Capricorn

Kozorožec 22. december - 20. január

V marci, Kozorožci, sa budete horlivo venovať administratívnym úlohám a organiz8cii. Ak ste niečo nechali na polceste, teraz bude ten správny čas, aby ste sa do toho opäť pustili. Vyškrtnete si zo zoznamu úloh tie, ktoré ste si odložili a spln9te ich. Vďaka tomu sa budete cítiť oveľa lepšie. Rozvážny Saturn, vaša sprievodná planéta, sa 7. marca presunie do vašej komunikačnej zóny na viac ako dva roky, čo by mohlo znamenať veľké zmeny v spôsobe, akým riešite svoje záležitosti. Je to príležitosť nastaviť si systémy, ktoré vás udržia v obraze a zabránia strate informácií. Ľahšie sa vám budú dosahovať aj vaše ciele. Spln v znamení Panny 7. marca bude vo vašom sektore cestovania, čo by sa mohlo zhodovať s rýchlym výletom. Ak si potrebujete oddýchnuť, šťastie by mohlo znamenať, že si ho z ničoho nič doprajete. Využite to na načerpanie nových síl a posilnite sa pred ďalšími výzvami. Vaša domáca zóna nadobudne na význame, keď sa Slnko 20. marca presunie do znamenia Barana. Nasledujúce štyri týždne môžu byť pre vás príležitosťou na bilancovanie a zistenie, čo je potrebné zmeniť. Ak chcete svojmu bývaniu dopriať slnečnú zmenu, teraz bude ten správny čas. S optimistickým Jupiterom v tomto sektore až do polovice mája budete chcieť rozšíriť svoje možnosti, čo by sa vám mohlo dobre dariť. Nov mesiaca 21. bude skvelý na rozbehnutie domáceho projektu alebo domáceho podnikania. Budete plní elánu a pripravení začať. Napokon sa 23. marca Pluto presunie do Vodnára a vášho osobného finančného sektora a po období v Kozorožcovi tu bude až do roku 2044. Tento intenzívny vplyv by mohol úplne zmeniť vaše financie a perspektívu a možno sa naučíte tajomstvá vytvárania veľkého bohatstva.
Aquarius

Vodnár 21. január - 19. február

Vodnári, tento mesiac sú v centre pozornosti vaše financie, pretože Slnko sa bude pohybovať vo vašej zóne peňazí až do 20. marca. 2. marca sa do toho istého sektora presunie zhovorčivý Merkúr a 7. Saturn, takže je čas na organizáciu. Kým Slnko vás povzbudzuje k bilancovaniu a možno aj k opätovnému získaniu kontroly, strohý Saturn vás môže inšpirovať, aby ste išli ešte ďalej. Možno budete chcieť obmedziť výdavky a nájsť spôsoby, ako recyklovať, namiesto toho, aby ste míňali na nové veci, aby boli vaše financie prehľadnejšie. Ak nemáte zavedené systémy na zaznamenávanie príjmov a výdavkov, môžete nájsť aplikácie a programy, ktoré vám pomôžu výrazne uľahčiť život. Čo sa týka intenzívnejšieho pôsobenia, spln v Panne 7. marca tiež zvýrazňuje vašu os peňazí a mohol by vás povzbudiť k míňaniu ako spôsobu, ako sa cítiť lepšie. Impulzívny nákup vám môže na chvíľu priniesť dobrý pocit, ale neskôr by ste to mohli ľutovať. Pauza na rozmyslenie by vám mohla ušetriť peniaze a výčitky svedomia. 16. sa krásna Venuša presunie do Býka a vášho sektora domova a rodiny, čo vás inšpiruje k tomu, aby ste si svoj domov upravili. Táto zmes energií vám môže pomôcť vytvoriť teplú a útulnú atmosféru, vďaka ktorej sa hostia budú cítiť veľmi vítaní. Spoločenské akcie by potom mohli byť veľmi príjemné. Keď sa 20. marca slnko spojí s optimistickým Jupiterom v znamení Barana, upozorní vás na rôzne príležitosti, ktoré by vám mohli dobre vyjsť. Môžu si vyžadovať risk, ale vďaka tomu by mohol vzniknúť projekt alebo zmluva, ktoré by mohli byť všetkým, o čom ste kedy snívali. Ak ste pripravení spustiť nový nápad, webovú stránku alebo online podnikanie, nov mesiaca 21. marca bude nato ideálny čas. Napokon, 23. marca do vášho znamenia vstúpi mocný Pluto a po niekoľkých mesiacoch v Kozorožcovi tu zostane od roku 2024 do roku 2044. Tento intenzívny vplyv vás v nasledujúcich rokoch zmení a transformuje.
Picses

