Capricorn

Kozorožec 22. december - 20. január

Aký je najlepší spôsob, ako zrýchliť postup k cieľu? 1. mája by vás odpoveď mohla prekvapiť. Mali by ste sa sústrediť nato, kde chcete neskôr byť? Nie - aspoň nie teraz. A áno, váš prvý krok by mal byť, že sa poriadne a dlho pozriete nato, kde ste práve teraz. Nebuďte prekvapený, ak nebude také ľahké zistiť to, ako ste si mysleli. Nezáleží na tom, aké zložité, záludné, či nepohodlné bude zhodnotiť vašu situáciu - urobte to: pomôže vám to dostať sa tam kde chcete, ak budete vedieť, kde ste teraz. Peniaze budú pre vás 4., 5. a 6. kľúčovou záležitosťou. Tak spočítajte aj drobné a niečo odložte bokom. 10. a 11. bude dôležitá rodina, ale dôležitá bude aj kariéra. Tak ako si môžete vybrať? Tu je pomôcka: buďte k sebe totálne úprimný. 16. a 17. to neberte osobne. Nebude to mať s vami nič spoločné. Okolo 22. sa bude treba pustiť do práce. Rýchlosť, akou budete napredovať vás 27. nadchne. 30. a 31. budete tam, kde ste chceli byť rýchlejšie, než ste si kedy pomysleli, že to pôjde. Tak sa teda zastavte a užite si vôňu ruží.
Aquarius

Vodnár 21. január - 19. február

1. budete mať chuť si zaspievať. Tak čo vám v tom do pekla bráni? Kdekoľvek už budete, len sa nebojte a otvorte svoje srdce. Otvorte svoje oči. Otvorte svoje ústa - a spievajte! Dokonca aj ak sa vám v autobuse do práce ujde pár pobavených pohľadov, určite sa budete cítiť skvele. A šance sú, že vyjasníte ráno viac než len pár spolucestujúcim! 4., 5. a 6 sa budete cítiť senzačne. Nuž, bude to tým, že všetko vám pôjde ako po masle! 9., 10. a 11. budete mať akoby mimochodom geniálne nápady, tak sa uistite, že si ich zapíšete, keď sa vám vyskytnú! Istá emocionálna záležitosť môže 16. vyzerať ako priadne veľká diera na ceste. Zostaňte s chladnou hlavou a uvidíte, že to nie je až také strašné a veľké. 20. bude vašim cieľom zostať uzemnený. Aké sú vaše najhlbšie, najskutočnejšie a najpravdivejšie pocity ohľadom vašej práce? Spýtajte sa sami seba 25. A neakceptujte nič než holú pravdu, len tak si pomôžete. Okolo veľmi relaxačného 27. budete naozaj otvárať svoju myseľ a srdce a budete pripravený prijať všetky druhy nových plánov, smerov a nápadov. Skvelé! Mesiac zabaľte serióznym fyzickým cvičením 30. a 31. - aj ak sa vám do toho nebude chcieť.
Picses

Ryby 20. február - 20. marec

Šťastie bude 1. na vašej strane. A to bude skvelé. Pretože každý a naozaj každý môže občas využiť trocha šťastia. A bude to vyzerať tak, že sa vám ho dostane kopa, a všetko naraz! Bude to veľkolepé. 5. využite svoj voľný čas vo váš prospech. Dobre porozmýšľajte o tom, čo naozaj chcete - potom, keď príde čas, budete lepšie pripravený to získať. 7. a 8. sa vám chystá prísť niekoľko skvelých správ. Uistite sa, že sa poďakujete všetkým, ktorý do toho boli zahrnutí! 12. a 13. sa vám ujde pár naozaj horúcich zamilovaných pohľadov. Páni! 18. skloňte hlavu, najmä ak pôjde o drámu a traumu v práci. Bude lepšie, ak sa jednoducho sústredíte na vaše vlastné záležitosti a miniete svoju energiu na prácu na dobrej starostlivosti o seba. Problémy v partnerstve sú normálne. Tak nepanikárte ak 22. nejaký vyvstane. Vysporiadajte sa s tým a zostaňte silný. Okolo 27. bude treba v práci čosi dobehnúť - aj keby ste si radšej zobrali deň voľna. Mesiac ukončite 30. a 31. nejakou peknou skupinovou aktivitou.
Aries

