Capricorn

Kozorožec 22. december - 20. január

Vo vašej domácej zóne je veľa pozitívnej energie, Kozorožci. Od minulého mesiaca až do júna by sa mohla zhodovať s takými odvážnymi plánmi, ako je sťahovanie, prestavba vášho bytu alebo kúpa nehnuteľnosti v inom štáte alebo v zahraničí. Nech už sú vaše plány akékoľvek, budete plní entuziazmu. Chytrý Merkúr sa 3. júna zmení na direktný, čo vám uľahčí život, ak ste boli v poslednom čase frustrovaní z odkladov. Stratila nejaká romantika svoj rozkvet? Mohli by sa objaviť známky jej opätovného oživenia. Slnko pokračuje vo svojej ceste Blížencami a vaším sektorom životného štýlu až do 21. júna a povzbudí vás k zefektívneniu rutiny a výberu pozitívnych návykov, ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť ciele. Tento sektor bude v centre pozornosti celý mesiac, pretože 13. júna sa doň presunie zhovorčivý Merkúr a nasledujúci týždeň harmonická Venuša. Život v práci by mal byť šťastný a produktívny, pričom Venuša pomôže zmierniť akékoľvek ťažkosti a udržať vzťahy v rovnováhe. Spln mesiaca 14. júna v Strelcovi a vo vašej duchovnej zóne by mohol zdôrazniť potrebu odpočinku a relaxácie a možnosti zmeniť vaše priority. Zjednodušte si rozvrh a buďte k sebe láskaví, aby ste si uľahčili deň. Vzťahy sa dostanú do centra pozornosti, keď sa 21. júna slnko presunie do znamenia Raka. Počas nadchádzajúcich štyroch týždňov by ste mohli byť pripravení spojiť sa s inými, namiesto toho, aby ste všetko robili sami. V tímovej práci sa vám bude dariť. A budete viac naklonení tráviť kvalitný čas s partnerom a rodinou. Nov mesiaca v znamení Raka 28. júna bude jedným z najlepších období na začatie čohokoľvek nového. Keďže sa odohráva vo vašej oblasti vzťahov, môžete túto lunárnu fázu využiť na to, aby ste posunuli vzťah na vyššiu úroveň, prijali nejakú výzvu alebo preskúmali potenciál vzrušujúcej spolupráce. Nezmeškajte túto šancu.
Aquarius

Vodnár 21. január - 19. február

Vodnár, slnko v znamení Blížencov posil%nuje vašu zónu voľného času až do 21. júna. Je to čas, keď môžete dať priechod svojmu vnútornému dieťaťu a užívať si hravosť. Táto zóna bude v centre pozornosti po celý mesiac, pretože 13. sa do nej presunie slobodomyseľný Merkúr a nasledujúci týždeň pôvabná Venuša. Budete sa s chuťou učiť nové zručnosti a venovať sa svojim obľúbeným záujmom. A ak ste romantik, je to pre vás vhodný čas a veľa príležitostí na stretávanie sa a trávenie času s partnerom. Živý Merkúr sa 3. júna zmení na priamy vo vašej domácej zóne, čo môže byť úľavou, ak ste zažili zádrhele alebo nečakané meškania. Čoskoro dosiahnete pokrok. Super spln mesiaca v Strelcovi rozýiari vašu spoločenskú zónu 14. júna. Ak máte na tento čas naplánovanú nejakú udalosť, mohla by to byť zábava, aj keď trochu búrlivá. Táto turbofáza Mesiaca by mohla byť aj emocionálna. Ak ste si svoje pocity dlho nechávali len pre seba, niečo nepodstatné by mohlo vyvolať výbuch hádky. Nechajte to všetko ísť ako má a budete sa cítiť lepšie. Presun slnka do znamenia Raka 21. júna vthne svetlo váš sektor rutiny. Zostane tu štyri týždne a môže byť príležitosťou na bilancovanie vašich plánov a zvykov. Ste schopní dosiahnuť svoje ciele? Cítite sa vo svojom každodennom živote v pohode? Ak nie, budete chcieť nájsť riešenia. Poznanie vašich priorít a stanovenie vašich zámerov vám môže pomôcť robiť múdre rozhodnutia. A napokon, nov mesiaca v znamení Raka 28. môže byť skvelým pomocníkom pri iniciovaní nových nápadov, začatí práce alebo podnikania alebo pri zavádzaní zdravších návykov do vášho každodenného života. Nevyvíjajte však hneď na seba príliš veľký tlak. Začnite v malom.
Picses