Ryby 20. február - 20. marec

Tento mesiac je pre vás skvelý vo viacerých ohľadoch, Ryby. Slnko vo vašom znamení vás nesmierne povzbudí, posilní vašu energiu a dodá vám sebavedomie, aby ste sa mohli prejaviť. Najpodnikavejší aspekt vašej povahy chce byť vidieť a prirodzene sa začne predierať vpred. Druhým pozitívnym vplyvom bude nov mesiaca vo vašom znamení 2. marca. Je to pre vás najlepší mesiac v roku, ktorý využite na naštartovanie svojich snov a plánov. Čo je pre vás najdôležitejšie? Začnite s tým práve teraz. Počas prvých dvoch týždňov mesiaca sa odohráva zaujímavý tanec medzi pôvabnou Venušou a ohnivým Marsom, pretože tieto planéty putujú spolu. Začínajú v Kozorožcovi a končia vo Vodnárovi. Keď sa do toho 3. marca zapojí silný Pluto, možno budete pripravení opustiť toxické priateľstvo alebo istú spoločenskú situáciu. A ak to urobíte, uvedomíte si, že ste dobre spravili. Obe planéty sa 5. marca presunú do Vodnára a vašej duchovnej zóny, čo vás povzbudí, aby ste sa obrátili do svojho vnútra a preskúmali oblasť svojej duše. Vaša pozornosť sa sústredí na vaše myšlienky, pocity a spirituálne povedomie. Túžite využiť svoj plný potenciál? Pomôcť by vám mohol učiteľ alebo životný tréner. Pocity môžu kulminovať v čase splnu mesiaca v znamení Panny. Mohli by ste mať slová alebo sa podeliť sa o niečo, o čom ste nikdy nehovorili. V každom prípade by to mohol byť emocionálny čas. Financie sa dostanú do centra pozornosti od 20. marca, keď sa slnko presunie do Barana. A vzhľadom na nov mesiaca v Baranovi 31. marca je to vynikajúci čas na iniciovanie zmien, ktoré vám pomôžu mať veci viac pod kontrolou. Ste pripravení začať s vedľajšou prácou? Pustite sa do toho teraz a mesačný príliv vám pomôže nabrať tempo.
Aries

Baran 21. marec - 20. apríl

Barani, tento prvý jarný mesiac sa začne báječne - šťastné príležitosti môžu prísť nečakane práve včas, aby sa dali využiť. Alebo sa možno rozhodnete pre vec, ktorá bude podporená šťastnou náhodou. Spln mesiaca v znamení Panny 7. marca zvýrazní všetky pracovné a wellness záležitosti, ako aj vaše spirituálne potreby. Vďaka elektrizujúcemu Uránu sa vám môže naskytnúť príležitosť využiť talenty, ktoré ste doteraz neobjavili. Mohlo by to byť aj celkom ziskové. A vďaka Merkúru v znamení Rýb by tu mohol byť aj čas na zamyslenie sa nad mnohými faktormi vo vašom živote 18. Merkúr opustí znamenie Rýb a vstúpi do vášho znamenia a o dva dni neskôr sa k nemu pripojí slnko, čo vám dodá obrovský impulz. Budete skutočne vo svojom živle. A nov mesiaca v znamení Barana 21. marca bude najlepším časom na spustenie akýchkoľvek nových plánov a projektov. Napokon, 23. marca vstúpi Pluto do znamenia Vodnára a bude ovplyvňovať tento sektor až do roku 2044. Ide o veľkú zmenu, ktorá bude mať výrazný vplyv aj na vedu a techniku a aj na váš spoločenský život. 25. marca vstúpi do znamenia Raka temperamentný Mars a vy budete pripravení urobiť v domácnosti zásadné zmeny, ktoré mohli byť už dávno hotové. Navyše budete mať príležitosť dať svojmu bývaniu novú podobu.
Taurus

