Capricorn

Kozorožec 22. december - 20. január

Vaša intuícia je mocnou silou a 1. a 2. urobíte dobre ak ju nejako použijete. Budete zvl᚝ úspešný ak nasmerujte všetku túto intuitívnu energiu na nejakú kreatívnu snahu či ciež. Nakoniec, je to súčasou vášho spojenia s vašim vnútorným ja a to je vežmi mocná sila! 5.,6. a 7. budete vo vežmi príjemnom období. Vᚠromantický život bude beža hladko a vaše kreatívne snahy budú prekvita. Báječné. 13. a 14. si dajte extra pozor na komplikované obchodné dohody. Nakoniec, je to komplikované. A je to obchod. Treba len presne vedie o čo vlastne v tomto obchode ide. Priatež s neutrálnym pohžadom by vám 19. alebo 20. mohol pomôc vidie situáciu jasne - tak sa nehanbite požiada ho o pomoc. Páni! 23. a 24. sa bude zda, že ste toho dosiahli naozaj veža a celú kopu. Vežmi pôsobivé! Nebuďte prekvapení, ak začnete priahova pozornos niekoho niekoho, na koho ste vežmi, vežmi zapôsobili! 28. a 29. si dajte dokopy emócie a ich príčiny a náhle uvidíte vežmi jasne o čo ide. 30. by ste mali nájs lepšiu rovnováhu medzi rodinou a kariérou.
Aquarius

Vodnár 21. január - 19. február

Áno, 1. a 2. by ste chceli naozaj pokračova v čo najväčšom porozumení a zhovievavosti. Ale predsa nechcete, aby niekto pokračoval v tom, čo naozaj pre niekoho nie je dobré, aj keď to tak chce robi. A áno, môže to by naozaj náročné urči deliacu čiaru. Ale počúvajte svoje srdce a ono vám povie čo pomáha a čo len vyzerá akože pomáha, ale v skutočnosti škodí. Iste to zvládnete. Okolo trocha zvláštneho 5. a 6. sa budete bavi na na podivnosti všetkého! Nuž, prečo nie? Nakoniec, normálne je totálne nudné. 10., 11. a 12. budete naozaj, naozaj potrebova poriadne si zacviči, fyzicky zapracova či zašportova - a naozaj dobre. Vyčistí vám to hlavu a dodá dobrý pocit telu. Ak sa budete 17. alebo 18. dištancova nejakej emocionálnej situácie, keď pôjde o niekoho, kto sa vám páči a bojíte sa, že viac ako vy jemu, prečo to neskúsi naopak? Dajte sa do toho. Uvidíte, ako to dopadne. 23. a 24. bude treba opä navštívi telocvičňu a 25., 26. a 27. budete milova báječné pocity, ktoré budete ma. 30. budete elektrický.
Picses

Ryby 20. február - 20. marec

Dobre, dobre, dobre! Začnete mesiac celkom správne! Láska, úspechy vežké aj malé, kžud a mier, spokojnos, romanca - to všetko sa pre vás bude dia 1. a 2. Pozvite všetkých priatežov navôkol, aby s vami oslávili všetky dobré novinky. Budú milova, ak budú do toho zahrnutí a vy budete milova, keď ich do toho zahrniete! Nakoniec, skvelé správy sú dokonca lepšie, ak sa máte o ne s kým podeli! Naozaj super správa o láske sa objaví vo vašej doručenej pošte 5., 6. alebo 7. Tak, to je ako sa táto osoba cíti! Teraz to viete. A vám sa to naozaj, naozaj páči. Nuž, ak zanedbáte svoje telo, nebudete ma príliš šastný pocit. Tak si 13. a 14. dajte jogu alebo plávanie! Potom sa držte tohoto zdravého zvyku počas celého mesiaca! 19. a 20. budete musie by trocha opatrný. Nie každý má vo svojom srdci vaše najlepšie dobro, tak budete musie by pripravený obhajova svoje záujmy sám (zvládnete to). 25. a 26. si zasnívajte počas dňa o svojej budúcnosti. Bude to pozoruhodne produktívne. 28. a 29. budú opä báječné dni. 30. milujte tajomstvo pre tajomstvo samé.
Aries

