Capricorn

Kozorožec 22. december - 20. január

Mocný Mars získa trocha taktu, keď sa spojí s gracióznymi Váhami 3. októbra, čo prinesie výhody v mnohých oblastiach vášho života. Bude milé a príjemné vyhrať argumentáciu použitím jemných zdôvodnení - radšej než ako by mali na vás nahliadať ako na „zlého chlapca” kvôli použitiu ná´tlakovejších taktík. Kvadratúra slnka a Saturna 7. októbra prinesie testy a výzvy, ale tak predsa beží život a trocha sa vyrastá, Kozorožec. Pozerajúc sa späť na váš život, necítili ste sa najlepšie, keď ste prekonali nejaké väčšie prekážky? Nenechajte sa odradiť obmedzeniami, ktorým teraz môžete čeliť. Narodili ste sa, aby ste ich prekonali! Spln mesiaca 13. októbra vás povzbudí dať sa do akcie - skôr než len sedieť a pozerať, ako sa niečo stane - čo vám môže pomôcť realizovať veľa toľko potrebných vecí. Keď sa to skombinuje s vašou praktickou odhodlanosťou, môže to byť veľmi produktívny čas. Sústreďte sa ale na dokončenie súčasných projektov pred začatím nových. Počas sextilu milujúcej Venuše a Saturna 20. októbra budete túžiť, byť pri sebe niekom ešte bližšie. Či už budete chcieť väčšiu pozornosť od vášho súčasného partnera alebo sa budete chcieť dostať bližšie k niekomu, po kom pozeráte. Kľúčom v tomto tranzitnom období bude byť trpezlivý, lebo čokoľvek by ste dosiahli v tomto období nátlakom, nemalo by dlhotrvajúci potenciál.
Aquarius

Vodnár 21. január - 19. február

Každý potrebuje cítiť, že je potrebným členom spoločnosti. Ale niekedy cítite, že to potrebujte viac, než iné veci. 1. sa ponorte do svojej hlbokej túžby pomôcť. Čím viac sa do toho dáte, tým lepšie sa budete cítiť. Začnite s dobrovoľníčením v polievkovej kuchyni alebo pomáhaním rodinám v núdzi s organizovaním ich výdavkov. Skôr než sa nazdáte by ste mohli začať s vašim vlastným charitatívnym fondom. Obmedzenia a reštrikcie zvyčajne padnú reštriktívne. Ale niekedy - ako 5. a 6. - sa reštrikcie ukážu ako požehnanie. Prinútia vás ku kreativite pri riešení problémov a vy prídete s riešením, z ktorého spadne šéfom sánka! 11. musíte dobre prehodnotiť vaše zdroje. a nemíňajte zbytočne! Okolo objavov plného (ale na výnosy chudobnejšieho) 17. októbra prídete na pár fascinujúcich záverov o tom, odkiaľ a kam smerujete. 21. budete triumfovať v hádke či súboji o moc. 26. sa spojte, nehľadiac na to, aké neľahké to bude. 30. zorganizujte vyrazenie von.
Picses

Ryby 20. február - 20. marec

Dôverujete a to je jedným z vašich silných bodov. Dávate tým ľuďom istú výhodu - dôverujte im aj v pochybnostiach, pri ktorých by ich iní obišli a keď sa títo ľudkovia chovajú tak ako podľa seba zvyknú, môžete sa od nich veľa naučiť. Niekedy sa ukážu tak, že majú veľa toho, čo môžu dať. Ale 1. potrebujete byť trocha opatrní. Niekto nebude dôveryhodný , tak sa majte na pozore (ak to dokážete). Nemeňte ale kompletne svoj štýl - keď dôverujete, riskujete sklamanie a je vašou silnou stránkou že ste ochotný to podstúpiť. 5. vám niekto pomôže. Úžasné! 10. a 11. budete mať dva skvelé dni. Kto by to vedel, že toľko úspechu a romance môže tak dobre padnúť? 16. budete pripravený na ešte dokonca viac fajn zážitkov v oblasti lásky. Okolo 21. bude naozaj potrebné opäť sa pozrieť na svoj plán zdravia. Robíte všetko čo sa dá (vrátane dostatku spánku). aby ste zostali zdravý? 26. nájdite rovnováhu. 30. vykročte alebo postúpte vpred. Dôverujte im, aj ak by vás celkom ľahko mohli podraziť.
Aries