Býk 21. apríl - 21. máj

Tento mesiac bude rušný, Býk, pretože niekoľko planét mení znamenia, vrátane obozretného Saturna a intenzívneho Pluta. V dôsledku toho sa vaše myšlienky o živote môžu radikálne zmeniť. Marec sa začína slnkom v znamení Rýb vo vašom sociálnom sektore na takmer tri týždne. Keďže 2. marca sa do tohto pásma presunie zvedavý Merkúr a 7. marca rozvážny Saturn, bude tu veľa aktivity. Pravidlá určujúci Saturn by vás mohol inšpirovať k reštrukturalizácii vašej spoločenskej scény tým, že vás povzbudí k pohybu v nových kruhoch. Možno dáte prednosť spoločnosti starších ľudí alebo tých, ktorí sa seriózne venujú svojim záujmom a koníčkom. Spln v znamení Panny 7. marca sa tiež odohráva naprieč vašou spoločenskou osou a spája sa s energickým Uránom. Nečakané stretnutie by vás mohlo podnietiť k akcii alebo byť začiatkom romániku. Prijmite všetky pozvania a mohli by ste z nich mať veľký úžitok. Kreatívna Venuša sa 16. marca presunie do vášho znamenia, čo zvýši vašu silu príťažlivosti. Čokoľvek budete chcieť, získate to ľahšie. Ste pripravení oddýchnuť si a načerpať nové sily? 18. sa Merkúr a 20. slnko presunú do znamenia Barana a vášho duchovného sektora. Nasledujúce štyri týždne prinesú príležitosť zamyslieť sa nad svojím životom, najmä nad uplynulým rokom, a zvážiť, čo chcete do budúcnosti. Nov mesiaca v Baranovi 21. marca môže byť ideálnym časom na to, aby ste sa začali venovať cvičeniam, ako je meditácia alebo joga. Zlepší to vaše vnútorné cítenie a podporí väčší vnútorný pokoj. Azda najväčšou novinkou je presun podsvetného Pluta z Kozorožca do Vodnára a do vášho sektora cieľov a kariéry 23. marca. Pluto tu bude pôsobiť od roku 2024 do roku 2044 a ovplyvní spôsob, akým vlastníte a využívate svoju moc. Nakoniec sa bojovný Mars 25. marca presunie do Raka a zostane tu približne šesť týždňov. To rozprúdi vašu komunikačnú zónu a povzbudí vás k nadväzovaniu kontaktov s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi.
Gemini

Blíženci 22. máj - 21. jún

Blíženci, zameranie na váš sektor kariéry a cieľov je čoraz silnejšie, takže budete pripravení prevziať viac zodpovednosti. Slnko v Rybách do 20. marca znamená, že je čas nato, aby ste sa presadili a aby si vás všimli pre to, čo robíte dobre. 2. do znamenia Rýb vkĺzne zhovorčivý Merkúr a 7. rozvážny Saturn, takže budete mať veľa príležitostí na zlepšenie svojej reputácie. Zožnete aj odmenu za úsilie, ktoré ste vynaložili v priebehu rokov, a možno budete pripravení prijať aj väčšie výzvy. Spln 7. marca v znamení Panny a vo vašej domácej zóne by mohol zvýšiť napätie a akékoľvek pocity, ktoré boli zametené pod koberec. Ak by vás však nejaká poznámka prinútila vyjadriť svoj názor, môže to tiež pomôcť vyčistiť vzduch a znova vytvoriť dobré vzťahy. Merkúr, vaša sprievodná planéta, sa 18. marca presunie do znamenia Barana a o dva dni neskôr ho bude nasledovať slnko. Vaša spoločenská zóna bude prekypovať aktivitou, čo znamená, že to môže byť čas vzrušujúcich nových priateľstiev a zábavných podujatí. Budete ochotne objavovať skupiny a kluby spojené s vašimi koníčkami a záujmami a radi sa budete pohybovať v nových kruhoch. Nov mesiaca v Baranovi 21. marca bude ideálny nato, aby ste začali pracovať na dosiahnutí cieľa, ktorý je už nejaký čas vaším snom. Pocítite novú energiu a s takýmito pozitívnymi vibráciami, ktoré vás povzbudzujú, máte len veľmi málo čo stratiť. Možno najväčšou novinkou tohto mesiaca je potentné Pluto, ktoré sa presúva do Vodnára, kde zostane dve desaťročia. 23. marca vstúpi do vášho sektora dobrodružstva, takže cestovanie, štúdium a nové príležitosti by mohli v nasledujúcich rokoch úžasným spôsobom zmeniť váš život. Napokon, 25. marca vstúpi temperamentný Mars do Raka a súkromnej zóny a zostane tu približne šesť týždňov. Spojenie s poradcom alebo životným trénerom by vám mohlo pomôcť prekonať vaše obmedzenia a dosiahnuť ciele, o ktorých ste si nikdy nemysleli, že sú možné.
Cancer