Baran 21. marec - 20. apríl

Počas rušnej konjunkcie slnka a Marsu 2. septembra budete mať energie na rozdávanie. Prečo nespraviť niečo čo ste odkladali? Budete sa predsa cítiť super, akonáhle odškrtnete všetko na tom znervózňujúcom zozname čo treba urobiť. Pomáhajúca konjunkcia Merkúra a Marsu hneď na druhý deň zvýši vašu mentálnu aktivitu a môžete byť veľmi sústredení na jeden či dva malé detaily. Budete teraz výborným debatérom schopným zastať si svoje proti takmer komukoľvek a ísť ďalej vpred. Počas kvadratúry slnka a Jupitera 8. septembra budete veľmi pyšní na svoje úspechy - a prečo by ste nemali byť? Zaslúžite si predsa svoje ocenenia. Nadmerná sebadôvera ale počas tohoto tranzitu môže byť problémom - tak, Baran, nenechajte svoje ego, aby sa vám príliš vymklo spod kontroly. 13. septembra bude spln Mesiaca v znamení citlivých Rýb, vytvárajúc romantickú atmosféru na vyjadrenie vašich najhlbších túžob. Skúste ale počas tohoto jemného obdobia skôr šepot namiesto vykričania. Dostane vás to kto mu čo chcete oveľa efektívnejším a čarovnejším spôsobom. 22 . septembra počas kvadratúry Merkúra a Saturna sa vám bude ľahšie robiť samým namiesto práce v nejakej skupine. Bude ťažké niečo pochopiť, keď sa nebudete môcť sústrediť na svoje myšlienky. Ale je možné, že ste len príliš precitlivelí?
Taurus

Býk 21. apríl - 21. máj

1. alebo 12. môžete ma záblesk inšpirácie, ktorý osvetlí možnú budúcnos vežmi hlbokým spôsobom. Celkom iste si zapíšte (alebo nakreslite), čo okom vašej mysli vidíte. Chcete predsa všetky informácie, ktoré môžete získa! Vau! Okolo 5., 6. A 7. keď vlna intenzívnej energie pretečie, budete ma všetko pekne usporiadané a môžete uskutočňova, uskutočňova, uskutočňova. Znova to bude super. 8. alebo 9. nerobte žiadne vežké romantické rozhodnutia. 13. alebo 14. problém o ktorom ste si mysleli, že je vežký sa zrazu roztopí ako prvý neistý sneh na jeseň, hneď ako rozoznáte odkiaž pochádza. A slnko vyjde spoza mrakov! 19. a 20. budú vaše pocity hlboké a vaše presvedčenia intenzívne a nemali by ste sa im hanblivo vyhýba. 23. a 24. si dajte pár naozaj serióznych cvičení a popracujte na svojej forme. Masហalebo sauna tiež neublížia. 28. a 29. sa podežte o svoje myšlienky a nápady s nejakými empatickými kreatívnymi typmi. 30. spomažte. Čo vás tak náhli?
Gemini

Blíženci 22. máj - 21. jún

1. septembra sa vám budú počas trigónu Merkúra a Uránu zdať vaše možnosti nekonečné. Budete sa cítiť tak šťastne, že máte toľko príležitostí, že si nebudete môcť pomôcť, len o nich porozprávať. Ľudia si radi vypočujú, čo chcete povedať, pokiaľ sa však nebudete chvastať, Blíženci. Počas konjunkcie Merkúra a Marsu 3. septembra bude vaša myseľ letieť - a rýchlo, čo môže spôsobiť, že poviete veci, ktoré ste tak nemysleli. Ak prekročíte isté hranice, neváhajte a ospravedlňte sa čo najrýchlejšie. V tomto prípade nebude čas na tvrdohlavosť. 7. septembra sa vám bude počas opozície Merkúra a Neptúna dobra robiť niečo kreatívne. Básnici a spisovatelia, zalovte teraz vo vašej fantázií - po najlepších možných výstupoch tohto mesiaca! 14. septembra komunikatívny Merkúr vstúpi do gracióznych Váh - a vaše slová budú zabalené taktom a slušnosťou. Nemusíte teraz hovoriť úplne všetko, čo cítite, ale budete sa držať na uzde z dobrého dôvodu. Nemá predsa zmysel, aby sa niekto cítil zle, ak sa tomu dá vyhnúť. Počas kvadratúry Venuše a Saturna 25. septembra uvidíte ťažšiu stránku lásky a možno budete mať pocit, že nemá zmysel o niečo sa snažiť, ale to je OK. Každý sa tak cíti z času na čas. Ak však budete mať pocit, že za vaším nedostatkom úsilia, je čosi viac, možno budete mať pred sebou nejaké ťažšie rozhodnutia.
Cancer

