Capricorn

Kozorožec 22. december - 20. január

Keď milujúca Venuša vstúpi 4. apríla do trigónu s vašou motivovanou a mocnou planétou Saturnom, bude toho veľa možné. Bude to vynikajúci čas urobiť dlhodobé investície - jednak v oblasti peňazí ale aj romantiky a odhodlane sa pustiť do akýchkoľvek súčasných úloh alebo aj odložených položiek z vášho zoznamu úloh. Budete odhodlaní veci spraviť a bude to aj vidieť. Komunikatívny Merkúr vstúpi do silného Barana 10. apríla, čo vám dá šancu nakoniec zhodiť zo seba nejaké starosti. Nebudete váhať hovoriť o tom čo chcete a potrebujete, čo však niektorých môže prekvapivo zaskočiť. Ale viete čo? Toto vaše nové presvedčivé ja len tak najbližších pár týždňov nezmizne! Kvadratúra Slnka a Saturna prinesie 21. apríla sústredenie sa na povinnosti, čo môže zrušiť časť vašej zábavy, ale priznajte si, ste nato zvyknutý. Nebude mať radosť zo zrušenia plánov, na ktoré ste sa tešili, ale pomôcť s niečím priateľovi alebo rodine bude správna vec, tak to urobíte. Zhovorčivý Merkúr vstúpi 27. apríla do solídneho Býka a tak budete mať zrazu dosť času dobre si premyslieť veci predtým, než ich vyslovíte. Bude to pomalá ale dobrá energia, bude sa dať dobre sústrediť a byť presný - a pomôže vám predísť uponáhľanosti a dráme. Bude to čas nato, aby ste aj vaše bláznivé sny a vzdialené idey s terajšou rozvahou previedli na niečo reálne.
Aquarius

Vodnár 21. január - 19. február

Pozitívna energia bude 2. apríla prúdiť z konjunkcie Merkúra a Neptúna - zlepšujúc vaše psychické schopnosti a zvyšujúc intuíciu. Keď sa na niečo zameriate, bude úžasné ako budete lepšie vedieť vycítiť veci. Expanzívny Jupiter začne 10. apríla cúvať, čo vám dá čas premýšľať nad vašim miestom vo svete. Či už veríte v osud alebo nie, bude dobrý čas zamyslieť sa nad jeho úlohou vo vašom živote. Komunikatívny Merkúr vstúpi 16. apríla do sebaistého Barana a vaše rozhovory budú rýchle a k veci. Nech iní ľudia používajú kopec kvetnatých slov. Teraz bude vašim hlavným cieľom dostať sa k pointe, aby ste sa mohli pohnúť k ďalším veciam. Slnko vstúpi 20. apríla do silného Býka a vy vstúpite do zodpovedného, seriózneho obdobia. Práve teraz môžete začať s nejakými solídnymi, dlhodobými plánmi. Obdobie retrográdneho Saturna začne 29. a to, čo sa bude dať uskutočniť, bude mať teraz svoje limity, najmä v práci. Rozptýlenia ako telefón či iná elektronika budú najväčším problémom, keď sa bude treba sústrediť.
Picses

Ryby 20. február - 20. marec

3. a 4. bude okolo vás toľko veľa ľudí ponúkať svoje názory, že bude ťažké rozhodnúť sa, ktorým smerom sa obrátiť. Utečiete pred rizikom, že niekoho urazíte, keď nedáte na jeho radu ale budete počúvať svoju vlastnú intuíciu? Teba poriadne vykročiť von zo zóny svojho pohodlia, aby ste si užili zbrusu nových nápadov a návrhov. 9. a 10. budete omráčený, keď stretnete svojho osobného hrdinu alebo celebritu, ale akonáhle očarenie vyprší, uvedomíte si, že sú naozaj len ako vy. Len s väčšou slávou. Och, a viac peniazmi. Ale okrem toho by ste sa pravdepodobne stali najlepšími priateľmi! 20., 21. a 22. budú skvelé dni na vyskúšanie niečoho nového a aj keď by totálna zmena vašich návykov bola niečím desivým, dať si jedlo v novej reštaurácií alebo pozrieť si film iného žánru ako zvyčajne bude fajn v rámci vašej zóny pohodlia. 23. a 24. budú najdôležitejšie vaše vzťahy a pre svojho najlepšieho priateľa alebo blízkeho člena rodiny by ste urobili takmer čokoľvek. Pocit, že budete „využitý” môže byť vedľajším efektom, ale táto možnosť nezmení vaše užitočné činy.
Aries