Rak 22. jún - 22. júl

Rak, Slnko v znamení Rýb a váš sektor vzdialených obzorov odštartuje tento mesiac s elánom a vy budete dychtiť po objavovaní nových možností. Nov mesiaca 2. marca bude odrazovým mostíkom k novým dobrodružstvám a vďaka jeho vzrušujúcemu prepojeniu s optimistickým Jupiterom a inovátorským Uránom môžete očakávať nové príležitosti, ktoré sa vám naskytnú ako blesk z jasného neba. Možno sa ocitnete v správnom čase na správnom mieste, aby ste za tých najlepších podmienok mohli rozbehnúť vlastný nápad. Pôvabná Venuša a žiarivý Mars spolu putujú celý mesiac, začínajúc Kozorožcom a končiac Vodnárom. To by sa mohlo časovo zhodovať s procesom vývoja a uzdravovania, ktorý sa týka vzťahov a finančných záležitostí. Ak máte v týchto oblastiach problémy, vo vzduchu bude pozitívny posun. Pri splne mesiaca v znamení Panny, ktorý nastane 18. marca, môžu byť vaše slová naplnené silnými emóciami. Mohli by ste veľmi preciťovať to, čo navrhujete, a ak to využijete správnym spôsobom, môžete byť veľmi presvedčiví. Je tu však možnosť, že kvôli podráždenosti vypuknú malé hádky, ale trochu fyzického cvičenia vám môže pomôcť uvoľniť sa a riešiť veci pokojnejším spôsobom. Pokúste sa rozhýbať svoje telo! 20. marca sa môžete ocitnúť v centre pozornosti, keď slnko vstúpi do znamenia Barana a do najvyššieho sektora vášho horoskopu. V tejto zóne sa už bude nachádzať asteroid Pallas a liečiteľ Chiron, pričom Pallas vás povzbudí k vypracovaniu stratégií, ktoré môžu posunúť vaše plány vpred. Teraz je čas ukázať sa, preto propagujte svoje schopnosti a služby a urobte všetko pre to, aby ste na seba upútali pozornosť. A napokon, nov mesiaca 31. marca bude spojený s chytrým Merkúrom, vďaka čomu bude tento deň vhodný na iniciovanie plánu alebo projektu. Nech už ide o čokoľvek, mesačný príliv vám môže pomôcť nabrať dynamiku.
Leo

Lev 23. júl - 23. august

Lev, žiarivé slnko sa pohybuje vaším sektorom transformácie a znovuzrodenia, takže to vyzerá na vzrušujúci mesiac. Budete si všímať tie oblasti, ktoré treba uzavrieť, a budete sa chcieť zbaviť všetkého, čo už neslúži vašim najlepším záujmom. Vďaka báječnému novu v tejto zóne 2. marca, ktorý sa spája s dynamickým Jupiterom a vyzývavým Uránom, začnete tancovať v novom rytme. Túžby sa vám môžu nebadane vynoriť v srdci a pocítite, že sú správne a naozajstné. Je čas zamerať sa na ne a premeniť ich na skutočnosť. Záležitosti týkajúce sa peňazí sa dostanú do popredia vďaka splnu, ktorý nastane 18. marca v znamení precíznej Panny. Postupujte opatrne. Mohli by ste byť v pokušení utrácať, čo by mohol byť spôsob, ako prekonať ťažké pocity a pomôcť si cítiť sa lepšie. Ak k tomu dôjde, zvážte prechádzky v prírode alebo si doprajte nejaké rozmaznávanie. Mohlo by to byť presne to, čo potrebujete. 20. marca sa budete cítiť viac v harmónii so svojím ohnivým ja, keď sa slnko presunie do energického Barana a vášho sektora nových zámerov a vzrušujúcich príležitostí. Či už chcete cestovať, začať podnikať alebo študovať, budete plní elánu a pripravení vyraziť. 27. sa do znamenia Barana presunie podnikavý Merkúr, ktorý zrýchli tempo nových udalostí. Zaujme vás všetko, čo sľubuje nový začiatok. A keď 31. marca nastane nov mesiaca v znamení Barana, budete sa chcieť pustiť do všetkého, čo si získa vašu pozornosť a môže zmeniť budúcnosť k lepšiemu.
Virgo