Rak 22. jún - 22. júl

Ste od prírody rodený prieskumník, ktorého láka nepoznané. Keď sa mesiac začne 1. a 2. rozbieha, budete vo zvl᚝ dobrom období na objavovanie svetov, ktoré ste nikdy predtým nevideli. Či už to bude štúdium zložitostí meniacich sa ročných období alebo náhly výlet na vežmi ďaleké miesto, bude vás najviac bavi keď budete v neznámom teritóriu. Práve teraz sa učte, čo sa len dá. Okolo vežmi spoločenského 5., 6. a 7. si budete chcie nasadi svoj objavovatežský klobúk a navigova na nejaké úplne nové spoločenské situácie. Počas čertovsky báječného 10., 11. a 12. budete zbera všetky druhy ocenení a lichôtok. Domáce blaho je niečo, o čo treba vždy usilova ak ak 17. alebo 18. moc neuspejete, celkom iste sa o tom pozhovárajte. Ak sa vám 23. alebo 24. nebude jednoducho chcie niečo rieši, možno by ste nemali. Nakoniec, nikde nie je napísané, že že sa máte zaobera niečím len preto, že to po vás chce niekto iný. 30. urobte všetko čo sa dá, aby st sa vyhli treniciam s nejakou osobou s autoritou.
Leo

Lev 23. júl - 23. august

Teda, ako každý dobrý zlatokop, aj vy viete, že nie je všetko zlato, čo sa blyští. Ale aj vás môže niekedy zdanie ošiali. Tak ak 1. a 2. budete vežmi vzrušený ohžadom niečoho, čo sa ukáže by nie celkom skutočnosou, nebite sa za to. Nakoniec, vyzeralo do pekla tak celkom reálne! A trblietalo sa to a to vežmi! A nakoniec, nikdy neviete, nakoniec by z toho čosi naozaj mohlo by. Možno by ste mohli otvori trh s mačacím zlatom a nakoniec použi dobre to, čo ste našli? Okolo 5., 6. a 7. by ste sa mali snaži by čo najviac milosrdný a láskavý, nezáležiac na tom, o kožko ste lepší od tých žudí, s ktorými budete spolupracova. Seriózne - buďte milý. 13. alebo 14. budete bohato odmenený v peniazoch, poctách alebo všeobecným pocitom hlbokého uspokojenia. 19. alebo 20. by vaša intuícia mohla vyňucha nejaký problémový bod. Tak na tieto varovné signály dávajte pozor. 25., 26. alebo 27. budete chcie zbavi dôležitý vzah škriepok o moc či väčší vplyv. Popracujte na tom! 30. si vypočujte niečo nové od niekoho nového.
Virgo

Panna 24. august - 23. september

Vaša mysež bude počas trigóna Merkúra a Uránu 1. septembra bdelá a aktívna - a tak štart mesiaca bude skvelý na začiatok realizácie vašich ambicióznejších plánov. Máte skvelé nápady a idey a teraz bude čas ukáza svetu, čo všetko viete. Vᚠrozum bude stále jedným z najsilnejších aktív 8. septembra, keď nastane trigón Merkúra a Pluta. Veža úspechu v tomto období môžete dosiahnu vytrvalosou. Presne táto kvalita z vás robí aj vynikajúceho partnera a priateža. Ak sa nevzdáte, keď uvidíte niečo, a čím sa oplatí ís, malo by sa vám to vyplati. Správanie a maniere budú dôležité, keď komunikatívny Merkúr vstúpi do gracióznych Váh 14. septembra - často teraz utrúsite slová ako "prepáčte" a "ďakujem" a budete očakáva, že sa vám ich tiež dostane. Ste puntičkárom na detaily, tak ak sa dakto neprispôsobí vašim predstavám o tom, čo je správne, pravdepodobne bude o tom poču. Počas kvadratúry Merkúra a Pluta 26. septembra môžete ma nejaké vežmi intenzívne interakcie s žuďmi, ale nie všetky však budú vo svojej povahe pozitívne. Vaše myšlienky môžu by temnejšie než zvyčajne a možno si nedáte pozor na dopad vašich slov.
Libra