Ryby 20. február - 20. marec

Ste akoby stále uviaznutý v jednej koľaji? Robíte to staré známe to isté znova a znova, vo vzťahoch alebo v práci alebo v nejakej inej oblasti života? Ak áno, 1. bude ten veľký deň nato, aby ste to zmenili. Nakoniec, leto je jedno z najproduktívnejších, najkreatívnejších, najradostnejších a najviac život potvrdzujúcich období. Tak prečo nevniesť túto energiu aj do vášho každodenného života? Budete mať šťastie, to ale neznamená, že by ste mali 4. a 5. nejako vybočiť z normálu a obťažovať tých hore. Váš milostný život sa 10., 11. a 12. usadí do veľmi dobrej rutiny. A vaše kreatívne šťavy budú prúdiť rýchlejšie než kedykoľvek predtým! Jaj! 15., 16. a 17. si nájdu svoju cestu do vášho života verbálne vyjadrenia lásky, lásky a ešte viac lásky. Láska, láska a viac lásky! 23. a 24. definitívne strávte nejaký čas skontrolovaním si svojho zdravia a fyzickej pohody. Nakoniec, musíte sa o seba starať! Pár záludných dni môže prísť 29. a 30. Všetko dvakrát skontrolujte a vyhnite sa nevhodnému správaniu: niekto by mohol vyhľadávať vaše negatívne reakcie.
Aries

Baran 21. marec - 20. apríl

Barani, vaša nálada bud v júni na vzostupe, pretože temperamentný Mars a vyzývavý Jupiter vo vašom znamení vám dodajú energiu na to, aby ste sa rozbehli a zažili vzrušujúce dobrodružstvá. Ak ste sa cítili frustrovaní z finančných omeškaní, situácia sa môže začať zlepšovať, keď sa 3. júna zmení Merkúr svoju dráhu na priamu. A vďaka krásnej Venuši v Býkovi si budete môcť dopriať niekoľko drobností navyše, a prečo nie? Veľmi si ich zaslúžite. Pokiaľ ide o nadväzovanie nových kontaktov, plánovanie, štúdium a rozbiehanie online projektov a projektov na sociálnych sieťach, tento mesiac to môžete dotiahnuť ďaleko. 13 sa spoločenský Merkúr presunie do Blížencov, čo vám môže priniesť značnú výhodu. Ak potrebujete urobiť nejaký obchod či ťah, bude na to ten správny čas. Všetkých predbehnete. Novinkou tohto mesiaca bude 14. júna supermesiac v Strelcovi a vašom sektore ďalekých obzorov. Tento spln osvetlí príležitosti, ktoré by mohli byť príliš dobré na to, aby ste ich zmeškali. Jedna z nich by vás mohla tak nadchnúť, že sa do nej budete chcieť hneď vrhnúť. Možno však budete musieť najprv niečoho zanechať, aby ste sa mohli pohnúť vpred. Presun Slnka do citlivého znamenia Raka 21. júna by vás mohol inšpirovať k tomu, aby ste svoju pozornosť zamerali na domáce projekty. Možno budete chcieť ustúpiť od zhonu a využiť nadchádzajúce štyri týždne na prehodnotenie svojich herných plánov. Je to vhodný čas na to, aby ste sa starali sami o seba konzumáciou dobrého jedla a väčším množstvom spánku. Presun sladkej Venuše do Blížencov a vášho sektora rozhovorov a myslenia 22. júna môže zvýrazniť váš presvedčivý šarm. Ľahko nadviažete kontakt s ostatnými ľuďmi zo všetkých oblastí života a môžete nadviazať skvelé nové priateľstvá a kontakty. Nov mesiaca v Rakovi 28. júna bude ideálnou príležitosťou na naštartovanie plánov, ktoré sa týkajú vášho domova a rodiny. A ak uvažujete o presune na dovolenku, urobte potrebné kroky práve teraz.
Taurus