Panna 24. august - 23. september

Vzťahy majú tento mesiac veľký potenciál, Panny, pretože slnko v Rybách vás až do 20. marca inšpiruje k nadväzovaniu kontaktov a k radosti zo spolupráce s ostatnými. V tomto období môžete v tíme dosiahnuť viac ako len sami. Na úvod vás čaká úžasný nov 2. marca v Rybách, ktorý spojí s optimistickým Jupiterom a elektrickým Uránom. Nájsť tú správnu osobu, s ktorou môžete pracovať na projekte, začať podnikať alebo si užívať romantický vzťah, nie je nikdy jednoduché. Táto silná lunárna fáza môže pomôcť veci čo najlepšie odštartovať. V tomto období sa môže vyskytnúť aj šanca pustiť niečo, čo nefunguje, aby ste mohli prijať nové príležitosti a pohnúť sa vpred. 18. tu bude spln, ktorý prinesie silné pocity. Môžete byť emocionálnejší ako zvyčajne - nemusí toho byť veľa, čo by vás mohlo vyburcovať, ale ak začnete plakať, dajte tomu všetkému voľný priebeh. Budete sa cítiť oveľa lepšie. Mohli by ste však v tejto chvíli urobiť alebo povedať niečo, čo by ste neskôr mohli ľutovať. Pauza na premýšľanie vám môže pomôcť tomu predísť. A napokon, keď sa 20. marca slnko presunie do znamenia Barana a do vášho sektora financií, podnikania a transformácie a najbližšie štyri týždne prinesú šancu na pozitívne zmeny. O týždeň neskôr sa do tohto znamenia presunie živý Merkúr a v posledný deň mesiaca nastane nov mesiaca v znamení Barana, takže vás nový vývoj môže zastihnúť dobre pripravených prekonať prekážky na ceste k úspechu, ktorý si naozaj zaslúžite. Dôverujte aj svojim inštinktom. Budú správne.
Libra

Váhy 24. september - 23. október

Váhy, v tomto mesiaci a aj neskôr sa pozornosť sústredí na váš životný štýl, prácu a wellness. Slnko v tomto pásme až do 20. marca predstavuje skvelú príležitosť na zhodnotenie vášho úsilia. Ste spokojní so svojimi pokrokmi? Ak nie, presun rozvážneho Saturna do tohto sektora 7. marca bude významným vplyvom, ktorý by vás mohol inšpirovať k reštrukturalizácii vašich zvyklostí. Možno zmeníte zamestnanie, začnete podnikať alebo sa rozhodnete zlepšiť svoje zdravie. Keďže Saturn tu bude pôsobiť približne dva roky, budete mať dostatok času na to, aby ste to urobili správne. Spln v znamení Panny 7. marca prinesie šancu na odpočinok a pokoj. Snažte sa zjednodušiť svoj rozvrh a minimalizovať tlak. Táto lunárna fáza by mohla posilniť pocit preťaženia, preto ak bojujete s dlhým zoznamom úloh, využite túto šancu na niečo pozitívne. Venuša, vaša osobná planéta, sa 16. presunie do Býka a intenzívneho pásma. Vaše túžby by mohli byť silnejšie ako kedykoľvek predtým, čo môže spôsobiť, že sa dočasne stanete posadnutými alebo majetníckymi. Uvoľnite sa a všetko, po čom túžite, sa vám môže ľahšie splniť. Presun Slnka do znamenia Barana 20. marca zvýrazní vaše vzťahy a milostný život. S optimistickým Jupiterom, ktorý vám prinesie dávku šťastia, to bude vyzerať dobre. Budete mať chuť posunúť svoj vzťah na vyššiu úroveň a zistiť, čo všetko je možné. Nov mesiaca v Baranovi nasledujúci deň bude skvelý na nové začiatky súvisiace s podpisovaním zmlúv, rozbiehaním tímových projektov a začatím akéhokoľvek plánu, ktorý si vyžaduje spoluprácu a kooperáciu. A napokon, 23. sa transformačné Pluto presunie do Vodnára a vašej zóny voľného času a s výnimkou krátkeho obdobia v Kozorožcovi zostane vo Vodnárovi až do roku 2044. Počas tohto obdobia sa vo vás môžu objaviť tvorivé nápady a impulzy, o ktorých ste nikdy netušili, a vaše záľuby, vkus a dokonca aj romantické vzťahy by mohli prejsť výraznou zmenou.
Scorpio