Baran 21. marec - 20. apríl

Keď bude mocný Mars vo svojej retrográdnej fáze, bude čas dať na rozjímanie a snívanie za bieleho dňa. Nie je vždy ľahké nájsť si nato počas povinností čas, ale práve teraz bude t o správne obdobie. Rovnako bude váš mocný vládca Mars v tomto čase v jemnom znamení Váh a to až do konca mesiaca, a bude lepšie riešiť problémy taktom než silou. Pre ľudí okolo vás to môže znamenať pokojnejšie obdobie, Baran. Nov Mesiaca 6. októbra môže byť fajn na nový projekt a spoluprácu podobne zmýšľajúcich ľudí, na vyjednanie novej dohody či obchodu alebo zlepšenie vášho vzťahu. Počas nasledovných dní až do 13. budete mať veľa príležitostí prekonať pretrvávajúce problémy. Krásna Venuša sa 7. presunie do Strelca a vášho sektora cestovania. V tomto období môžete mať chuť na exotiku a prirodzene vás budú priťahovať dobrodružné typy a ľudia z iných krajín a kultúr. Spln vo vašom znamení 20. októbra vám môže pomôcť vidieť kľúčový vzťah v inom svetle. Môžete začať vidieť veci, ktoré predtým neboli zrejmé a ktoré spôsobia zmenu vášho správania. Okrem toho sa môže blížiť dokončenie projektu alebo plánu, čo prinesie príležitosť osláviť váš úspech. 22. sa slnko presunie do magnetického Škorpióna na svoj štvortýždňový pobyt, čo prinesie intenzívnu kvalitu. Môže to byť čas prenikavých uvedomení, radikálnych rozhodnutí a príležitosť zbaviť sa všetkého, čo vás zrejme brzdí. Napokon, dynamický Mars, vaša osobná planéta, sa 30. októbra tiež presunie do Škorpióna, kde bude pôsobiť približne šesť týždňov. To môže do vašich plánov a úsilia vniesť laserové sústredenie a koncentráciu. Môžu však nastať chvíle, keď budete príliš intenzívni pre svoje vlastné dobro, preto nezabudnite poľaviť, aby ste si oddýchli a zapojili sa do relaxačnejších aktivít. Ak tak urobíte, budete sa cítiť menej vystresovaní.
Taurus

Býk 21. apríl - 21. máj

Niektoré ste aktívny a ku všetkému sa máte. Niektoré dni sú pomalé ako vlečú sa ako hustý sirup. A niektoré dni - ako 1. - sa jednoducho nudíte. Nuž, skúste vlastné spôsoby ako trocha pretriasť veci. Urobte svoj džob zaujímavejším. Skúste aspoň jednu divokú a šialenú aktivitu - napríklad cez obed. Život okolo vás začne viac baviť skôr než sa nazdáte! 5. budete chcieť to, čo má váš sused. Nevysedávajte - vymyslite ako pôjdete von a získajte to! 9. a 10. vám vaše hlboké porozumenie zložitej veci pomôže získať výhodu nad konkurenciou. Iste, je fajn odovzdať sa nákupnej terapii. Ale ak bude vaša túžba 15. a 16. neprekonateľná navzdory na nákupy trocha nepriaznivým okolnostiam, bude to znamenie zmeniť nákupnú terapiu na jedno či dve sedenia klasickej terapie rozhovorom. Sú dobré dni na komunikáciu a sú super dni na komunikáciu. Potom sú dni (ako 21.) keď jednoducho čosi treba povedať. 26. bude pre vás skladom láska, bozky a pár kvetov. Teda, to znie pekne, nie? Užite si to! Ak sa budete 30. cítiť senzitívne, doprajte si nejaký čas osamote.
Gemini

Blíženci 22. máj - 21. jún

8. októbra vstúpi milujúca Venuša do prudkého Škorpióna a tak láska a milostné vzťahy budú horúce a môžu vrieť. Žiarlivosť ľahko vzplanie ak sa nebudete cítiť bezpečne - ale konať na základe negatívnych emócií prinesie viac ujmy než dobrého. Opozícia medzi vašou vládnucou Venušou a nepredvídateľným Uránom 12. októbra spraví mnohé veci otáznymi, najmä ak situácia bude zahrňovať lásku a /alebo peniaze. Náhle zmeny či prekvapenia môžu byť vzrušujúce,ale efekt, aký budú mať na vašu budúcnosť je ťažko predvídať. Potreba, aby vás chceli a/alebo potrebovali vzrastie počas sextilu Venuše a Saturna 20. októbra, ale nebude vás zaujímať lne pozornosť hocikoho. Viete poznať rozdiel medzitým ak vás niekto naozaj miluje a keď to len predstiera, a o to druhé nebudete mať záujem. Konjunkcia slnka a vášnivého škorpióna začne mesiac intenzity a hľadania pravdy. Povrchné vedomosti o hocijakej veci vás teraz nebudú zaujímať. Chcete sa dostať až ku koreňu veci, nezáležiac natom, o čo pôjde. Zvlášť vo vás budú vzbudzovať zvedavosť veci ako záhadné zmiznutia.
Cancer