Býk 21. apríl - 21. máj

Keď pôjde o investovanie do vášho duchovného blahobytu, budete chcieť pokročiť. Vďaka ohnivému Marsu a vyzývavému Jupiteru v Baranovi bude toto obdobie jedným z najlepších na nadviazanie kontaktu so životným trénerom, ktorý vás dokáže posunúť za hranice vašich možností. Ak po tom naozaj túžite, ich odborné znalosti vás naštartujú. Bude čas objaviť, akí ste úžasní. Medzitým sa 13. júna k slnku vo vašej zóne peňazí až do 21. júna pripojí šikovný Merkúr. Vďaka tomuto vplyvu všetky oneskorenia, ktoré ste zažili v posledných týždňoch, môžu čoskoro ustúpiť. Budete vedieť dohodnúť akýkoľvek výhodný obchod a získať niekoľko skvelých ponúk. Supermesiac 14. v znamení Strelca sa objaví krížom cez vašu finančnú os a odohrá sa vo vašom sektore spoločného majetku a podnikania. Tento turbomotorom nabitý spln môže podporiť zmeny. Možno nastal čas, aby ste sa vzdali finančných alebo obchodných postupov, ktoré nefungujú, aby ste mohli prijať lepšie spôsoby hospodárenia s peniazmi. Komunikácia a interakcia budú dôležité, keď slnko 21. júna vstúpi do znamenia Raka a vášho sektora rozhovorov a myšlienok. Bude tu pôsobiť štyri týždne, počas ktorých budete citlivo vnímať nálady a pocity iných ľudí. To by vám mohlo poskytnúť výhodu pri dôležitých rozhovoroch alebo rokovaniach. Krásna Venuša vstúpi 22. júna do Blížencov, takže budete pripravení vychutnať si niekoľko pôžitkov a úspešných nákupov. Urobte si prieskum a nenakupujte impulzívne, a tak sa vám podarí nájsť niekoľko skvelých výhodných ponúk. Navyše sú tu aj ďalšie možnosti, ktoré by ste mohli zvážiť, napríklad výmenný obchod. A napokon, nov mesiaca v znamení Raka 28. júna môže byť vynikajúci na uvedenie produktu na trh, na zlepšenie vášho online podnikania alebo na uzatváranie obchodov a zmlúv. Nech už chcete začať akúkoľvek iniciatívu, bude dobré pustiť sa v tomto čase do toho.
Gemini

Blíženci 22. máj - 21. jún

Blíženci, tento mesiac sa začína pozitívne vďaka slnku vo vašom znamení, ktoré vás posilní a povzbudí k tomu, aby ste boli k sebe láskavý. Nasledujúce týždne až do 21. júna budú patriť vám a všetko, čo vám dodá elán, bude pre vás dobré. Zhovorčivý Merkúr, vaša sprievodná planéta, sa po svojej trojtýždňovej retrográdnej fáze 3. júna zmení na priamy, takže ak ste boli frustrovaní z odkladov, veci sa môžu čoskoro začať zlepšovať. Merkúr sa 13. júna presunie do vášho znamenia, čo posilní vašu osobnosť Blíženca tým, že vám umožní získať najlepšie ponuky, vyjednávať a predviesť svoj prirodzený vtip a šarm. Nič vás nezastaví. Supermesiac v Strelcovi 14. júna pôsobí ako turbulentný spln a mohol by vyvolať city týkajúce sa kľúčového vzťahu. Ak boli určité problémy zametené pod koberec, práve teraz by mohli vyplávať na povrch. Snažte sa vyhnúť tomu, aby ste v tejto chvíli urobili alebo povedali niečo, čo by ste neskôr mohli ľutovať. Aj váš spoločenský život vyzerá báječne, pretože ohnivý Mars a optimistický Jupiter sa naďalej starajú o živú scénu. Budete sa ochotne zapájať do podujatí, možno budete viesť skupinu a spájať ľudí za účelom zábavy alebo podnikania. Slnko vstúpi 21. júna do znamenia Raka a vašej finančnej zóny a bude tu pôsobiť zhruba štyri týždne. Budete sa usilovať o väčšiu istotu a ak sa objaví príležitosť alebo nová práca, ktorá vám v tom pomôže, pravdepodobne ju využijete. Mali by ste zvážiť všetko, čo vám dodá v oblasti financií pocit kontroly a bezpečia. A napokon, nov mesiaca 28. júna v znamení Raka bude najlepší čas na začatie vedľajšej činnosti, predaj vecí, ktoré nepotrebujete, alebo na zmenu finančného plánu.
Cancer