Baran 21. marec - 20. apríl

Čo je zlé na tom istom starom a na všetkom po starom? Nuž presne práve to. Je to to isté staré a zas to isté. A 1. budete mať náladu na čokoľvek, len iné. Tak vyrazte von a pozrite si niečo nové. Učte sa. Objavujte. Stretávajte ľudí, choďte na rôzne miesta, robte veci, ktoré zvyčajne nerobíte. Nuž, keď vás naozaj nič nenapadne choďte rovno do do školy vo vašom okolí a prihláste sa na jazykový kurz. Áno, dokážete to! 4., 5. a 6. bude treba, aby ste si sformulovali svoje ciele. Musíte si zjednotiť vašu víziu. Akonáhle tak urobíte, dostanete sa v poriadku tam, kde potrebujete. 9., 10. a 11. sú k vám na ceste dobré správy. Páni, teraz naozaj budete môcť ľahko dýchať! 16. sa budete cítiť dosť rozladene. Straste sa toho a zistite, či sa z tejto skúsenosti môžete niečo naučiť. 21. budete mať niečo na práci, aj keď sa vám do toho práve nebude chcieť. Áno, treba si dôkladne vyčistiť zuby, treba oprať veci. Treba zaplatiť účty. Urobte to - čokoľvek už to je, čo vám treba urobiť a potom si môžete užiť aj zábavy. Ako pôjde 27. ten jazykovým kurz? Robíte si domáce úlohy? 30. a 31. si usporiadajte priority jednoznačne - vaša reputácia bude práve teraz veľmi dôležitá.
Taurus

Býk 21. apríl - 21. máj

Financie budú 1. zaberať leví podiel z vašich energií. Nenechajte sa však riadiť panikou, ale buďte realistický čo sa týka toho, čo si práve teraz môžete dovoliť. Najhoršou vecou, čo by ste mohli urobiť by bolo príliš sa odovzdať nejakej schému, ktorá sa nemusí celkom vyplatiť. Nejaký ten lacný výlet, na druhej strane, by mohlo byť 2. a 3. niečo práve pre vás. Pamätajte: nemusíte minúť veľa peňazí nato, aby ste niečo fantastické zažili. V skutočnosti, ak napríklad budete v lacnom penzióne alebo v niekoho súkromnom dome, alebo v kempingu, dá vám to oveľa lepší obraz miesta, ako keď by ste boli v drahom hoteli. Vyrozprávať to vám príde 7. a 8. naozaj veľmi vhod, najmä ak pôjde o porozumenie vašim pocitom. Okolo 12. a 13. budete mať pocit, akoby ste práve vyhrali v lotérií. Všetko akoby pokvitne! Tak sa uistite, že si nájdete čas a užijete si to! 18. počúvajte, počúvajte, počúvajte a nesúďte, nesúďte, nesúďte. A aj 19. Naozaj, bude to vo vašom najlepšom záujme. Tak, 24. budete mať 24. trocha lenivý pocit. Nevynechajte ale vaše fyzické aktivity, nezrušte plány na stretnutie s kolegom v múzeu, len aby ste celý deň v potemnelej miestnosti pozerali telku! Nie, nie ne. Len to všetko aj tak spravte, aj to cvičenie, aj stretnutie aj telku. 30. a 31. budete mať kopu energie, aby ste úspešne zabalili mesiac.
Gemini