Rak 22. jún - 22. júl

1. budete pripravený vysporiadať sa s pár záležitosťami okolo domu. Možno bude treba opraviť nejakú inštaláciu. Možno bude treba dať do poriadku šatník. Možno bude treba vytiahnuť zimné oblečenie a letné dať bokom. Možno sa potrebujete porozprávať s vašim partnerom. Možno sa budete musieť vysporiadať s vašim spolubývajúcim. Čokoľvek to už je, začnite hneď a váš mesiac začne vyzerať dobre hneď od momentu ako sa rozbehne. 4. a 5. sa pochváľte, alebo povyťahujte ak musíte(aj tak hádajte čo: naozaj vôbec nemusíte!). Problém v práci 10. vás môže dosať do pekného chaosu - ak to dovolíte.(Tak to nedovoľte.) Vaša super silná intuícia vás bude 14. viesť k problému, ktorý sa zatiaľ nikomu nepodarilo rozlúsknuť. Rovnako vás povedie k jeho riešeniu. 19. a 20. budete mať chuť vyraziť von a preskúmať, objavovať čosi nové. Tak pozrite novú štvrť, novú skupinu alebo nejaké nové spoločenstvo. Ak ste bez partnera, choďte na rande! 25. plánujte dopredu vašu budúcnosť. Aj ak to skončí tak, že budete musieť urobiť vo vašich plánoch zmeny, bude pre vás dobré nejaké plány mať. Opatrnosť vo vašich aktivitách bude namieste 30. Prečo znášať nepotrebné riziko?
Leo

Lev 23. júl - 23. august

Ako začne mesiac, budete sa cítiť dobre a pripravený na zábavu. 1. a 2. to bude príma s priateľmi a budete sa skvelo cítiť aj v práci. Dokážete celú kopu vecí. A budete mať z toho fajn zábavu! Užite si tento veselý, bezstarostný a produktívny čas. 6. a 7. bude vo vašom plánovači zaberať miesto romanca. Uistite sa, že to nezrušíte! 12. by vám naozaj mohla dobre poslúžiť prispôsobivosť. Prísnosť a flexibilita naopak nie. 17. bude medzi tým správnym a tým čo je už príliš jasná čiara. Vašou úlohou ju bude nájsť. 21. budete si dobré urobiť brainstorming, aby ste sa vlastným spôsobom dostali z problému. Ak to však stále bude viaznuť, zavolajte si pár kolegov. 25. dosiahnete niečo, čo bude naozaj veľmi pôsobivé a nádherné. Či už sa to bude týkať práce alebo to bude osobné, nebudete už ani môcť byť šťastnejší, že ste dosiahli to, čo ste chceli. 27. šetrite drobné a aj papierové. Nejde o lakomosť. V takýchto finančných časoch je dobré byť extra opatrný, aby ste sa držali na vrchole vecí. 30. hlboko preskúmajte záludnú vec - budete mať oveľa väčšiu šancu, že sa dostanete až k jej koreňu.
Virgo

Panna 24. august - 23. september

Keď sa komunikatívny Merkúr, vaša domáca planéta, spojí 3. októbra s tajomným Škorpiónom, nechať si veci pre seba bude pre vás príťažlivejšou voľbou, než všetko vyklebetiť svetu. Môže byť lákavé vyzradiť nejaké senzačné tajomstvo, ale vaša loajalita by mala prevážiť toto nutkanie. Romantická Venuša vstúpi do vášnivého Škorpióna 8. októbra, čo povzbudí váš milostný život. Dôvera a úprimnosť a budú pre vás teraz dve najdôležitejšie veci, a musia byť prítomné, než s niekým budete intímne. Báječný sextil Merkúra a Saturna 14. októbra vám dá jasnú myseľ a bude to perfektný čas na organizovanie vecí, dohnanie upratovanie alebo na postaranie sa o veci, ktoré ste odkladali. Prácu môžete teraz spraviť za polovičný čas, než by vám trvala počas iných dní. Nepremeškajte to a využite tento čas. Blokujúca kvadratúra Marsa a Saturna 27. októbra môže priniesť odmietnutie a prekážky tam, kde by ste ich najmenej čakali. Možno nebudete hneď na mieste vedieť ako sa vysporiadať so zlými správami, ale nájdete spôsob ako sa z toho dostať vašim logickým, praktickým spôsobom. Zvyčajne to tak viete.
Libra