Baran 21. marec - 20. apríl

Čomu ste sa vyhýbali? Nový mesiac prichádza do vášho znamenia 5. apríla - práve včas, aby vám dodal odvahy na zvládnutie riskantnej úlohy. Expanzívny Jupiter začne cúvať 10. apríla, žiadajúc vás pozrieť sa dovnútra a tam hľadať odpovede na vaše otázky. Filozofické rozpoloženie prinesie ešte viac otázok, ale teraz vám takéto skúmanie bude sedieť. 16. apríla vstúpi do vášho znamenia racionálny Merkúr - vaše rozhodnutia budú rýchle a akcie spontánne. Čo ak náhodou urobíte krok bez premýšľania? Nebude to nič, čo ste ešte nespravili. 20. apríla vstúpi do vášho znamenia Venuša a romanca bude takpovediac priamo k veci. Prečo sa nakoniec vykrúcať a kľučkovať? Obaja predsa viete, o čo ide. Zádumčivé Pluto začne 24. apríla cúvať a to na ďalších pár mesiacov. Bude treba zamyslieť sa nad mocou a kontrolou nad vecami. Musíte vždy všetko riadiť aj zo zadnej sedačky? Musíte mať vždy len vy diaľkové? Dajte aj iným šancu sedieť v riadiacom kresle, Baran. Veď čo najhoršie sa môže stať?
Taurus

Býk 21. apríl - 21. máj

Ako je to už dávno, keď sa naposledy ukázala vyhliadka na novú romancu? Počas spojenia Venuše a Neptúna 10. apríla bude láska vo vzduchu, tak ak ste nato pripravený, nechajte lásku vstúpiť. Cúvajúci Jupiter bude 14. apríla v trigóne so Slnkom, tak by ste mali byť v dobrej nálade, aj keď trocha retrospektívnej. Čo ste v poslednej dobe dosiahli? Buďte vďační za všetko, čoho sa vám dostalo. 19. apríla bude jasne žiariť plný Mesiac v znamení Váh - a kompromisy budú základom pokojnej existencie. Ak sa kamarát, spolubývajúci, kolega, partner, mama, otec alebo niekto iný bude s vami o niečo prieť, nájdite harmonický spôsob ako uspokojiť obe strany. Na ďalší deň vstúpi krásna Venuša do mocného Barana a tak budú vaše milostné akcie priame. Ťažko sa k niečomu dopracovať nebude teraz vašim štýlom. Ak bude niečo ako súťaž akéhokoľvek druhu, budete pripravený ju isto vyhrať. Tvrdo pracujúci Saturn začne 29. cúvať, čo prinesie znepokojenie ohľadom nejakého blížiaceho sa termínu alebo projektu, ktorý už mal byť dokončený. Nemusí sa vám podariť dosiahnuť vaše ciele, napriek vašej najlepšej snahe. Zostaňte však sústredení a obmedzte rozptýlenie na minimum. To dokážete.
Gemini

Blíženci 22. máj - 21. jún

2. apríla vás budú počas konjunkcie Merkúra a Neptúna priťahovať záhady a tajomstvá. Bude to super čas na rozlúštenie hádaniek a stôp a využitie vašich skvelých detektívnych schopností. Alebo na sledovanie mysterióznych televíznych relácií. 14. apríl bude plný optimizmu okolo vás a napriek retrográdnemu Jupiteru na výber nebudú zlé možnosti. Komunikatívny Merkúr vstúpi do mocného Barana 16. apríla a vaše slová budú mať silu a presvedčenie. Môžte byť hlasnejší, ak pôjde o kontrolu pracovného stretnutia či konverzácie so skupinou priateľov. Pamätajte však, že vám môžu rozumieť aj bez toho, aby ste kričali. Spln mesiaca v znamení Váh bude 19. apríla žiariť na veci krásnym svetlom. Bude to dobrý čas na upevnenie vzťahov a priateľstiev. Ak sa predtým niečo pokazilo, podajte zmierujúcu ruku. Dokonca aj ak to nebola vaša vina, budete mať teraz moc veci urovnať. Disciplinovaný Saturn začne 29. apríla cúvať, spytujúc sa vás, či všetka posledná tvrdá práca bola naozaj treba. Nevzdávajte sa, aj keď sa veci nevyvinú tak. ako boli plánované. Odpovede možno prídu pomaly, ale prídu.
Cancer

