizácia bude teraz vašim najlepším priateľom. Romantická Venuša tiež vstúpi do vášho disciplinovaného znamenia 21. augusta, atak záležitosti srdca budú veľmi záležať aj na faktoch a praktických veciach. Ukážte milovaným, ako veľmi pre vás znamenajú, tým že sa ponúknete , že spravíte nejaké domáce práce či umyjete auto. Čím praktickejšie gesto, tým bude mať pre vás väčší zmysel. Slnko vstúpi do znamenia Panny 23. augusta a uvedie tak sezónu vášho rozumného a citlivého znamenia. Budete vo svojom elemente, užijete si ukladania vecí na svoje miesta, chodenia na čas a uistenia sa, že vás dom a kancelária sú super čisté. Dbanie na detaily je to, čo viete najlepšie, a milujete ak sa môžete zbaviť smetí a odpadu (aj fyzického aj pocitového).
Libra

Váhy 24. september - 23. október

Romanca! Romanca! Vzťahy! Viac romance! Viac vzťahov. Ach zlatko! 1. august bude dosť náročný, keď pôjde o vás a o nich a o vás dvoch. To je skutočne veľmi, veľmi dobrá vec, aj keď to zahŕňa veľa práce na vašej strane. Nebojte sa, nakoniec sa vám to všetko vyplatí! 4. a 5. si dajte trochu pauzu od všetkej tej náročnej práce. (Áno, to znamená, by ste mali ísť von a trochu sa pobaviť!). 10. budete trocha zahltení drobnosťami, ale všetko to pominie okolo 12. a 13., počas krásnych, slnečných dní, ktoré snáď už ani nebudú môcť byť sladšie. Zahryznite do zrelej broskyne priamo od pestovateľov na trhu a pomyslite si - ach, život je dobrý! Komunikácia bude 17. a 18. plynúť ľahko. Vidíte? Nakoniec sa naozaj budete dostávať na kĺb tej „vzťahovej” veci! (To bude mimochodom pravda, aj či už ste alebo nie ste bez partnera). Ak vás bolí chrbát, či zadok, asi to znamená, že ste strávili príliš veľa času sedením pri počítači. 24. a 25. choďte na jogu. Zabavte sa 29. a 30. Fajn si vyhodíte z kopýtka! 31. sa dobre porozprávajte.
Scorpio

Škorpión 24. október - 22. november

Ako sa mesiac 1. rozbehne, tak sa rozbehnete aj vy. Budete pripravený podpísať ten kontrakt. Budete pripravený urobiť ten obchod. Začať fitnes program. Ísť von na to rande. Nájsť tú osobu, s ktorou vás bude tešiť ísť na to rande. Páni! Práve teraz nebude nič, čo by vás zastavilo. A prečo by malo? Okolo 4. a 5. sa ich nebudete vedieť dosť nasýtiť (či už to bude váš šéf, vaši kolegovia alebo váš romantický partner) a oni sa nebudú môcť nasýtiť vás. A obom stranám sa to tak naozaj bude páčiť. Prečo si nenaplánovať nejaké extra vyrazenie von? Firemný piknik, kto sa pridá? Ak budete pred sebou mať nejaké nudné úlohy, snažte sa čo najviac premeniť ich na zábavu. Prečo si nepískať, kým budete pracovať? 14. a 15. vám dobre padne hlboká debata s nejakým vzdialeným drahým. 20. a 21. by priateľ mohol potrebovať nejakú láskavosť alebo pomoc, tak sa snažte im čo najlepšie pomôcť. 23. a 24. budete v superstar móde. Užite si ho! Impulzívny nákup 25. a 26. môže aj nemusí byť dobrý nápad. Počas veľmi špeciálneho 31. sa snažte byť kreatívne kreatívny.
Sagittarius

Strelec 23. november - 21. december

Ste zvyčajne celkom štedrou osobou. Neváhate zaplatiť rundu drinkov alebo minúť čosi na dar pre priateľa. Ale 1. augusta by ste sa mali naozaj držať o krok späť. Nakoniec, prečo niekomu kupovať drahú hodvábnu značkovú kravatu, keď je toľko letných kvetov dostupných za fajn cenu? Naozaj ide o nápad, čo sa počíta - a niekomu by sa naozaj mohli viac páčiť kvety než drahá kravata. 4.a 5. sa snažte čo najviac vykročiť do dňa správnou nohou. Ale ak vykročíte tou druhou, snažte sa aj tak vyťažiť z toho čo najviac. Premýšľali ste nad meditáciou ako prvou rannou vecou? To by mohlo pomôcť. Tisíce vašich povinností beriete vždy veľmi, veľmi seriózne. Ale nenechajte ich oťažieť natoľko, že sa 9. a 10. začnete prehrievať. Čo potrebujete, je nejaké seriózne cvičenie! 16., 17. a 18. bude pred vami nejaké seriózne dobrodružstvo. Tak si dajte vaše šortky na dobrodružstvá! A nezabudnite krém na opaľovanie. A choďte, choďte, choďte! 19. a 20. sa snažte byť tak spoločenský ako len viete a nepochybíte. Počas báječného 25. a 26. sa vám splní aspoň jedno prianie. Tak neváhajte snívať! Ak sa budete 31. plaziť, potrebujete sa dostať do dobrej fyzickej formy.