Škorpión 24. október - 22. november

V marci budete vo svojom živle a bude zvýraznený váš sektor voľného času, takže môžete dať priechod svojmu tvorivému géniovi. Bude to skvelý čas, aby ste predviedli svoje schopnosti, rozvíjali nové zručnosti alebo si začali privyrábať, čo vám v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch zvýši príjem. Disciplinovaný Saturn totiž 7. marca vstúpi do znamenia Rýb a inšpiruje vás, aby ste zdokonalili svoj talent a brali ho serióznejšie. Rozvážny Saturn zostane v tomto sektore ba dva roky. A slnko tu bude až do 20. marca, posvieti si na nové možnosti a dodá vám odhodlanie. Spln mesiaca v Panne 7. marca vás povzbudí k tomu, aby ste si vyšli do spoločnosti. Nejaká udalosť by mohla odštartovať spoluprácu, ktorá vám bude veľmi prospešná, najmä ak sa druhá osoba zaujíma o podobné veci. Spoločne by ste mohli vytvoriť skvelý tím. 20. slnko vstúpi do znamenia Barana a vášho sektora práce a zdravia a nasledujúce štyri týždne budete mať šancu preskúmať nové možnosti. Všetko, čo by mohlo posunúť váš život na novú a vzrušujúcu úroveň, stojí za to preskúmať. 21. marca nastane nov mesiaca v Baranovi a táto silná lunárna fáza byde vynikajúca na začatie nových zvykov, najmä tých, ktoré súvisia s produktivitou, zdravím a pohodou. Ich zavedením teraz sa veci pohnú správnym smerom k vášmu šťastiu a úspechu. Tento mesiac nastane veľký posun, pretože mocný Pluto sa 23. presunie do Vodnára a vášho sektora domova a rodiny. Neskôr v tomto roku sa na chvíľu vráti do Kozorožca a na budúci rok sa znova presunie do Vodnára, kde zostane až do roku 2044. Môže to byť obdobie veľkých zmien vo vašej mysli a na domácom fronte. Bude to vynikajúci čas na uzdravovanie a skúmanie svojho dedičstva.
Sagittarius

Strelec 23. november - 21. december

Strelci, slnko vo vašej domácej zóne do 20. marca prináša príležitosť na oddych. Hoci budete mať veľa práce s bežnými povinnosťami, táto fáza bude určená na starostlivosť o seba, dobíjanie batérií a premýšľanie o svojich prioritách. Nov mesiaca v Rybách 2. marca by mohol priniesť nové možnosti do vášho domova. Keďže sa spája so šťastným Jupiterom a revolučným Uránom, niečo nečakané by vám mohlo dať dôvod na dobrý pocit. A ak máte nové plány, toto je jeden z najlepších časov na ich realizáciu. Finančné záležitosti môžu prejsť zmenou, keď sa Venuša a Mars sa 3. marca spoja s Plutom. Tento aspekt je súčasťou procesu, ktorý sa začal, keď sa Venuša 19. decembra 2021 stala retrográdnou. Možno budete pripravení mať s touto záležitosťou raz a navždy pokoj, keď sa obe planéty 5. marca presunú do Vodnára. Ste pripravení na to, aby ste sa dostali do centra pozornosti? Mohli by ste sa tam ocitnúť náhodou, pretože spln v Panne 18. marca by vás mohol povzbudiť k tomu, aby ste sa vyjadrili k záležitostiam, ktoré silno prežívate. Tým, že niečo zverejníte, môžu mať ostatní pocit, že v danej veci nie sú sami. Napriek tomu si dajte pozor, mohlo by vás to postaviť do zraniteľnej pozície. Ak túžite po nových dobrodružstvách, je čas vydať sa na prieskum, keďže slnko sa 20. marca presunie do Barana a vašej zóny voľného času. Budete pripravení na akciu a tá by vás mohla zastihnúť vonku, možno pri súťažnom športe alebo pri objavovaní riskantnejších zábav. Hladina vašej energie môže byť vysoká a rozhýbanie vášho tela vám bude robiť veľmi dobre. A napokon, nov mesiaca v Baranovi 31. marca by vás mohol povzbudiť k tomu, aby ste sa venovali záľubám, ktoré vás priťahujú. Ak ste pripravení posunúť niečo romantické vpred, môže to byť vaša príležitosť pozvať niekoho výnimočného schôdzku,