Váhy 24. september - 23. október

1. a 2. by ste sa mohli cítiť, ako by ste boli v zovretí celej kopy naozaj sebeckých impulzov. Možno budete. Otázka je, je to zlá vec? Odpoveď by mohla byť: nie tak celkom. Niekedy sa musíte postarať o seba samého, predtým než budete schopný pomôcť inému. Na druhej strane, sebeckosť skrz naskrz nie je optimálna. Tak sa nato lepšie prizrite. Kde sa len staráte o svoje vlastné, legitímne, dôležité potreby? To sú oblasti, kde nejde o sebeckosť - ste k sebe zodpovedný. Kde neberiete do úvahy potreby druhých, kde ich vynechávate? TO je to, kde by ste sa mali pokúsiť urobiť počas tohto mesiaca zmeny. Nenechajte ale všetky tieto úvahy, aby vás celkom položili 5. a 6. - nikto nakoniec nie je dokonalý! Dostane sa predsa k času nato, aby ste veci dali do poriadku, veď viete. Okolo 10., 11. a 12. prídete na spôsob, ako byť flexibilnejší. Kľúčom k pohode 17. bude dlhý rozhovor s priateľom pri zohrievajúcom ohni. 22. bude kreativita tým spôsobom, ako získať riešenie. 25., 26. a 27. budete v skvelej forme. A budete aj fantasticky pôsobiť! 30. objavujte intelektuálne myšlienky.
Scorpio

Škorpión 24. október - 22. november

Mesiac začnete 1. a 2. celkom intenzívne. Áno, budete ako elektráreň a ľudia sa budú zdať akoby chceli robiť čokoľvek, čo chcete aby robili. A budú vyzerať akoby si mysleli že ste absolútne príma! Užite si tieto úžasné časy. Impulzívny nákup 3. môže viesť k tmou, že sa vráti späť, aby vám to spočítal. Môžete ho ešte vrátiť? Ak áno, urobte to. Ak nie, urobte si mentálnu poznámku: žiadne ďalšie impulzívne nákupy! Potom si spomeňte na tento záznam keď sa budete prechádzať popred výklady v nákupnom centre. Okolo 8. a 9. sa možno budete musieť vysporiadať s nečakaným výbuchom. Niekto nebude šťastný. Urobíte každému láskavosť ak sa pozriete na to, o čo tu do pekla ide. 13. bude treba byť extra opatrný, najmä ak sa do niečoho zažeriete, aby ste nevyrazili poistky. Obchod nebude až tak „čo vidíte, to dostanete” ako sa bude zdať 18. Vás šéf si bude 22. myslieť že vie všetko, ako inak? Urobte čo najlepšie aby ste si zahryzli do jazyka. Opatrnosť bude polovicou vyhranej bitky 27. 28. a 29. budete v skvelej pozícií získať všetko čo chcete. Nezabudnite povedať „ďakujem”.
Sagittarius

Strelec 23. november - 21. december

Cítite sa 1. zasnene? A 2. zasa rozladene a pomalo? Nuž, niektoré mesiace jednoducho začínajú tak nejako pomaly. To vonkoncom nie je zlá vec - pomalšie tempo vám dá šancu spýtať sa sám seba, čo je to, čo naozaj chcete. Snívajte - jedného dňa sa to môže stať realitou. 3. a 4. urobíte nejaké významnejšie (a významne pozitívne) zmeny. 8. a 9. naozaj, skutočne a naozaj urobíte na niekoho dojem. 14. si zahrajte. Zahrajte si karty, futbal, tenis, monopoly - hocijaká hra (nie ale hra s citmi) vám dá vitalitu a budete sa opäť cítiť ako dieťa. Vaše ideály budú vaše ideály - bude nato dôvod 19. Sú pre vás dôležité! Nerobte v nich kompromisy. Ak vás bude 24. niekto privádzať k šialenstvu, berte to s humorom, dajte si ovocný pohár so šľahačkou a tešte sa z pekného dňa. 28. a 29. bude pre vás skladom ďalší pomalý čas. Uistite sa, že ho využijete tak, aby ste našli to správne smerovanie vašich projektov. Mesiac ukončíte vo fantastickej nóte. Všetko v čo ste dúfali sa bude materializovať. Čo budete ďalej?