Blíženci 22. máj - 21. jún

Viete čo hovoria: ak si dáte dva ovocné poháre so šľahačkou s niekým, koho máte veľmi radi, je to o moc lepšie ako ak tie dva ovocné poháre zjete sami(čo je aktuálne trocha veľa). Tak sa 1. dajte dokopy s niekým, koho máte veľmi radi! A robte niečo, z čoho sa naozaj potešíte. Vy dvaja ste predsa skvelý tím. Ale 2. a 3. možno budete musieť ísť v niečom sám. Nerobte si z toho ťažkú hlavu - totálne to zvládnete. Okolo 9., 10. a 11. budete pripravený na nejaké seriózne socializovanie. Tak pripravte večernú párty, posedenie s dobrým, jedlom, pivom a hudbou alebo bowlingovú párty. Alebo noc v meste v nejakých tichých lokalitách, kde sa môžete všetci porozprávať. Istá povinnosť či bremeno bude 16.a 17. držať pekne na krátko vaše financie. Alebo niečo iné. Romanca, romanca, romanca. Bozky, objatia, vzdychy. Ách, 22., 23. a 24. budú pre vás vyzerať dobre. A pre druhú stranu tiež. Biznis je biznis - biznis nie je romanca alebo hra alebo vtip - bude to platiť 30. a 31. Tak si dajte vaše „seriózne” oblečenie a vašu tvár typu myslím obchodne a urobte svoj džob. Áno, správne, viete čo treba spraviť. Dží-ha!
Cancer

Rak 22. jún - 22. júl

Niekedy môžete mať super aktívny spoločenský život, ale bude to zákonite na úkor vášho pracovného života. Inokedy však musíte podávať vysoké výkony v práci, avšak aj toto si vypýta svoju daň (t.j. váš spoločenský život bude trpieť). V 1. deň si obidva prvky vášho života konkurujú. Vaši priatelia vás chcú vidieť častejšie a váš šéf si myslí, že všetok čas je premárnený ak nie ste vo svojej kancelárii. Vy ste jediný, kto môže rozhodnúť. Kam sústredíte svoju energiu? A kde budete šetriť? Do 5. dňa budete najšťastnejší, ak sa neunáhlite. Zamyslite sa, myslite, myslite. A potom ešte viac! 10. si dajte na čas. 11. sa nikam neponáhľajte. 16. a 17. budete chcieť zrýchliť priamo v pred. Teraz pre vás neexistuje nič len dobre ušetrený čas. Odpočiňte si od všetkých vašich neuvážených krokov a 23. strávte krásny čas s rodinou. Rovnováhu medzi prácou a súkromím nadobudnete 27., ale nezabudnite chodiť do posilňovne, bez ohľadu na to čo sa deje. 30. a 31. si už môžete trochu oddýchnuť.
Leo

Lev 23. júl - 23. august

Romantika. Bozky. Viac romantiky. Viac bozkov. Ešte viac romantiky! Ešte viac bozkov! Áno, na toto všetko a ešte aj viac sa môžete tešiť na začiatku mesiaca. Užívajte si! 5. a 6. vás jeden či dva osobnostné konflikty môžu vyviesť z miery, dokonca môžete byt sklamaný, ak neprídete na to, ako sa tomu vyhnúť. Takže sa tomu skúste vyhnúť. Naozaj zbožňujete učenie. Tak sa oddajte svojim najzvedavejším podnetom 9.,10. a 11.. Nový projekt alebo vzťah vám môže naozaj pomôcť pochopiť cestu, ktorú ste si zvolili, tak začnite niečo nové 16. a 17.. Ak máte zúfalú potrebu niečo technicky modernizovať, tak 22. choďte do toho a nakupujte počítače. Mohlo by to byť práve to, čo potrebujete, aby v práci a doma išlo všetko tak, ako má. Do 27. a 28. je ten správny čas na lásku, objatia a viac bozkov. Ukončite mesiac 30. a 31. tým, že trochu pomôžete vašim priateľom. Mohli by vašu pomoc potrebovať a vy sa budete cítiť lepšie, ak im pomôžete. Po tom všetkom, bez ohľadu na to kde ste, sú to vaši priatelia, ktorí tvoria váš svet.
Virgo