Rak 22. jún - 22. júl

Život má nejaké ponaučenie na každom kroku, stačí len vedieť sa pozerať. To je pravidlo, ktoré bude treba mať tento mesiac na pamäti. Začnúc 1. a 2. a pokračujúc po celý mesiac, vždy si pomyslite: Čo by som sa z toho mohol naučiť? Ak vám nič neprichádza na myseľ, pozrite sa lepšie. 6. a 7. si urobte nejaké plány. Život, práca, láska: Dobre popremýšľajte čo chcete, kde by ste chceli byť a ako by ste sa tam dostali. Počas veľmi intenzívneho obdobia 12. a 13. budete v strašne dobrej pozícii na uskutočnenie a rozbehnutie vecí. Ale ak na tom tvrdo nezapracujete, neuspejete. 18. a 19. sa nebojte a uvoľnite sa nejakou intelektuálnu zábavou a hrami. Áno, všetko bude pripravené nato, aby ste vyhrali v nejakej vedomostnej hre. 23. a 24. trocha spomaľte. Nakoniec, načo sa ponáhľať? Naozaj sa oplatí robiť si také starosti o to, či budete minútu alebo dve meškať? Prečo namiesto toho nezastaviť a nevychutnať si vôňu kvetov? 28. a 29. stíchnite a dobre počúvajte: akú správu vám chce prezradiť vaše vnútorné ja? 30. zabaľte mesiac zaujímavými aktivitami vonku.
Leo

Lev 23. júl - 23. august

1. a 2. si urobte brainstorming. Aké briliantné veci vás napadnú? Aké ohromné či udivujúce výsledky dosiahnete, keď uvediete tieto briliantné nápady do praxe? Keď začne mesiac, tvrdo premýšľajte a potom dajte veci do pohybu. Skôr či neskôr sa dočkáte veľkých zmien! Okolo nádherného 5. a 6. budete pozitívne žiariť. Váš úspech bude ako zlatá patina, ktorá sa zablyskne kedykoľvek na ňu zasvieti slnko (a slnko na vás bude svietiť). Počas romanticky nabitých dní 9., 10. a 11. budete vy a niekto veľmi špeciálny tvoriť veľmi dobrú kombináciu. Držte sa za ruky! Počas trocha hluchého 16. a 17. by ste sa mohli cítiť znudený ako malý chlapec. Čo tak využiť tento spomalený čas na odpočinok a omladnutie, namiesto pofrflávania na nudu? 23. a 24. budete super vynaliezavý medvedík a budete mať super nápady ako využiť svoj čas. 28. a 29. si nasaďte svoj premýšľací klobúk a uvidíte, s čím prídete počas týchto plodných dní. Keď bude mesiac 30. končiť, budete mať premýšľanie hotové a budete pripravení do akcie.
Virgo