Rak 22. jún - 22. júl

Hm. Zostanete doma alebo pôjdete von? Dáte si burger alebo zelený šalát? Niečo vytvoríte alebo niečo ukončíte? Budete sa smiať alebo plakať? 1. možno jednoducho nebudete vedieť. Ale nenechajte si tým skaziť náladu. Naopak, mali by ste si túto neistotu vychutnať - veď nakoniec tento nedefinovaný priestor môže byť veľmi úrodnou a kreatívnou zónou, ak sa prinútite trocha sa v tom piplať, ovoniavať ruže -- namiesto honby za prenáhlenými uzávermi. Ak sa 4., 5. alebo 6. vyskytnú v práci problémy, urobte čo najlepšie viete, aby ste si zachovali kľud a rozvahu. Pamätajte, že v práci existujú veci, ktoré sú mimo vašu kontrolu a snažte sa nebrať veci osobne. Vaša super silná intuícia vás bude 9., 10. a 11. viesť k tým správnym rozhodnutiam. 15. a 16. budete nabitý kopu energie, tak sa chyťte svojej role kapitána lode a veľte! 19. a 20. urobí spojenie s láskou všetko trocha ľahším. Ach, život je sladký! Okolo 25. by nový projekt alebo dva mohli vyzerať všelijako a neisto. Pokračujte obozretne. 30. ukončite mesiac niečím naozaj pekným, čo si doprajete pre seba. Sauna alebo masáž alebo pekný dlhý bublinkový kúpeľ by boli fajn!
Leo

Lev 23. júl - 23. august

Tento mesiac sa vám dostane kopa šancí pracovať na vašej hlbokej vnímavosti a postrehu. Začnúc 1. a pokračujúc celý mesiac, budete zvažovať a znova prehodnocovať veci, o ktorých ste si vždy mysleli, že sú ohľadom rôznych aspektov vášho života pravdou. Od lásky a kariéry k myšlienkam o partnerstve a o tom, čo sa naozaj ráta pre dobrý život, sa vám už nebude zdať všetko také jednoznačné. 5. bude platiť, že arogancia by nemala byť výherným nástrojom vášho života - tak ju úplne vyraďte. Okolo 9., 10. a 11. možno bude treba byť trocha kreatívny ohľadom vašich financií. A plánujte lepšie na budúce, keď už budete pri tom sedieť. 16. nebude nič len čierne a len také biele, ako by ste chceli. Tak akceptujte odtiene šedej. 21. a 22. budú vaše dni. Využite svoje šťastie a skúste čo najviac spraviť. Nechajte vašu intuíciu prehovoriť 27. a 28. Okolo 30. budete pripravení ukončiť tento veľmi intenzívny mesiac nejakým veľmi intenzívnym bozkávaním.
Virgo

Panna 24. august - 23. september

Váš vládca Merkúr sa 3. apríla spojí s vymýšľajúcim Neptúnom, čo spôsobí, že vaše myšlienky budú voľne unášané na pomedzí reality. V najhoršom, tento tranzit môže prekrútiť význam vašich slov a to môže spôsobiť veľa nedorozumení. Merkúr vstúpi 10. apríla do znamenia ohnivého Barana, keď nebude žiadnych pochybností o tom čo si myslíte. Budete mať toho teraz veľa na mysli a nebudete mať čas na niekoho, kto by vám stál pritom v ceste. Pre niektorých môže byť vaša otvorenosť až zarážajúca, ale ukázať vaše postoje svetu môže byť nakoniec prínosné. Slnko sa 19. apríla spojí s potešenie hľadajúcim Býkom a tak najbližšie týždne sa budete zaoberať najmä tým, ako si čo najviac spríjemniť život. Obklopovať sa najlepšími vecami, aké si teraz môžete dovoliť, bude dobrý pocit, ale hlboko vnútri budete chcieť viac. Začnite teda robiť kroky, ktoré vám v budúcnosti umožnia prekypujúci život. Nov mesiaca, tiež v znamení Býka, prinesie 22. apríla skvelú pripomienku, že máte ďalej pracovať na týchto cieľoch. Mesiac vám teraz dodá energiu na nový štart a Býk zasa guráž, aby ste využili každú príležitosť aká a naskytne a mohla by zlepšiť vašu situáciu.
Libra