Váhy 24. september - 23. október

1. a 2. sa nesústreďujte nato, čo sa nedeje, alebo nato, čo nemáte alebo čo nejde tak ako by malo. Namiesto toho sa pozrite nato, čo sa deje, čo máte a čo funguje dobre. Možno budete prekvapený, aký vežký rozdiel robí pozitívna nálada a rozpoloženie. A celkom náhle, ako uvidíte kožko vecí funguje dobre, začne ich fungova dobre viac. 8. a 9. bude pre vás naozaj plus vaša duálna povaha. Nakoniec zaujímate sa o mysež aj o dušu, o vnútorné aj vonkajšie objavovanie aj o krásu a funkcionalitu. Skvelé! 15. neprehliadnite nutkavý hlas vo vašej hlave. Najprv sa pozrite nato, čo vám má poveda. Má to svoj zmysel? 17. a 18. pôjdu veci naozaj skvele a super dobre. Ak sa budete 23. cíti trošku depresívne, urobte čo sa najlepšie dá, aby ste do toho nezapadli. Spravte proaktívne, pozitívne kroky (dobré jedlo, cvičenie, dobrý nočný spánok) a uvidíte, či pomôžu. 28. hžadajte harmóniu a nájdete ju. Vzah medzi vami a niekým bude vyžadova pozornos 30.
Scorpio

Škorpión 24. október - 22. november

Romanca, kreativita, predstavivos - viac romance, viac kreativity a viac imaginácie - ach, áno! Vᚠmesiac sa začne rozbieha 1. a 2. v celkom znamenitej nóte. Iste si však doprajte kopec príležitostí, aby ste využili všetku túto skvelú energiu. Vďaka všetkej tejto skvelej romanci, všetkej skvelej kreativite a všetkej skvelej predstavivosti môžete práve teraz vo svojom živote urobi dôležité zmeny. Okolo trocha spletitého 5., 6. a 7. sa môžete cíti v nejakej oblasti svojho života trocha zaskočene. Snažte sa čo najlepšie, aby ste nereagovali príliš obranne. Ak bude niekto 13. alebo 14. pokúša vašu autoritu, snažte sa nerozdáva rany. Rovnako sa však nestiahnite. Ale použite to ako príležitos všetko znova prekontrolova a uistite sa, že ste všetko urobili správne. Znovuzrodenie a regenerácia budú témy pre vás počas úžasne inšpirujúceho 19. a 20. Čo najviac sa snaži by úplne otvorený novým myšlienkam by ste mali 24 a 25. Nakoniec, čo môžete strati? 30. sa vyberte von a choďte na prechádzku, namiesto dohadovania sa.
Sagittarius

Strelec 23. november - 21. december

Ak neviete, kde ste odložili telefón, 1. septembra bude dobrý deň skúsi to bez neho! Ak neviete, kde ste 2. septembra odložili peňaženku, bude to dobrá príležitos, ako spozna o trocha viac nejakého vášho spolupracovníka. Požiadajte ich (keďže nemáte peňaženku), či by vás pozvali na obed a sžúbte, že im láskavos oplatíte hneď ako to bude najbližšie možné. Vidíte? Niekedy to, čo vyzerá ako smola, sa nakoniec obráti na skvelé šastie - a začiatok ohromného priatežstva! 8. a 9. budete rozpráva o skvelej hre a príležitostiach ale pritom budete sedie so založenými rukami. To je OK. Kona budete keď príde čas kona. Keď 13. a 14. pôjde o citové vzahy, vyložte karty na stôl. Ako to, že ste tie karty tak dlho skryto držali pri svojej hrudi? 19. a 20. vám bude vaše podvedomie vysiela všetky druhy signálov. Prečo nepočúvate? Vy a priatež alebo špeciálny priatež alebo vežmi, vežmi špeciálny priatež budete spolu 21. a 22. vežmi dobre vychádza - a bude to pre vás skvelý pocit. 28. hžadajte v sebe vnuknutie. 30. ho môžete nájs niekde vonku.