Panna 24. august - 23. september

Žiarte ďalej svojím svetlom, Panny. Keďže slnko pokračuje vo svojej ceste zónou veľkého vzletu až do 21. júna, bude tu čas na propagáciu vašich schopností a podnikania, či profesného životopisu. Slnko bude v komunikatívnom znamení Blížencov, čo bude šťastný aspekt. Čím viac budete diskutovať, zverejňovať a šíriť informácie o tom, čo robíte, tým lepšie to pre vás bude. Spoločenský Merkúr sa po svojej trojtýždňovej reverznej fáze 3. júna zmení na priamy, čo znamená koniec odkladov a šancu dosiahnuť dobrý pokrok. 13. júna sa Merkúr presunie do Blížencov a vašej kariérnej zóny, čo vám dá ešte väčšiu silu presviedčať. Ak potrebujete niečo predať, podarí sa vám to skvele. Domáce a rodinné záležitosti by sa mohli dostať na vrchol vášho programu vďaka splnu mesiaca v Strelcovi 14. júna. Tento silný spln naznačuje, že problémy, ktoré boli zametené pod koberec, by ste mohli s odvahou vytiahnuť a vyriešiť. Bude to vynikajúca príležitosť na vyčistenie vzduchu a uzavretie záležitostí, ktoré boli príčinou napätia. 21. júna sa Slnko presunie do znamenia Raka a vášho spoločenského sektora, aby dodalo iskru priateľstvám a stretnutiam. Nasledujúce štyri týždne budú ideálne na pohyb v nových kruhoch, vstup do skupín a účasť na komunitných projektoch. 22. sa harmonická Venuša presunie do Blížencov, kde budete mať ešte ďalšie príležitostí na rozvoj kariéry a obchodných plánov. Vďaka Merkúru, ktorý tiež bude v tomto sektore, budete mať šarm aj vtip a mohli by ste byť neodolateľný. Ak potrebujete veľa vyjednávať, tieto vplyvy vám môžu byť veľmi nápomocné. A napokon, nov mesiaca v znamení Raka 28. júna pripraví pôdu pre nový začiatok. Ak máte nejaké želanie alebo sen, ktorý by ste chceli uskutočniť, začnite práve teraz.
Libra

Váhy 24. september - 23. október

Váhy, tento mesiac budete chcieť preskúmať nové možnosti, aj keď to bude znamenať, že budete musieť trocha von z vášho pohodlia. Vďaka slnku v Blížencoch a vo vašom sektoru ďalekých obzorov až do 21. júna sa budete chcieť rozbehnúť a prijímať nové výzvy. Vaše presvedčenie o tom, čoho ste schopní, by sa mohlo zmeniť k lepšiemu. Na pomoc vo vašom snažení vám 3. júna príde šikovný Merkúr. ktorý sa obráti na direktnú dráhu, čo veľmi uvítate, ak ste sa v uplynulých týždňoch stretli s oneskorením v oblasti financií alebo obchodných záležitostí. Od tohto momentu sa plány postupne dostanú do svojich koľají a vy konečne uvidíte pokrok. Komunikatívny Merkúr sa 13. júna presunie do Blížencov a 22. júna ho bude nasledovať láskavá Venuša, vaša sprievodná planéta. Vaša zvedavosť bude na vrchole a myšlienka na cestovanie alebo štúdium by mohla pôsobiť ako katalyzátor vzrušujúceho vývoja. 14. júna sa vo vašom sektore rozhovorov a myšlienok objaví spln mesiaca, takže city by sa mohli rozprúdiť. Sila vašich emócií by vás mohla prinútiť hádať sa o vec, ktorá by vás za normálnych okolností netrápila. Ak však máte čo povedať, vaše slová by mohli byť priamočiare. 21. júna nastane zmena, keď sa Slnko presunie do Raka a vášho sektora cieľov a ambícií. Je to čas, keď vaše svetlo môže jasne žiariť a môžete mať najväčší vplyv na ostatných. Využite túto príležitosť na propagáciu svojich schopností a obchodných služieb, či rozošlite svoj životopis. Možno budete chcieť využiť čo najviac rôznych spôsobov propagácie vrátane sociálnych médií či aj letákov a videa. A napokon, nov mesiac v znamení Raka 28. júna bude vašou šancou uviesť na trh nejaký produkt, začať nejaký projekt alebo sa pohnúť v čomkoľvek, čo je pre vás dôležité.
Scorpio