Váhy 24. september - 23. október

Budú pre vás skladom veľké šance, najmä pokiaľ pôjde o váš pracovný život. 1. sa dlho a tvrdo pozrite nato, z čoho idú vaše peniaze a na čo idú. Teraz sa zamyslite, urobte si brainstorming. Ako by ste maximalizovali váš príjem? Minimalizovali vaše míňanie ? A pomohla by celkom nová práca? Jar je dobré obdobie na takéto druhy zmien. Tak využite všetko to úžasné jasné svetlo a vôňu kvetín a dajte sa do (finančného)znovuzrodenia seba samého! 5. sa možno budete cítiť trocha unavene, opotrebovane. Zdriemnite si! Váš šéf by si nemal všimnúť, ak si zdriemnete 20 minút v kresle či pod stolom. Okolo 10. a 11. budete menej naladený nato, aby ste boli totálne disciplinovaný a viac naladený na krásu sezóny. Zhlboka dýchajte. Ách! 17. predebatujte vaše najvnútornejšie myšlienky s niekým, na kom vám záleží. Okolo 21. budete pripravený trocha zabaviť s vašimi najlepšími kamošmi. Niečo naplánujte! Užite si skvelé dni plné dobrých pocitov, ktoré vám prídu 25. a 26. Budete jednoducho tak príťažlivo a zvodne pôsobiť! Vyjadrite sa a objavujte 30. Budete sa cítiť extra neobyčajne!
Scorpio

Škorpión 24. október - 22. november

Nový mesiac bude 5. apríla v znamení Barana a dodá vám nadšenia do každodenných činností. Veci budete mať spravené v rekordnom čase, ale popri všetkom vám môžu uniknúť detaily, ktorými vždy vynikáte. Ak však bude spôsob ako zostať sústredený a dokončiť veci včas, nájdete ho. Začiatok retrográdneho cyklu Jupitera 10. apríla vám dá dôvod na znovuzváženie vecí, ktoré ste posledne spravili a možno budete premýšľať, či osud hral úlohu v posledných udalostiach. Môžete za všetko len vy alebo sa nedalo spraviť veľa toho, čo by zabránilo vášmu osudu? Od 16. apríla bude informačný guru Merkúr tráviť čas v entuziastickom Baranovi čo spôsobí, že v tomto období nebudete až tak zameraný na detaily ale skôr na veľký obraz. A Ak budete mať nápad, nenecháte si ho pre seba príliš dlho. Spoluvládca Pluto bude cúvať v znamení Kozorožca od 29. apríla až do začiatku októbra - dávajúc vám kopu času nato, aby ste prestali robiť zvyčajné hrátky o moc, na ktoré ste zvyknutý. Máte radi všetko pod kontrolou, ale čo sa stane ak ustúpite nabok a prenecháte opraty niekomu inému?
Sagittarius

Strelec 23. november - 21. december

1. si nerobte starosti a uvoľnite sa. Nie, zasa sa tým nemyslí, že vypnete budík a zostanete v posteli celý deň. Ale zasa sa tým myslí, že urobíte skutočný pokus nebyť príliš stresovaný vecami a záležitosťami, ktoré sú totálne a celkom nad možnosti vašej kontroly. Viete? Buďte kľudný a fantastický pokroky, ktoré vám prídu do cesty 2., 3. a 4. budú oveľa radostnejšie vďaka chýbajúcim stresovým popudom na vašej šiji a chrbáte. Ho-hó! 9., 10. a 11. budú opäť dni na nakopnutie. Choďte do sauny, jedzte veľa a pite veľa džúsu. Musíte natankovať do vašich energetických rezerv. 16. predebatujte všetko, čo budete mať na mysli. Viete, nebude vôbec nutné trpieť (alebo sa vyžívať!) v tichosti. 21. buďte pozorný ako jastrab. Prečo? Aby ste neurobili nejakú hlúpu chybu, človeče! Ak bude 25. nejaké rozhodnutie pre vás príliš ťažké, sadnite si, zatvorte oči, prekrížte nohy a trocha meditujte. Obujte si svoje párty topánky - k svojmu „oblečeniu na úspech” a nezabudnite aj nejaký doplnok či podväzky -- 29. a 30. budú jednoducho úžasné a veľkolepé dni!