Panna 24. august - 23. september

Libra

Váhy 24. september - 23. október

Čím ďalej hľadáte, tým zvláštnejšie odpovede nachádzate. Toto môže byť vašim mottom 1.. Nie ste spokojní s prístupom k životu spôsobom „každý to robí, tak by ste to mali robiť aj vy“. Nie, musíte nájsť sami seba. Čo je pre vás najlepšie? Čo nie je až také dobré? Hľadajte, hľadajte, hľadajte. Prijať tak negatívne, ako aj pozitívne – je rovnako dôležité ako vedieť čo nemáte radi, ako vedieť čo radi máte. 5. a 6. sa môžete cítiť vyložene plačlivo. Pozrite si veselý film. Choďte ďalej, choďte na to. Je to pre vás dobré! 9.,10. a 11. sa zamerajte sa na vzťahy s vašimi najbližšími a najmilšími. Čím lepšie toto vyriešite, tým budete lepšie pripravení s nimi spolupracovať. 15. zoberte kamaráta/tku zabehať si a porozprávajte sa o práci. 20. vám otravný hlas vo vašej hlave vraví niečo, čo potrebujete počuť. Zapíšte si, čo hovorí a potom mu povedzte nech ide preč a, že veľmi pekne ďakujem. 25. to vyzerá na dosť intenzívny deň, keď príde na rad práca. 30. a 31. ukončite mesiac tým, že si doprajte výnimočnú starostlivosť o seba. Zaslúžite si to.
Scorpio

Škorpión 24. október - 22. november

Impulz kúpiť si niečo by mohol byť cestou na zdvihnutie vašej nálady a zbavenie sa depresie 1.. Potom opäť by vám to mohlo dať prchavý pocit uspokojenia, ktorý končí v zásade vtedy, keď už máte prázdnu peňaženku. Riadne si to rozmyslite ešte predtým, ako si niečo kúpite. Mohlo by vám priniesť lepšie pocity než akýkoľvek nákup jednoducho si isť zaplávať? Ak je odpoveď „áno“, tak viete čo spraviť. Odložte tašky a zoberte okuliare. Je čas sa potápať! 5. stále a stále potrebujete vyriešiť zostávajúce emocionálne problémy ešte predtým, než sa budete skutočne môcť posunúť ďalej. 10. je naozaj dobrý deň na seriózne cvičenie. Ak nedostanete to napätie zo seba von, mohli by ste byť príliš vystresovaní. Malé riziko je jedna vec, no veľmi veľké, bláznivo šialené riskovanie je druhá. 15. sa uistite, že ich dokážete rozlišovať. Čo plánujete na 20.? Noc vonku s priateľmi? Ak ste im zatiaľ nezavolali, aby si to dali do svojich plánov, tak sa rozhýbte! 25. budete vo výbornej forme. A budete mat veľmi dobrý deň. Taktiež 26.. 30. a 31. spustite nový pracovný projekt.
Sagittarius

Strelec 23. november - 21. december

Rozbaľte to hneď 1., pretože toto je váš mesiac. Ste obklopení dobrou vôľou, dobrým obdobím, dobrými priateľmi a dobrým vývojom, a páči sa vám to (a ako sa vám to páči!). Urobte si dobré plány, pretože všetky sa môžu stať skutočnými. Niekto úplne neznámy má ten najfantastickejší nápad, aký ste kedy počuli; majte uši nastavené 5. a 6.. Dosiahnete sakra veľa 10. a 11., takže nebuďte šokovaní, keď kroky o ktorých ste si ešte pred pár týždňami mysleli, že ich nebudete schopní spraviť, vám pôjdu samé od seba. 16. a 17. budete mať vysoké nároky. Držte sa ich. 22.,23. a 24. budete v úžasnej pozícii pomáhať druhým vyriešiť ich problémy. Či už to robíte profesionálne alebo medzi svojimi priateľmi, ľudia ktorým pomôžete, to skutočne ocenia. Budete na obzvlášť dobrom mieste 27. a 28.. Zameriavate sa na svoje ciele a náladu máte dobrú. Čo by mohlo byť lepšie? Nie veľa. 30. a 31. ukončite mesiac vážnymi analýzami vašich finančných potrieb, požiadaviek, túžob a uznania.