Škorpión 24. október - 22. november

Škorpión, slnko v znamení Blížencov a vo vašom sektor tajomstva a transformácie vám prezrádza, že tento mesiac by mohol byť silný a zároveň oslobodzujúci. V tomto znamení zostane až do 21. júna a počas týchto týždňov máte šancu preniknúť hlboko do seba a pracovať na uvoľnení všetkých blokov, ktoré vám bránia v dosiahnutí šťastia, bohatstva a zdravých vzťahov. Môže to byť vhodný čas na spojenie sa s poradcom, terapeutom alebo životným koučom, ktorý vám pomôže rozlúsknuť zaseknuté emócie a vyriešiť problémy, ktoré môžu mať korene v minulosti. Táto zóna bude v centre pozornosti po celý mesiac, pretože trinásteho sa do nej presunie komunikátor Merkúr a dvadsiateho druhého harmonická Venuša. Tieto vplyvy môžu tiež prispieť k pochopeniu vašich motívov a k opusteniu všetkého, čo už neslúži vašim najlepším záujmom. Mohli by ste si uvedomiť, ako vás určité presvedčenia brzdia, a to by vás mohlo inšpirovať k tomu, aby ste s tým niečo urobili. 14. júna nastane supermesiac v Strelcovi a vo vašom osobnom finančnom sektore. Tento turbo spln by sa mohol zhodovať s túžbou utrácať, najmä ak je nakupovanie vaším spôsobom, ako sa vyrovnať s ťažkými pocitmi. Buďte však opatrní, pretože neskôr by ste mohli niektoré svoje nákupy ľutovať. Možno bude lepšie, ak si zájdete na relaxačnú masáž alebo do kúpeľov, ktoré vás budú hýčkať a upokojovať. Váš sektor cestovania a dobrodružstva sa zvýrazní, keď sa 21. slnko presunie do znamenia Raka a zostane tam štyri týždne. V tomto období budete túžiť preskúmať viac zo svojho potenciálu. Môže to znamenať absolvovanie kurzu, štúdium na získanie titulu alebo certifikátu, cestovanie ci nové skúseností. Nov mesiaca v znamení Raka 28. júna bude najvhodnejším obdobím na iniciovanie nových plánov a projektov. Ak začnete v tento dátum alebo okolo neho, vášmu úsiliu pomôže mesačný príliv a vy môžete rýchlo dosiahnuť potrebnú dynamiku.
Sagittarius

Strelec 23. november - 21. december

Keď bude 3. júna nový mesiac v znamení ľahkovážnych Blížencov, budete radi rozprávať a robiť si plány. Ale aj ak si spravíte zoznam vecí, ktoré máte urobiť, možno v ňom neodškrtnete ani jednu vec ako hotovú - taký bude druh nálady, v ktorej teraz budete. Ak pracujete na nedokončenej veci, len ju oprášte a aspoň pár vecí na nej urobte. 10. júna príde šťastné obdobie, vaša nálada pôjde hore a nebudete sa môcť neusmiať, keď všetko okolo začne pekne zapadať na svoje miesto. Užite si, kým to potrvá, Strelec, ale príliš si nato nezvyknite, lebo spohodlnieť by mohlo priniesť dôsledky, ktoré by zruinovali túto párty. 14. júna, počas trigónu Marsa a Jupitera sa vám bude páčiť všetko, čo má niečo spoločné s umením a vaša kreativita ešte zvýši vaše umelecké či hudobné schopnosti. Chceli ste vždy niečo maľovať alebo mať hudobnú skupinu? Práve teraz máte vysoké šance uspieť v podobných oblastiach. Spln mesiaca vo vašom znamení 17. júna vám pripomenie, že život je jedno veľké dobrodružstvo a má sa žiť naplno. Bude fajn odložiť na chvíľu povinnosti bokom, kým budete na malú chvíľu naháňať svoje sny. Cudzie miesta budú na vás volať. Ak cestovanie neprichádza do úvahy, skúste čo najviac preskúmať nejakú cudziu kultúru, ktorá sa vám páči.